Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?

Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?
47% (42)
40% (36)
12% (11)
Liczba głosów: 89
Ja mam pytanko.
Wczoraj zamówiłem u Cenegi Mafie 2 i wpłaciłem kartą kredytową kasę. No i nie zauważyłem nigdzie w statusie o tym czy pieniążki zaksięgowane czy coś w tym stylu. W jakim sposób mogę się o tym dowiedzieć czy do nich kasa doszła czy nie jeszcze. W statusie mam:

Potwierdzone: Nie
Status: Przyjęte do realizacji

Tzn. że już mam tylko czekać na przesyłkę ? :D
Tak.
2 godziny grania w Mafie II na xbox 360 dało mi do zrozumienia że musze mieć tą grę :mrgreen: Pomimo limitu czasu fajnie sie bawiłem teraz czekam na pełną wersje. ;-) Zamawiam na allegro w ofercie Ultimy :-P
Obrazek
Preorder na gram.pl już zamówiony :) Teraz tylko czekać do 27.
Revendell napisał(a):
Ja mam pytanko.
W statusie mam:

Potwierdzone: Nie
Status: Przyjęte do realizacji


Mam ten sam problem. Nie wiem czym to jest spowodowane. Być może tym, że Cenega podstępnie podniosła cenę o 10 zł, nic nie mówiąc o tym komukolwiek ? Wcześniej miałem do zapłacenia 135.89 zł a teraz mam 145.89 zł. Oczywiście, tutaj nie chodzi o 10zł - bo to nie jest jakaś fortuna. Jednak już sam fakt, że podnieśli cenę, nie informując klientów to (lekko mówiąc) jest nadużycie z ich strony. Pisałem do nich w tej sprawie - zero odzewu!
wojtas022 napisał(a):
Revendell napisał(a):
Ja mam pytanko.
W statusie mam:

Potwierdzone: Nie
Status: Przyjęte do realizacji


Mam ten sam problem. Nie wiem czym to jest spowodowane. Być może tym, że Cenega podstępnie podniosła cenę o 10 zł, nic nie mówiąc o tym komukolwiek ? Wcześniej miałem do zapłacenia 135.89 zł a teraz mam 145.89 zł. Oczywiście, tutaj nie chodzi o 10zł - bo to nie jest jakaś fortuna. Jednak już sam fakt, że podnieśli cenę, nie informując klientów to (lekko mówiąc) jest nadużycie z ich strony. Pisałem do nich w tej sprawie - zero odzewu!


Też mam NIE.
Pisałem do Bartha i ma tak samo. On już kiedyś zwrócił na to uwagę i nie było problemu. Nie ma się czego obawiać.
Obrazek
Ja już złożyłem pre-order na Ultimie.

Sklep nigdy mnie nie zawiódł. Gry zawsze przychodziły w dniu premiery lub dzień przed.

Zdecydowanie polecam :)
Ja pre-ordera nie kupuje poczekam aż gra się pojawi w sklepie.Mam media expert przed domem więc daleko nie mam.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Witam, jako że to mój pierwszy post chciałem się ze wszystkimi przywitać.
Mam do was małe pytanie. Czy ktoś zamawiał już kiedyś w sklepie gry-online ? Bo ja przymierzam się do kupna Mafii 2 i chciałbym poznać waszą opinię o tym sklepie.
Zamawiać możesz śmiało. Zresztą wszystkie sklepy typu cenega, 3kropki, gry-online, gram, ultima są pewne i nie trzeba się o nic pytać. Odradzałbym jedynie wirtusa.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
3kropki polecam, na prawdę. Także z stamtąd zamawiam. 115 zł za mafię.
Obrazek
Ja jak byłem w Belgii to widziałem Mafia II Pre-Order za 10Euro. Coś chyba tanio jak za taką grę? Nie wiem na jakiej zasadzie to działało w tamtym sklepie bo jakoś nie spytałem xdd
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Jestem ciekaw czy w media markt lub empiku w dniu premiery mafia 2 będzie.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Goodfellas napisał(a):
Jestem ciekaw czy w media markt lub empiku w dniu premiery mafia 2 będzie.

100 % gwarancji nie masz :)
Ja zamówiłem :mrgreen: