Wasze Telefony

Stary ale jary Sony Ericsson T700


Obrazek
Obrazek
A ja mam Samsunga Avila. To jest taka "Uboga Omnia". Generalnie jestem bardzo zadowolony, czasem tylko, zawiesza się aparat. (Nie wiem czemu, telefon ma niecałe 2 m-ce)
Obrazek
Nokia E51, bardzo solidny telefon, użytkuje go +/- 2 miesiące. Symbian nie 'zamula', wifi elegancko chodzi, mp3 również, chociaż to telefon raczej biznesowy niż multimedialny jak z pod znaku N. W kieszeni praktycznie go nie czuć, aż trzeba sprawdzać, czy się go nie zgubiło :-D Minus w telefonie to zdecydowanie aparat, ale ja go i tak nie używam.

Obrazek
"Next time... There'll be no next time"
Ja nabyłem ostatnio dotykowy telefonik Samsung Avila. Mam go 3 dni i nie mam żadnych zarzutów.
Sieć - Play.
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
Może stary temat, ale też się pochwale. Mam SE K750i w sieci Orange. W lipcu/sierpniu mam zmianę i planuję kupić nokie e51.Obrazek


Moja krew... :mrgreen:
Ja również K750i, ale w plusie. W wakacje zmieniam na jakiś dotykowy...

Na marginesie, jaki polecacie? :->
Poczciwy Sony Ericsson z serii K, a mianowicie K770i. Generalnie moje wymagania co do telefonów są nieduże: ma być odtwarzacz MP3, slot na kartę pamięci i aparat co najmniej 3.2 Mpx. I tak, dwa lat temu, małym kosztem dorwałem ten telefonik i do tej pory bardzo dobrze mi służy :-) Jedyne co mi w nim nie pasi to to, że wejście słuchawek i ładowarki jest jedno i do tego z boku telefonu, ale już się przyzwyczaiłem.

Obrazek
Obrazek

Polecam! W koncu cos, czym podczas imprezy moge rzucac bez przerwy i sie nie psuje ;)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Oo tak, ten model jest mi znany głównie z tego, że ma mocarną baterię. Kiedy go miałem to trzymała przez ponad dwa tygodnie! No i to o czym wspomniałeś: ma solidną budowę i ogólnie jest bardzo funkcjonalny, więc również mogę polecić :-)
TommyTheGun napisał(a):
Polecam! W koncu cos, czym podczas imprezy moge rzucac bez przerwy i sie nie psuje ;)

Jak nie zadzwonisz to się obronisz xD

A żeby niebło OT to posiadam od dwóch lat SE K800i w sieci Orange
Obrazek
Samsung Avila - mam go już ponad 7 miesięcy. Powiem szczerze, że to bardzo dobry telefon, esy pisze się naprawdę szybko (porównywalnie z niedotykowymi telefonami), jakość muzyki jest naprawdę dobra. Do tego przeszedł już kilka upadków i wylanie piwa, ale nadal dziala :-)
Obrazek
Ja mam Soniacza :mrgreen: W595 w Simplusie (oczywiście nie flower edition)
Obrazek
Obrazek
Dzisiaj zamieniłem swoją starą wysłużoną Nokię 6070 na Nokię 5130 Xpress Music (z 1GB pamięci gratis).

Obrazek

Za dużo o nim nie mogę powiedzieć, bo mam go dopiero kilka godzin ;-)
Dużo moich znajomych go ma. Fajne się na nim esy piszę, klawa jakby taka mięciutka. No i tel mocny, mojemu kumplowi wpadł do gorącej herbaty i przeżył, no za drugim razem już padł ;-) a inny kumpel opowiadał jak ten model wypadł mu z traktora, przy cofaniu po nim przejechał ale ten i tak cały i sprawny.
Motorola RIZR Z8 całkiem fajny telefonik :mrgreen:


Obrazek
Acozz napisał(a):
Fajne się na nim esy piszę

O tak, to muszę przyznać. Klawiaturka rzeczywiście jest mięciutka.
cron