Wasze Telefony

Jakiej firmy macie telefony? Z jakiej sieci? Mile widziane zdjęcia :mrgreen: .
Samsung X210, dałem za niego rok temu 250zł, nie żałuje pomimo tego, że telefon nie ma żadnych bajerów i wcale mi, to nie przeszkadza, wiedziałem, co kupuje. Dla mnie telefon ma dzwonić i wysyłać smsy. Mam w sieci Orange.

Obrazek
Obrazek
Wszystko spowalniający Plusfon 401i... Jakby ktoś nie wiedział to jest to samo o Huawei e120

Obrazek
a ja mam se w200i jestem z niego zadowolony ino troche brakuje mi bluetooth'a ale dalem za niego in 50 zl :-D (babcia przedluzala umowe i nie chciala nowego fona :mrgreen: ) jest wziety z ery i ma simlocka
jakby nie kosztowal mnie 50zl to bym go nie wzial :-)


http://www.techshout.com/images/se-w200i.jpg

http://www.handys-mobile.de/img/sony_ericsson_w200i.jpg
A ja dziś kupiłem sobie SE K550i

Obrazek

Dałem za niego 29,00zł w Mix Plusie + 30 zł im dałem za pierwsze doładowanie. Telefon bardzo fajny 70 mb wbudowanej pamięci, slot na kartę, bluetooth. Ogólnie to się bardzo cieszę :mrgreen: i mam wielką radochę i wogule hehe.
A ja mam nokie 1600.Niby nic ale jednak.
Ostatnio mi zginęła więc nie mam się czym chwalić.
muore il bandito, la mafia vive
Acozz napisał(a):
A ja dziś kupiłem sobie SE K550i

(...)

Dałem za niego 29,00zł w Mix Plusie + 30 zł im dałem za pierwsze doładowanie. Telefon bardzo fajny 70 mb wbudowanej pamięci, slot na kartę, bluetooth. Ogólnie to się bardzo cieszę :mrgreen: i mam wielką radochę i wogule hehe.

Jak taki tani to chyba na jakąś umowę, nie?
Na pewno! Przecież napisał, że dał im 30zł za PIERWSZE DOŁADOWANIE ;)
Taka umowa: muszę wykonać 36 doładowań za kwotę minimum 30 zł. Dostałem do niego dodatki takie jak kubek i kondon i ostatnio przyszedł mail że dostane także oryginalną piłkę ligi mistrzów adidasa.
a ja mam 3xSEv630i (2 biale i 1 czarny) z530i i 3 siemensy c75 :) chce ktos cos kupic? niektore uszkodzone :)
Może stary temat, ale też się pochwale. Mam SE K750i w sieci Orange. W lipcu/sierpniu mam zmianę i planuję kupić nokie e51.Obrazek
Obrazek
Ja posiadam Sony Ericsson'a W910i. W sieci Plus

Obrazek
O kurde. Szacun. Zawsze mi się podobał.
Obrazek
Ożywię trochę temat moim ostatnim nabytkiem (sprzed ok. miesiąca). Nokia 6300 w wersji Black. Fajny, poręczny "domofon" xD

Obrazek
Telefon : Motorola V3
SIEĆ : HEYAH
niedługo zmieniam ;p