Czego oczekujecie od Mafii 3 ?

Bez sens te dziewczyny, jak w GTA SA, to była najbardziej wnerwiająca rzecz w tej grze. Ja oczekuje tylko i wyłącznie świetnego klimatu i większej ilości misji.
- Wu, proponuje rewanż.
- Myślę, że da się coś załatwić. Co ty na to, Vito ?
- Z chinolem? Dajcie mu taboret i zapraszam.
w GTA IV bylo podobnie , ogolnie motyw mi sie podobal ale denerwujace bylo to ciagle dzwonienie tej komorki :) ale rzecz byla fajna . co do zastosowanie motywu dziewczyn w grze to jestem za z tym ze pod pewnymi warunkami . przedewszystkim taki ze masz na poczatku gry np do wyboru 3 dziewczyny , i masz jeden wybór wybierzesz np dziewczyne A to jest ona automatycznie wlepiana w fabule , czyli ze np w grze przeznaczone 3-4 misje na panne ktore by mialy sens fabularny (chodzi mi o cos w stylu misji z Laską toma w Mafi 1 ) czyli dialog jakies wglebienie w historie panny itd jakis napad albo cos , ewentualnie ze w ktorej tam misji ginie czy cos :) i np kazda z tych 3 dziewczyn mialaby inna historie gry :D ze np dziewczyna A ginie w 8 misji dziewczyne B zabijaja na samym poczatku a np dziewczyna C zostaje do konca gry :D Ogolnie zeby to mialo sens fabularny tak jak motyw z dziewczyna Toma w M1 bo jesli to ma byc na zasadzie zabierania wchodzenia na baru i odwozenia i np rozjechanie przechodnia i spadaja jakies punkty to niech sobie to odpuszcza bo to lipa straszna :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Dokładnie z pewnymi zasadami i nie od razu chodzi mi o GTA przecież można zrobić to na inne sposoby nie od razu od GTA zgapić , racja takie motywy jak ciągłe telefony były wkurzające ale klimatem każdego filmu gangsterskiego były też kobiety , tak samo żeby był klimat w Mafii III dobrze by było jak były by jakieś Dziewczyny nie tylko siostra Vita ale i kochana lub żona ;-)
Ja bym chciał taką grafe i możliwości co w Mafii 2,ale fabułe podobną to Mafii 1,byłaby super gierka :mrgreen:
Glory Glory ManUtd XD
Przepraszam za odkop. Na stronie http://www.gameriddles.com pojawiła się Mafia III:

http://www.gameriddles.com/gra/mafia-3,783.html

To jakiś fake? Po okładce widać, że to jakaś fanowska modyfikacja, tekst też chyba przerobiony z opisu drugiej części.

Mimo to co o tym myślicie?
Fake na 100%, ale ta przeróbka nawet mi się podoba :-)
Obrazek
Czyli fake - tego się zresztą spodziewałem. Szkoda, że Mafię III robią tak powoli jak dwójkę. Moim zdaniem jak mają zrobić coś takiego jak z Mafią II (gierka sama w sobie nie jest zła, ale niestety nie może równać się z pierwszą częścią) to powinni w ogóle się za to nie zabierać.
Wątpię, żebyśmy czekali aż 8 lat na 3 część. Wydaje mi się, że w przeciągu 3-4 lat gra ujrzy światło dzienne.
Obrazek
Zgadza się, za kilka lat może wyjdzie. Do Mafii 2 tworzyli silnik od podstaw, do M3 pewnie lekko go zmodyfikują, żeby było widać jakieś postępy.
muore il bandito, la mafia vive
Ja wolałbym aby Daniel Vavra wypuścił coś konkretnego o tematyce Mafii lat 40... :A MIII to nie wiem czy to ktoś kupi tak prawdę mówiąc...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
O ile mi wiadomo Daniel Vavra wraz ze swoją nową ekipą pracują nad RPG, więc o grze z mafią raczej nie ma mowy. A szkoda, bo już w Mafii 2 widać było, że Dan miał mało do gadania i widzieliśmy co z tego wszystkiego wyszło. Może to dziwne, że pisze to administrator serwisu o Mafii, ale nie liczę na to, że kolejna część będzie lepsza od jedynki czy nawet dwójki. Starej ekipy nie ma, więc w moim przekonaniu nowej starej Mafii też nie będzie.
Może opinie graczy na temat II dadzą im do myślenia i może bardziej skupią się na scenariuszu w III niż na super realistycznej wodzie, efektownych wybuchach itp.
Obrazek
Obecnie grafika to podstawa. :P Wszystko fajnie ładnie byłoby gdyby nie to płatne DLC i tylko 14 misji. Czyli po prostu chęć zarobienia kasy na biednym graczu... Oczekuję żeby trzecia część była wart swojej ceny.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Każdy oczekuje tego żeby Mafia III była warta swojej ceny, lecz tak jak napisałeś - przy drugiej części twórcom chodziło tylko o zarobienie na graczu i jeśli rzeczywiście udało im się teraz zarobić to będą mieli motywację żeby podobnie zrobić III część czyli komercję.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że tego nie zrobią.
Odnośnie samej fabuły to spodziewam się, albo kontynuacji historii, czyli gra rozpoczyna się w momencie kiedy Vito i Joe rozstają się pod Planetarium, albo czegoś podobnego do przejścia pomiędzy Gothiciem III i IV, czyli nie kierujemy tą samą postacią, ale wydarzenia z II części będą miały wpływ na obecną sytuację oraz będziemy spotykać postacie, które wystąpiły w poprzedniej części, ale są już starsze.
Obrazek