Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?

Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?
47% (42)
40% (36)
12% (11)
Liczba głosów: 89
Michael_ napisał(a):
Goodfellas napisał(a):
Jestem ciekaw czy w media markt lub empiku w dniu premiery mafia 2 będzie.

100 % gwarancji nie masz :)


Myślisz, że będzie podobna sytuacja jak z EfLC, albo Red Dead Redemption? :P

edit. Mała ciekawostka ;) Mnie cieszy strasznie :P

Obrazek
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
barth89 napisał(a):
Michael_ napisał(a):
Goodfellas napisał(a):
Jestem ciekaw czy w media markt lub empiku w dniu premiery mafia 2 będzie.

100 % gwarancji nie masz :)


Myślisz, że będzie podobna sytuacja jak z EfLC, albo Red Dead Redemption? :P


Jest taka mozliwość, że będzie problem z dostępnością Mafii :)
Pamiętne czasy, gdy dwa lata temu kiedy wychodziło GTA IV (na konsole) w Krakowie była pełna kolejka. I to w przeróżnych sklepach. Coś było gadane że przed premierą dostali dostawe i po prostu sprzedali już większość - za większą cene. Czy to prawda to nie wiem.

Co do Mafii II jutro zamawiam lub dziś. Na allegro w ofercie Ultimy :mrgreen:
Obrazek
Lece jutro się spytać do media expres czy będą mieli gre bo jeżeli nie to nie mam zamiaru czekać już kolka lat czekałem i nie wytrzymam ;-) .
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Jasne, z Allegro :) Dostanę ją 26 czerwca ale i tak przyjadę dopiero 27 ;p Wiedziałem że Mafia II to sławna gra tak ludzie o niej gadali, ściągnąłem demo w poniedziałek wieczorem i nie mogę wysiedzieć na dupsku bo już chce w fulla grać, na dodatek jestem na wsi więc nie mogę nawet w demo pykać :( na Radku X1400 nie pójdzie mi :/

Jak wy możecie czekać 3 lata na tą grę?! Ja czekam 4 dni i już świruje, mam tak że jak mi się coś podoba to chce to od zaraz, a Mafia II to najlepsza gra w jaką grałem i zajebiście zoptymalizowana :)
Zamówiełem na Gram.pl zwykłą wersję. :-/
Obrazek
Ja nic nie zamawiałem przed premierą. W dniu premiery idę do sklepu z grami i dokonuję zakupu. Oby tylko M2 była, i nie była droższa.
by the way: macie jakiś sprawdzony tekst gdyby sprzedawca odmówił wam sprzedaży gry +18? Bo PEGI to z tego co wiem tylko sugestia a nie nakaz. Wiem że pewnie nikogo nie będzie to nawet obchodziło, ale wolę się ubezpieczyć i wiedzieć jakby co.
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
czapel007 napisał(a):
macie jakiś sprawdzony tekst gdyby sprzedawca odmówił wam sprzedaży gry +18? Bo PEGI to z tego co wiem tylko sugestia a nie nakaz. Wiem że pewnie nikogo nie będzie to nawet obchodziło, ale wolę się ubezpieczyć i wiedzieć jakby co.


Zależy czy jesteś 10latkiem czy 16latkiem. Ja mam 13 ale mam zamówioną grę więc kurier nie będzie o nic pytał ;-) .
Obrazek
by the way: macie jakiś sprawdzony tekst gdyby sprzedawca odmówił wam sprzedaży gry +18? Bo PEGI to z tego co wiem tylko sugestia a nie nakaz. Wiem że pewnie nikogo nie będzie to nawet obchodziło, ale wolę się ubezpieczyć i wiedzieć jakby co.

PEGI nie jest regulowane prawnie, więc kasjer nie może od ciebie wymagać podania wieku. A jeśli już to poproś o kierownika, to zaraz ci grę sprzeda, bez pytań.

Co do tematu. Nie zamówiłem gry, bo pewnie przyszłaby do mnie dopiero w poniedziałek, a tak to przejdę się do Empiku i zakupię od razu.
"Next time... There'll be no next time"
Dzięki, co prawda zdziwiłbym się nawet gdyby ktoś mi odmówił sprzedaży bo racji mojego wieku(17) na dzieciaka nie wyglądam :D, IMO dobrze mieć jakieś rozwiązanie "B" w zanadrzu

Jakież ceny są w empiku? Bo z tego co się orientuję oficjalna to 120zł. Niemało. Trzeba szukać po Media Marktach gdzie najtaniej :D
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Zamówiłem niedawno z 3kropki.pl - raczej dobry e-sklep.
Obrazek
ja narazie nie zamawiam... czekam co to będzie i co będzie w wersji kolekcjonerskiej.. . bo myślę ze ją kupie... kiedyś chciałem mafie 1 w tej wersji z mapa itp. ale nie kupiłem:/

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ta wersja z mapą, soundtrackiem i plakatem to była podstawowaa wersja premierowa ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Ciekawe ile będzie kosztować w TESCO, bo mam do niego 50m i czy nie wykupią od razu kopii :-/
Zamówiłem pre order przez allegro i nie wiem kiedy mi go wyślą? Czyżby w światową datę premiery, czyli 24 sierpnia, czy może w polską datę premiery 27 sierpnia?
cron