Czego oczekujecie od Mafii 3 ?

Fajnie by bylo gdyby wprowadzili motory :-)
Jak dotychczas każdy kto się interesuje serią już wie o całych zajsciach w 2k Czech przeniesieniu projektu i połowy pracowników do Ameryki itd.
Ale równiez wiemy o rzekomych przesluchaniach do projektu X niewiadaomo czy to bedzie Mafia III
Ale wskazowki daje to ze akcja dzieje sie niepozno po II wojnie swiatowej
Pierwsze imiona bohaterow bo jest ich 3 i rowniez charaktery sa bardzo podobne do tych z GTA V.
A teraz o zakonczeniu czy raczej moim zdaniem poczatku gry Mafia III bedzie jakas akcja z Vito w roli glownej ( np napad na Bank) w 1951 r niedlugo po wydarzeniach konczacych II czesc serii. i mianowicie pojawia sie tam rowniez postacie ktore maja byc glownymi bohaterami w rzekomej III czesci.
Vito ginie i widac potem tylko pogrzeb, placzaca siostre i zebranych ludzie Dona Vinci.
A potem czarny ekran ... nagle sloneczko palmy Luizjana laski plaza skapo odziane damy rok 1954 i widzimy na plazy jakias bijatyke w ktorej uczestniczy najmlodszy (niepamietam jak sie nazywa :P) bohater.
To jest mój scenariusz do III części czekam na Wasze pomysły i prosiłbym o ocenienie mojej wersji :)

Przeniosłem post ze stworzonego przez ciebie tematu, nie było potrzeby tworzyć nowego wątku, spokojnie można podciągnąć twoje dywagacje pod ten temat - niv
Chciałbym aby:
- dodali może coś w guście realniejszego prowadzenia samochodem,
- jakieś śmieszne zdarzenia losowe np. w czasie jazdy autem coś się psuje i musimy jakoś sobie poradzić - wezwać pomoc albo poprosić jakiegoś kierowce o pomoc, zacinanie się jakiejś broni - tak jak to było w "Szczęściarzu" gdy Paul miał rozstrzelać Sergio,
- realniejsze rany, coś w guście dostajesz w nogę i postać idzie ciężej lub się wlecze,
- kierowanie kolejką miejską :-D
- ponowienie zainteresowania policją z pierwszej części,
- możliwość wejścia do kościoła i... wyspowiadania się :D
- posiadanie przy sobie jednej dużej broni pod płaszczem i ewentualnie dwóch albo trzech w kaburach,
- a na koniec lepsza realność podczas pójścia do baru - bohater siada i wtedy zamawia, a my to widzimy
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Ufff... Moja lista oczekiwań wobec trzeciej części Mafii jest bardzo dłuuuga ;-) Z resztą po mocno okrojonej drugiej części jest to w pełni uzasadnione.

Przede wszystkim chciałbym, aby powróciło wiele elementów z pierwszej części. Mowa tu między innymi o:

- Jazda samochodem znów uprzyjemniona dzięki obrotomierzowi oraz manualnej skrzyni biegów. (Rzecz dla mnie, jako fana motoryzacji bardzo ważna) Widokiem z kabiny kierowcy też bym zapewne nie pogardził.
- Strzelanie z pojazdu. (mogłoby być również wychylanie)
- Więcej broni białej.
- Możliwość noszenia ze sobą ograniczonej ilości broni.
- Policja interesująca się drobnymi wykroczeniami (np. światła) ...oraz poprawiona ich sztuczna inteligencja.
- Możliwość poruszania się innymi środkami transportu, niż samochody (tramwaje, kolejki) Nie zaszkodziły by również motocykle.
- Obszerne tereny wiejskie oraz misje, które by się tam rozgrywały.
- Czasami zwykłe parkingi zamiast garaży.
- dodatkowe tryby rozgrywki oprócz wątku fabularnego.
- Więcej jajek wielkanocnych. (gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi to o sekrety i ciekawostki ukryte przez twórców)
- Staroszkolny system zdrowia. (ewentualnie zdrowie odnawiające się do niższego poziomu + apteczki)

Co do dodatkowych elementów...

- Możliwość zmiany ubrania.
- Tuning pojazdów.
- Wiele losowych sytuacji bądź skryptów w misjach lub wolnej jeździe.

*Ale co najważniejsze:

Dobra fabuła oraz świetny klimat Chce się poczuć, jakbym naprawdę uczestniczył w grze oraz po jej zakończeniu siedzieć dobrą godzinkę przy monitorze, zastanawiając się, rozmyślając i rozważając nad morałem opowieści. Tak miałem z pierwszą Mafią. Chciałbym znów chociaż w części doświadczyć czegoś podobnego właśnie przy trzeciej Mafii.
Na początek należy postawić pytanie czy mafia 3 wogóle powstanie.Wszystkie znaki na niebie i ziemi nie wskazują na to,że takowa powstaje (są co prawda jakieś wzmianki o poszukiwanych aktorach dubbingowych,ale to tak samo jest z Just Cause 3.Twórcy tejże serii pojechali gdzieś w tropiki,a w internecie pojawiło wiele spekulacji na temat nowego projektu.).Niech 2K z Mafią III się nie spieszy,niech gra będzie zapięta na ostatni guzik i niech cieszy nas tak samo jak Mafia The City Of Lost Heaven-OTO MOJE OCZEKIWANIA.

