Wasze Telefony

Mi ostatnio w rece wpadl SE Elm. Genialny sprzet, zwlaszcza jesli tak jak ja jestescie milosnikami klasycznych klawiszowek, a nie mazianych.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
W czerwcu tego roku wpadł mi w ręce nowiutki telefon, który w tym czasie był dopiero 2 miesiące na rynku. Mam na myśli Sony Xperię E1.



Jak dla mnie, to telefon ma służyć, a nie wyglądać, dlatego celowałem w telefon, który ma dobrej jakości dźwięk, który gwarantuje mi ten smartfon. Rzadko kiedy robię zdjęcia, więc tą kwestię pomijam (mam aparat cyfrowy chyba z 10 milionów razy lepszy, więc po co mi równie dobry w telefonie?). W stanie gotowości wytrzyma dobre 5 dni, za co go chwalę. Poprzednim moim telefonem był Sony Ericson C510, który z kolei był z serii Cyber-Shot'ów. Pomimo tego, i tak miał bardzo dobry głośnik. Wygląda on tak:



Kolory telefonów mam takie jak na zdjęciach.
Obrazek
Też mam SE C510 i popieram. Ma naprawdę świetny głośnik. Używam go teraz sporadycznie, ale szkoda mi go sprzedawać :-> Z telefonów do muzyki miło również wspominam SE K750i, SE K770i, SE Yari, Nokia 5530 XM i LG KP500 Cookie

Mój główny telefon Xperia Neo V Doznał małej awarii, aktualnie używam Nokii C3-00:

W dzisiejszych czasach nie mogę obyć się bez telefonu przynajmniej z wi-fi.
Jestem dumnym posiadaczem Nokii E52.

Obrazek

To telefon biznesowy, ale nadaje się też do innych czynności.
Ma dobry głośnik, posiada odtwarzacz mp3, ma wifi i niezły aparat 3.2 MPIX(ma nawet kamerę do samojebek :D ).
Największym plusem tego fona jest długo trzymająca bateria.
Jedyny problem to brak flash playera, i problem z pojawiającym się komunikatem o braku pamięci podczas przeglądania neta.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Moim telefonem jest Samsung Galaxy Mini 2, nie nowoczesny, ale sprawuje się idealnie (dwa lata, ale żadnej awarii)
Paradoks: Ja mam SGM2, mych dwóch kuzynów i jakąś ciotka - dziwne.

Ale, gdyby coś się stało - Sony Erickson w205
Nokia C5 (Uwaga! Fotka trochę DUŻA)

Telefonik mały, kamerka 5.0mpx i jakaś do d(censured)y do samojebek. Ogólnie najbardziej brakuje mi możliwości połączenia się z wi-fi. T-Mobile na kartę.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Aktualnie na przemian z moją Xperią używam Sony Ericsson'a Elm. Po niespełna dwóch tygodniach śmiem twierdzić, że to najlepszy "klasyczny" telefon jaki miałem. Intuicyjny interfejs, bardzo wygodna klawiatura, ergonomiczna budowa, bardzo długo trzymająca bateria, zaskakująco dobry aparat oraz kamera, sprawiają że jest niezastąpiony do używania na co dzień. Nie zabrakło też dobrego odtwarzacza mp3, radia oraz obsługi wi-fi, które są dziś dla mnie niezbędne. Jeżeli ktoś szuka nowoczesnego a zarazem klasycznego telefonu chyba niema nic lepszego ;-)

Mój rzęch Prestigio zdechł wczoraj wieczorem, więc powróciłem do użytkowania starego LG GM205. To jest chyba najlepszy telefon, jaki kiedykolwiek posiadałem.

„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Aktualnie posiadam (już od roku) Xperie M , na którą moi znajomi i ja sam mówimy Maciek , aby podkreślić wyjątkowość i sentyment do mojego smartphone'a ^^
Obrazek
A do mnie jutro zawita nowiutki Iphone 6 :) A aktualnie jeszcze mam nokie lumie 920 i jestem mega zadowolony ale czas na jakas mala zmianie :D
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Ja od półtora roku mam LG T375 i jestem zadowolony. Rzadko dzwonię, ale np. lubię posłuchać sobie muzyki, więc wiadomo. Na razie nie wymagam zbyt wiele od telefonu.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Sony Xperia Z1 Compact.



Mój najdroższy telefon. Kupowałem go za 1900 zł. Teraz można go dostać już od 1200. Leci cena, leci, zwłaszcza, że pojawiła się już nawet Z3 :)
Cena kosmiczna, ale to była miłość od pierwszego wejrzenia. Do dziś trwamy w pikantnym romansie. Polecam. Solidna rzecz.
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Rok temu wymieniłem swojego starego, poczciwego Sony Ericssona na nowy telefon. Wybrałem Nokię Lumię 510 i muszę przyznać, że był to dobry wybór :-) . Co prawda wkurzam się często gdy piszę SMS-y, bo nie jestem zwolennikiem dotykowych ekranów, no ale.... musiałem wziąć ten telefon, spodobał mi się. Bateria w Lumii trzyma dosyć długo, ogólnie nie mam i nie miałem z tym sprzętem nigdy problemów i jestem zadowolony z posiadania tego telefonu ;-) .

Obrazek
Obrazek They never fight alone...
Ja używam samsunga galaxy s2. Mam go prawie już trzy lata i nie zamierzam zmieniać na nic nowego. Na absolutnie wszystko, co powinien mieć współczesny telefon. Ponadto jest elegancki i bezawaryjny.
Jedyną wadą jest bateria, która te dwa pełne dni powinna potrzymać, ale słyszałem że to już typowe dla takich telefonów.
A ja mam Xperie SP, jest ona zubożoną wersją Xperii. Parametry ma bardzo podobne, wykonana jest raczej z tanich materiałów ale spełnia swoje funkcje. Lubi się przyciąć i czasem ma fazy. Nie polecam, ani nie odradzam, ma swoje wady i zalety. Największą zaletą jest cena co do jej parametrów.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.