Wasze Telefony

Nokia 6300, za 2 miesiące wymieniam, prawdopodobnie na N95.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Też bym chciał n95 ale 8gb. Niestety jest strasznie droga, chyba że mi dadzą upusty w orange za stałego klienta. A jak nie to się do play przenoszę.
Obrazek
Moja była i kumpel z klasy mają N95 8 gb. Telefon może i fajny, ale szybko się nudzi. Ogólnie jest opinia że jest przereklamowany. Poszukałbym czegoś lepszego.
Każdy telefon się nudzi. Mi się podoba. Dla mnie ten jest najlepszy, ponieważ n96 mi się nie podoba, ekranu dotykowego nie chce, od samsungów trzymam się z daleka, a sony nie ma nic fajnego w tej cenie. Jak nie kupie n95 to kupie e51. Też jest fajna.
Obrazek
Eee tam. Wy jakies dziwne te telefony macie. Ja mam Nokie 3310 i zyje 8-)
Obrazek
Obrazek
uuuuuu eksponat muzealny
miałem taki ale zepsułem. Dobry telefon, uznawany za prawie niezniszczalny. Gierki miał naprade niezłe. szczególnie space impact (chyba tak sie to pisze). pamietam jak całe przerwy grałem w to w podstawowce:p
Murphy był optymistą.
wawrzus napisał(a):
miałem taki ale zepsułem. Dobry telefon, uznawany za prawie niezniszczalny. Gierki miał naprade niezłe. szczególnie space impact (chyba tak sie to pisze). pamietam jak całe przerwy grałem w to w podstawowce:p


Podobny miałem(a może taki sam), i równiez w to grałem :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
ja miałem taką cegłę, tylko że z Bluetooth i podczerwienią ;-)
SE K850i
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Sonny Ericson K300i

Obrazek

Tak wiem, słaby :-|
Obrazek
Ja miałem 3410 w tej pięknej piaskowej obudowie (rzadko spotykana) ;-)

Obrazek
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
HAHA ! PWNED ! Mam taką drugą ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
No to ja też się pochwalę ;-)

Obrazek

Super telefon, nieśmiertelny. Jako nowy, bez abonamentu może być troszkę drogi, bardzo gorąco polecam.
Myślę nad zmianą na N95 8 GB, ale stoi 1400zł, czasami za 1200zł można dostać, wolę poczekać aż spadnie tak do 800zł.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Ja mam Nokie 6280 z ORANGE i z kartą pamięci 1GB. Ogólnie mi to wystarcza.
Mafia rządzi tym miastem