Wasze Telefony

Sony Ericsson K 750i

Obrazek
LG KU 990

Obrazek
Obrazek

HTC Lancaster - moje marzenie
No to masz ambicje,pozazdrościć....
Mój to stary,dobry SE W810i.Nie zmieniam,z braku środków i pewnego sentymentu...
P.S-Ogólnie telefon upadł m 15 razy.2 razy go oblałem,3 wyleciał z autobusu( :shock: )5 razy spadł z łóżka i chyba kolejne 5 wypadł mi z ręki.I wciąż działa!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Samsung S5230 Avila
Obrazek
Orange
Obrazek
Widzę szał dotykowych telefonów :-)
Mnie jednak ta technologia nie przekonuje.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Też miałem takie obawy, ale przekonało mnie jedno. Filmy. Nie mam PSP, więc w podróży, filmy musiałem oglądać na 1,8 calowym ekranie. Koszmar! A ten ma 3 cale i filmy wyglądają super. Tutaj przykład
Obrazek
Ale jestem wkurwiony. Dziś doładowałem konto, zostało mi 6 darmowych esów z poprzedniego miesiąca (mixplus), wypisałem je, chce aktywować nowy pakiet i dostaje wiadomość, że "Możesz aktywować tylko jeden gratisowy pakiet w ciagu 30 dni. No kur, jeszcze te infa przychodzą 15 minut po wysłaniu polecenia :/ :/
Sony Ericsson C510 (Nowiusi,dzisiaj kupiony..achhh)
Obrazek
Ja mam ten czarny
Telefon w Playu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Sony C902 bodajże mam go 3 tyg .
Obrazek
MAFIA II ;***
Gigabite GA-P35-DS3L.Kingmax DDR2 4gb Pc800,Core2Duo 4400 2,0Ghz,Zalman CNPS10X Flex+ Revoltec 2x120mm,GeForce Gtx260 GainwardModecom 620W Carbon
Obrazek

W identycznym kolorku :P

Znowu przytoczę to Homeryckie porównanie do Wartburga.
Muli ale działa :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ja w grudniu wymieniam mojego starego kaszalota (pół roku temu sprzedałem SE K850i i przesiadłem się na starusieńką Nokię) na Erę G1 - mam nadzieję, że jeszcze będzie w ofercie, bo słyszałem, że wycofują.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Ja mam Nokia 3110c. Nie zamierzam go wymieniać.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Zawsze zapomnę się pochwalić, ale dziś pamiętam. Mam takiego dziwnego cegłofona xD Pozwalam się śmiać ^^ Przed Wami prezentuję złoma stulecia: Nokię 7373





Tak tak... wiem :D Śmieszne :) pośmiejmy się ^^

Sieć Plus :)
Obrazek
A ja mam taką oto nokię 6288
Obrazek

Telefonik przeżył już wielokrotne upadki a nawet raz wpadł w kałuże i wciąż działa.
Obrazek
Obrazek