ps.Na takie pytania jak to w temacie jeszcze przyjdzie czas,gdy ( i o ile) zobaczymy zwiastun 3 części.

ps.#2 Nie szaleć,nie spekulować i nie domyślać się.Na wszystko przyjdzie czas.Pamiętam te domysły przed premierą Mafii II...Jezu to już 4 lata
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ja bym chciał aby były tereny pozamiejskie (farmy,autostrada itp) oraz możliwość kupna aut oraz domów na własność .
Fajnie by było jak by też były motory albo rower.
Umm...
-klimat jedyki
- miejsce akcji: miasto na wzor NY,Bostonu lub Miami
-czas akcji: lata 20/30
-lepszy silnik fizyczny np euphoria (niestety ale havok w dwójce był do dupy)
-ograniczenie ilości noszonej broni lub możliwość wyrzucenia jej(w 2 nie było ni tego, ni tego)
-system uszkodzeń po postrzałach w ciała przeciwników zbliżony do tego z Max Payne 3
-tryby dodatkowe jak freeride i coś na wzor trybu Dead man walking z Maxa Payna 2(dział by się np. w parkingu z misjii Swietny interes z M1, a inne areny odblokowywało je się wraz z postepem fabuly)
-lepszy system oslon(w m2 bolal brak "blindfire")
i wiele innych rzeczy ktore byly w jedynce, a w 2 nie.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Ja oczekuję od niej przede wszystkim nieliniowej fabuły.

- dużego miasta (coś a'la GTA V).
- Dużej różnorodności pieszych, samochodów, budynków (żeby nie było jak w Mafii II ataku klonów co 10 metrów).
- dużej ilości świetnej muzyki która rozbrzmiewać będzie w radiu.
Obrazek
Ja oczekuję:
-więcej modeli przechodniów
- żyjącej, większej metropolii
-misji pobocznych
-więcej możliwości personalizacji bohatera
-więcej możliwości personalizacji auta
-realniejszego garażu
-więcej aut
-lepszej i dłuższej fabuły
-oryginalniejszego miasta (LH i EB podobno są wzorowane na Nowym Yorku)
-lepszej i bardziej klimatycznej broni ( w Mafii 2 wywalono obrzyna (!) kosztem broni z WWII)
-wyrafinowanego poczucia humoru
-lepszej fizyki (z włączonym PhysX raz przechodzień poleciał do góry na 10 metrów po przejechaniu)
-trybu swobodnej jazdy
-dużo ciekawostek
To by było na tyle.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Od Mafii 3 oczekuję przede wszystkim porywającej fabuły i moralizującego, uderzającego w serce zakończenia. Postaci muszą być charakterystyczne, zapadające w pamięć. Do tego jakieś ciekawe nawiązania do filmowych klasyków, dramatyczna muzyka i dobre rozpylacze.
muore il bandito, la mafia vive
Ja bym mimo wszystko chciał żeby postacie były z Mafii II.Bogata fabuła na około 30 rozdziałów,nie 15 jak to miało miejsce w II -.-.Dużo samochodów z epoki,cutscenek,więcej broni,zwłaszcza do walki wręcz,możliwość założenia własnej rodziny i prowadzenia z innymi sporów,wojen etc..W dużym skrócie chciałbym połączenia klimatu z jedynki jak i dwójki.No i przede wszystkim więcej Muzyki z lat 50,60 podczas jazdy samochodem !
Według mnie w Mafii 3, jeżeli się pojawi, powinny się znaleźć rzeczy (raczej ściągnięte z jedynki):
- wspaniały klimat (może będzie trudno, a nawet bardzo trudno pobić sukces Lost Heaven, ale mym skromnym zdaniem w Mafii 2 na pewno tego klimatu brakowało, wolałabym, żeby grafika była już nieco gorsza na rzecz dobrych wrażeń)
- system odnowy życia (nie wiem, jak na trudnym poziomie trudności, ale na średnim życie odnawia nam się automatycznie = uproszczenie, przydałyby się jakieś apteczki)
- nieco trudniejsze misje (myślę, że serię Mafia chce się dostosować do jak największej liczby odbiorców m.in. poprzez uproszczenie i uogólnienie całej rozgrywki, obecnie Mafię II mogę przejść swobodnie z palcem w nosie, a najtrudniejsze misje polegają na zabiciu jak największej liczby osób, w Mafii 1 było nieco inaczej, gram w tę część od kilkunastu lat, ale nawet dzisiaj mam problemy z przechodzeniem niektórych misji)
- więcej misji pobocznych (mogłyby wrócić kultowe misje dodatkowe np. na wzór misji Lucasa Bertone'a, które stanowiły znaczną część całej jedynki)
- dłuższa gra (mimo tego, że niezbyt wysoko oceniam Mafię 2, to jednak jest ona częścią mojej ulubionej serii, a jest dosyć krótka)
- może troszkę bardziej otwarty świat (nie chodzi mi tu zbytnio o dostępne otwarte lokacje, bo tych jest dużo, ale o to, że mam wrażenie, jakbym była marionetką, wychodzę z domu, jadę do miejsca docelowego, odbębniam misję, wracam do domu, the end, ale naprawdę cudownie byłoby, gdyby dodano a'la swobodną jazdę z kilkoma rodzajami misji (np. w SJ w jedynce strzelałam do gangsterów, przejeżdżałam przechodniów, ogólnie poznawałam miasto) lub jazdę ekstremalną (cudownie byłoby przejść ekstra-ultra-maxitrudne misje w mieście z Mafii 2)
- troszeczkę mi brakuje muzyki z Mafii 1, część osób twierdziła, że ciągłe granie muzyki ich denerwuje i teraz słucha się muzyki tylko w radiu, które i tak można wyłączyć; LUDZIE! Cała jedynka opiera się na klimacie, który współbuduje muzyka, mogłaby się pojawić opcja jej całkowitego wyłączenia, ale błagam, żeby znowu można było słuchać nastrojowych dźwięków w każdym mieście :(

