Wasze Telefony

Niedawno nadszedł czas zmiany telefonu. Mój stary iPhone już powoli nie wydalał, więc spieszyłem się ze zmianą. Myślałem o iPhone 4, ale za cenę jaką mi zaproponowano nie warto. Po za tym iOs już mi się trochę znudził. Zacząłem myśleć o androidzie i tak też się stało. Wiedząc że słabsze telefony z androidami mogą nie wydalać, pistanowiłem kupić coś lepszego. Wybór stanął na samsungu galaxy s2. Póki co jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję że tak zostanie ;)
Obrazek
Obrazek
@UP: Bardo dobry wybór. SGS II To jak najbardziej dobra decyzja, oczywiście brany na jakaś firmę? bo w abonamencie dosyć drogo stoi.

EDIT:// Żeby nie było Ot, to ja jakieś 3 miechy temu też zmieniłem fona, może nie lepszy niż LG GT 540, ale za to mi wygodniej nim się obsługiwać, a ten telefon to tez LG, tyle że model P350, oczywiście również na Androidzie
Wziąłem normalnie w abonamencie w Orange. Ale jako że jestem długoletnim klientem, to opuścili mi z ceny trochę (chociaż i tak dość dużo zapłaciłem). Jak chcesz mogę napisać ile zapłaciłem, ale wolałbym na PW ;) (nie chcę żeby wyszło że się chwalę czy coś)

//edit
No dobra... Abonament 89zł, za telefon 679. Więc całkiem niezła cena jak za ten model
Obrazek
Pisz tu a nie się przejmujesz.
No to trochę kasy wybuliłeś za niego (licze ten abonament też), ale za sam telefon to nie drogo :)) Abonament trochę duży :P i jeszcze pewnie na 2 lata, heh ja mam 59 i mi styka :P
Ja podziwiam ludzi, którzy w dzisiejszych czasach korzystają z abonamentu. Mi na miesiąc wystarczy 30, maksymalnie 50 zł na karcie, także płacenie 89 za samo "członkostwo" wydaje mi się trochę kosmiczne :-P , ale co kto lubi ;-)
Wczoraj odmówił mi posłuszeństwa mój wysłużony Sony Ericsson K550i i zmuszony byłem przesiąść się na Nokię 6230i. Aparat 1,3 MPx, także szału ni ma :-P

Obrazek

Obrazek
Po wysłużonej Nokii 5130 czas przyszedł na Samsunga Galaxy Mini.

Obrazek
Jako że na święta przechodzę do Play'a, to zmieniam telefon. Chcę coś wygodnego do internetu, bo siedzę dużo na fejsie. Postanowiłem wybrać Xperię X8, byłem dziś w salonie i bardzo mi się podoba. Oczywiście na Androidzie, bo mój GM360 jest na Javie więc i wolno chodzi
Obrazek
Ja mam telefon Samsung Omnia II z Windows Mobile 6.5 Professional, jestem w sieci Play.Telefonu głównie używam do pracy i zdjęć ponieważ ma świetny aparat.

Obrazek

Jak by ktoś niedowidział w lewym górnym rogu jest logo Windows i napis "Start"
Ale jak wyjdzie najnowszy Iphone to Omnie sprzedam a kupie nowiusieńkiego Iphone 5 (na który z niecierpliwością czekam)
Ja do dziś mam swojego już dość wysłużonego Samsunga Aville z dodykowym ekranem, aparatem 3.2 mega pixela jakiego koledzy na podwórku mi zazdroszczą (moja pierwsza komórka) :-D
Obrazek
Po sfatygowanej Nokii 6020 przyszedł czas na Samsunga S-3310

Obrazek




Potem myślałem nad zakupieniem Samsunga Monte, jako że jeden z moich kolegów powiedział, że to dobry telefon. A poza tym, wygląd też nie najgorszy.

Obrazek
Ja od kilku dni stałem się posiadaczem Nokii E7. :))
Obrazek

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Od dziś mam nowy telefon Sony Erricsson TXT PRO :P

Obrazek
LG GT540 padł, takze trzeba bylo wrocic do starej K800-tki.
cron