Ciekawostki w grze...

Gdzie jest ta willa?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Jak wyżej napisane, willa jest w Oak Hill, tam gdzie odbywa się misja Odwiedziny u bogaczy...

Żeby nie było offtopu..., to wie ktoś o co chodzi z tym parkingiem (chyba Hoboken, nie pamiętam) gdzie świeci żarówka? Po kiego tam świeci?
Obrazek
To samo jest z latarnią w wolnej jeździe na Countryside w nocy.
Koło wjazdu na farme jest jedyna latarnia świecąca :)
Dodam że w wersji na PS2 w trybie RACE był tam wyścig przez farme której nie ma w wersji na PC :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Nie wiem czy ktoś to podawał, jeśli tak to przepraszam. W misji "Świetny interes" za białym Schubertem Fordor można znaleźć skrzynię z granatami
Właśnie niedawno (jakieś 3 dni temu) znalazłem tę skrzynię. Szczerze mówiąc uratowała mi życie. Przez bite 2 lata zawsze przechodziłem tę misję na żywca i gdy dochodziłem do apteczki przy portierni miałem coś 2 HP na koncie... :-F
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
A kiedyś mi kumple powiedzieli obaj (bracia), że był u nich kolega który grał sobie w Mafie swobodną jazdę i... on ukończył tryb swobodnej jazdy. Jest to możliwe?, mówili mi że pojechał gdzieś za miasto, obok tego motelu Clarka i tam gdzieś wjechał i wyświetlił mu się komunikat że ukończył tryb swobodnej jazdy. Właściwie to wątpię żeby kłamali. Jeśli to prawda to niezła ciekawostka.
A czy ktoś zauważył , iż gdy gramy w którąś misje w porcie to woda tam jest jakaś inna od tej normalnej , którą widzimy na co dzień w Lost Heaven ?
Obrazek
Tak. Ma bardziej szczegółową teksturę i dodatkowo model. "Codzienna" woda w LH jest płaska :mrgreen:
Fajnie by było zrobić moda , żeby taka woda była w całym LH :-D
Obrazek
Myślę że mocno by to wpłynęło na wydajność...
Ciekawostka nie dotyczy bezpośrednio Mafii, ale jest małym nawiązaniem do niej.

Być może niewielu wie, ale George Dicenzo podkładał głos Dona Salieriego w Mafii i Earnesta Kelly w Vice City.

w 25 sekundzie słychać to doskonale ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=l-ZfPnyK ... re=related
Obrazek
Podkładał też głos pod jednego z członków mafii Forellich w klipie "Na początku..."
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Pod całym Oak Hill (przynajmniej w misji "Śmietanka na kawie") jest woda. Ostatnio jak eksplorowałem posesję Morello wpadłem w "niebieską otchłań" samochodem i już miałem wczytywać grę od początku (bo jak spadamy samochodem to gra się nie kończy jak w przypadku spadania Tomem) ale wpadłem do wody. :shock:
W "Samouczku" można znaleźć... gangstera. Jest ukryty za płotem, niedaleko placu gdzie ćwiczyliśmy m.in.: strzelanie z okna. :-F

Obrazek

PS Mój 300 post :-D
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Nie wiem czy było ale jak jedziemy "odebrać" swojego pierwszego Thora to gdy szybko (najlepiej mafiaconem) zjawimy się koło niego to ochroniarz zamiast krążyć wokół niego będzie załatwiał swoją potrzebę fizjologiczną koło pobliskiej drogi :mrgreen:
Wtedy możemy spokojnie gwizdnąć auto bez wiedzy ciecia.
cron