Dobra, dobra, każdy z nas dodał coś od siebie, ale nie można przecież całkowicie zdeptać dwójki :) Bardzo podoba mi się grafika, która stoi na naprawdę wysokim poziomie. Nie mogę odnieść się do nowego sposobu strzelania i jazdy samochodem, bo bardzo trudno jest mi się do niego przyzwyczaić. Niezwykle oryginalne jest to, ze dodano naprawdę wiele różnych opcji, jak np. włączanie/wyłączanie radia/wiatraka/światła, obrabowywanie sklepów, zamawianie jedzenia, ... - tego wcale nie było w jedynce (PS Troszkę się rozczarowałam, że możemy spuścić wodę w toalecie lub odkręcić prysznic, ale nie możemy z tego korzystać :)).

Łoł, się rozpisałam jak Mickiewicz w ,,Panu Tadeuszu" :)
1. Żeby był większe miasta cos jak w GTA IV.
2. Żeby były nowocześniejsze auta.
3. Żeby było więcej misji, bo ja przeszedłem mafie 2 w równe 7h.
4. Żeby naprawili np. zamekanie drzwi bo stoje 2 metry od drzwi, obrócony od nich i zamekam je.
5. Lepsza grafika na ubrania, twarze i charakterystyki domów, apartamentów.
6. Żeby dobrze chodziła na słabych komputerach, to jest najważniejsze. Mam dobrego kompa, każdy tak mowi nawet informatyk tak powiedział, a mafia 2 tnie się nie wiadomo z jakiego powodu a inne gry np. GTA IV itp lepiej chodzą chodz wymagania wyższe niż w mafi 2 prosze to naprawić.
Jak w ogóle wyjdzie mafia 3 to będzie szczyt. W tedy "MAFIA" będzie najpopularnieszja z takich typu gier. Powodzenia, pozdrawiam
Gracz MAFIA I MAFIA II. Czekam na więcej ! :)
No to tak:

Przede wszystkim od Mafii III oczekiwałbym tego, czego zabrakło w Mafii II tj, dużego zróżnicowanego świata, możliwe że tereny poza miejskie były by dobrą sprawą. Chciałbym też więcej życia w tym mieście, chciałbym widzieć zajęcia przechodniów, no i oczywiście ich zróżnicowanie. Wplótłbym jakieś zajęcia poza wykonywaniem głównej misji, znajdźki, może jakieś zajęcia, gry. Dobrą sprawą były by misje poboczne, choćby nawet i tak skonstruowane jak te od Lucasa Bertone. No i przede wszystkim większej autentyczności modeli aut tj, rozumiem jakieś obostrzenia o dwa trzy lata, ale nie jak w mafii II, gdzie w 1945 jeźdźimy Cadillaciem z 1951, a w 1951 tym z 1946... LOL. No i oczywiście dużej ilości tych aut. Porównajcie sobie ilość i ich zróżnicowanie w M1 a ich powtarzalność w M2. Aha, no i myślę że Mafia III powinna się rozgrywać albo w latach prohibicji, czyli ciut wcześniej niż M1, albo w końcówce lat 60 i początku 70, kiedy miał miejsce swoisty upadek mafii amerykańskiej. Coś słychać w eterze o lokalizacji w Luizjanie, ja uważam że powinno to być tym razem zachodnie wybrzeże USA. Mafia, przemysł filmowy, strajki dokerów, mm baja :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ostatnio się mówiło, ze to kwestia czasu od wyjawnienia daty premiery Mafii 3, ale niestety jakoś to ucichło :/

Co do oczekiwań, to wymagam raczej to co moi poprzednicy, klimatu i fabuły z 1, oraz fizyki i grafiki z 2 + kolka dodatkowych rzeczy, przy których każdy fan by nie narzekał ;)
cron