Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?

Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?
47% (42)
40% (36)
12% (11)
Liczba głosów: 89
To ja w takim razie jestem za Grishą :P Demo tylko wszystko psuje (według mnie służy tylko do ew. sprawdzenia jak dana gra działa na kompie, nic więcej).
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Racja. Jeżeli ma się wypasionego kompa i wiadomo że Mafia 2 pójdzie, to lepiej zachować większego smaka na pełną wersję.
muore il bandito, la mafia vive
Niewiem czy zamówię,zamówię jeżeli będzie możliwość zamówienia EK przed premierą.
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
czapel007 napisał(a):
Tylko czy warto grając w demo, psuc sobie tzw. pierwsze wrażenie? Wtedy będzie zero zaskoczenia bo będziecie znali mechanikę gry,



Kto powiedział że musisz pokonać całę demo. Możesz zrobić tak że po prostu tylko włączysz demo przejdziesz się trochę VItem i już. Demo działa to i pełna wersja będzie działać i do tego nie zdradzimy fabuły i pierwszego wrażenia. ;-)
Obrazek
Ale mi nawet nie chodzi o fabułę. "Jak się przejadę" to właśnie stracę pierwsze wrażenie. Będę już wiedział przed pełną wersją, jak się strzela jeździ. Dlatego w demo nie zagram raczej, tylko polegam na waszych opiniach
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Demo po to chyba jest, żeby się zdecydować do do kupna, omg...
Live or die - make your choice...
Czapel poczekamy, aż kupisz jakąś grę i przy tym pierwszym wrażeniu zrobisz minę jak wypalony indyk, stwierdzając, że jednak mogłeś ściągnąć demo którym nie chciałeś sobie zepsuć gry. Ja uważam że dema są dobre, bo nie muszę ściągnąć całej gry żeby zobaczyć czy warto ją kupić. O mafie się akurat nie martwię, przyznam że był moment zawahania ale to tylko dziecinne obawy, a i tak powinno być dobrze.
Wiesz co to są gameplaye, recenzje i opinie tych co już grali? Wnioskuję że chyba nie.
A jak nie ma dema to co? Niedługo kupuję Assassin's Creed II wnioskując się tylko na odpowiedziach Dantesa na moje pytania i paru gameplayach. Nie potrzebuję grać by widzeć że gra jest dobra
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Getai napisał(a):
Czapel poczekamy, aż kupisz jakąś grę i przy tym pierwszym wrażeniu zrobisz minę jak wypalony indyk, stwierdzając, że jednak mogłeś ściągnąć demo którym nie chciałeś sobie zepsuć gry


Ale zasada: "Nie ściągnę dema, żeby nie psuć sobie gry", działa tylko przy grach, przy których mamy pewność, że dana gra będzie świetna. Czapel ma taką pewność, więc w czym problem?

Getai napisał(a):
bo nie muszę ściągnąć całej gry żeby zobaczyć czy warto ją kupić


Najpierw ściągasz grę, a potem ją kupujesz? Huh, dobre. Wytłumacz mi jaki to ma sens.

czapel007 napisał(a):
Wiesz co to są gameplaye, recenzje i opinie tych co już grali? Wnioskuję że chyba nie.


A to jest jeden z największych błędów, sugerowanie się 'zdaniem innych'. Zdanie jak zdanie - rzecz subiektywna. Trailery to też bullshit, bo z reguły w nich przedstawiane są same dobre strony gry. Recenzje - na nich też idzie się przejechać. Przykład? Oblivion. Na nim przejechałem się całkowicie. I tak po kolei:

- recenzje - wszystkie pisma dawały Obkowi wysokie oceny z racji tego jaki on jest uberzaje*isty, bo ma fajną grafikę itp. A tak naprawdę nikt nie zwrócił uwagi na skopane lore, i gównianą fabułę. Ale nie to jest targetem dzisiejszych gier, chodzi o to, żeby zadowolić casuali.
- opinie - tu zdania były podzielone, jednak przeważały opinie ww. casuali, którzy swoją przygodę z serią TES zaczynali właśnie od Obka i też krzyczeli jaki to on jest kul. Ale osoby, które grały w Morrowinda miały zgoła odmienne zdanie.

No więc zasugerowałem się takimi 'opiniami' i wydałem sporo kasy na Obliviona i do tej pory pluję sobie w brodę. Tak więc dla mnie, nie ma lepszego sposobu, żeby się przekonać czy gra mi się spodoba, jak zassanie dema. Aha, i przepraszam za ten lekki off-topic.
Panowie, temat o demie jest obok.

http://mafiatown.gram.pl/forum/mafia-ii-demo-t462.html
Zaznaczyłem Tak, a PRE-ORDER już od ponad godziny jest potwierdzony :]
Ja juz dawno zamówiłem teraz tylko czekam aż na email mi przyjdzie potwierdzenie i potem czekać tylko na kuriera z gra ;D
Nie, nie będe kupował Mafii 2 przed premierą. :-)
Tak będę, pieniążki już mam tylko zamówić na allegro polską wersją i jazda. Oh to czekanie przed drzwiami aż kurier zapuka do moich drzwi z propozycja nie do odrzucenia (chodzi mi o paczke z Mafią II :lol: ) Potem granie nocą i dniem rozkoszując sie miastem i wszystkim. Odkrywanie easter,eggów czy innych "smaczków". :-P
Obrazek
Pytanie z ciekawośći: Gdzie kupiliście / kupicie Mafie II ? Wybieracie cenowo ,z doświadczenia czy może patrzycie na bonusy (np. Vegas Pack itd.) ?

Ja zamówiłem przedpremierowo w gram.pl . Coś skusił mnie ten Renegade Pack i litmitowana liczba kodów. Pozatym mam odbiór osobisty w Tczewie i nie płacę za kuriera.
Fan of Tommy Gun :D