Ulubiony samochód i broń

Moja broń to C96 i Mauser za ich celność, a z samochodów to oczywiście... jedyny... wyjątkowy... Shubert Pickup!
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Mój ulubiony samochód to Smith Thunderbolt cenie go za szybkość :-)
Broń to MP40
Mój lubiony samochód to Cossack a broń to Beretta Model 38A
Za to moją ulubioną bronią jest Tommy Gun. Samochodem jest Ascot Bailey i Potomac Indian.
Auto Ascot Bailey (po prostu kocham ten wóz :D)
Broń -- Pistolet maszynowy Beretta M1938 (To ten włoski według mnie lepszy od Tommiego :D)
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Moim ulubionym wozem był Smith Custom 200.

Ulubiona broń:MG42 i M1 Garand.
"Gniew jest krótkim szaleństwem"-Horacy ;-)
Ascot Bailey
Colt 1911
Glory Glory ManUtd XD
Moim ulubionym samochodem jest Walter Utility (jeep) po maksymalnym tuningu :D wtedy ma moc jak ciężarówka, szybkosc prawie jak hot rod i super przyspieszenie. A moją ulubioną bronią jest mp40 i mg42
Ulubione auto:Ascot Bailey
Ulubiona broń:Colt 1911,M1 Garand,Thompson 1928
Samochód: Ascot Bailey, Shubert Frigate.

Broń: Semi 1911, Garand M1, Thompson 8-)
Ulubione auto:Ascot Bailey
Ulubiona broń:Colt 1911
- Wu, proponuje rewanż.
- Myślę, że da się coś załatwić. Co ty na to, Vito ?
- Z chinolem? Dajcie mu taboret i zapraszam.
Pojazd:Ascot Bailey
Broń:Thompson 1928
Pojazd:Smith Thunderbolt
Broń:Thompson 1928
Ulubiony wóz: Smith Thunderbolt, za dodanie klimatu do gry, Custom 200 za to, że ten pojazd jest idealny na tzw. Drift Show :) I Quicksilver :) Pojazd sprawdzony przez taksówkarzy.
Nie wiem, co ludzie widza w "Walterze Coupe" (nie HotRod). Piękno? Tak, ale prędkość... Smith Truck jest tak samo szybki! Miałbym wybierać auto 2-osobowe? To tylko Shubert Panel. Bagaznik, i to jego zaleta. I na wyścigu prześcignie Smith' a Coupe i Waltera... też Coupe.
Ulubiona broń: Magnum, "trzydziestka ósemka", Tommy-gun.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Odkopujemy ciekawy i zapewne nadal aktualny temat :-)

Ulubiony samochód: Walker Rocket - głównie za jego odjechany wygląd. Na drugim miejscu obstawiłbym Lassitera Series 75 Hollywood.

Ulubiona broń: Tutaj pozostanę mało oryginalny - Thomson 1928, chociaż jego dźwięk bardziej podobał mi się w pierwszej Mafii ;-)