Ulubiony samochód i broń

Mój ulubiony samochód to Ascot Bayley , natomiast broń która najbardziej przypadła mi do gustu to znany z pierwszej części Thompson 1928 :)
Obrazek They never fight alone...
Ascot Bayley - za jego cudowny pomruk i piękne składanie się w zakrętach :-D
Thomson 1928 - niesamowicie szybka i celna broń ;-)
Auto: Culver Empire

Broń: Strzelba
Hank B cysterna i Colt 1911
Piszę poprawnie po polsku.
Culver Empire - na poczatku jak jest zima
Ascot Bailey- poźniejsze lata
Bron Thompson 1928 :D Proponuje nastepnym podzielic samochody na te z poczatku i te z lat 50 :) bo te z 50 wiadomo beda lepsze a mysle ze te poczatkowe tez sa warte uwagi
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Ulubiony samochód to Shubert Beverly, a broń to Thompson 1928 :mrgreen:
Obrazek
Ja mam dwie ulubione fury: Delizia Grandeamerica (przyspieszenie i szybkość) oraz Smith Thunderbolt (sterowność, wygląd). Jeśli chodzi o ulubioną broń to chyba M1A1 Thompson.
Mój ulubiony zestaw tak samo jak w pierwszej części to Colt 1911 i Thompson 1928.

Jeśli chodzi o samochody to:

1945:
1. Culver Empire - bardzo fajny wózek. Zdecydowanie w pierwszych rozdziała gry dziejących się w 1945 roku jest to jeden z najszybszych i najsolidniejszych wozów.
2. Jefferson Provincial - przypadł mi do gustu. Dosyć szybki i solidny wóz.
3. Shubert 38 - bardzo go lubię, bo wyglądem przypomina te samochody z pierwszej części Mafii. Aż się łezka kręci w oku ;) Poza tym jest on w miarę szybki, wytrzymały i ma fajny kształt.

1951:
1. Ascot Bailey - mój ulubiony wóz późniejszych rozdziałów gry. Jest bardzo szybki i wytrzymały. Dodatkowo ma przepiękny krztałt. Po prostu cudo.
2. Shubert Frigate - podobnie jak Ascot, Frigate jest szybki i solidny. Tak samo jak wyżej wymieniony samochód Shubert Frigate jest przepiękny.
3. Smith Thunderbolt - do tego wozu mam głównie sentyment jeszcze z pierwszej części gry. Poza tym jest bardzo szybki i fajnie wygląda.

Pozdrawiam
Samochody 1945: Culver Empire bo przypomina mi Ulvera Aistreamery (czy jakoś tak) z mafi 1 i dla tego bo przyjemnie się nim jeździ,
Samochody 1951:Ascot Baylei bo lubię sportowe auta, Smith Thunterbolt bo przypomina mi Tommyego z pierwszej części i ma fajny odgłos

Broń to stary dobry thompson 1929
Moją ulubioną bronią jest stary, dobry Tommy-gun. Do tego Magnum - uwielbiam z niego strzelać (jeden strzał i trup). Jeśli chodzi o samochody to najbardziej podoba mi się Shubert Frigate. Piękny kabriolet, do tego piekielnie szybki.
Moim ulubionym samochodem jest Roller GL350, a z broni to Thompsom 1928 i Colt z przerobionym magazynkiem na 23 :?: naboje (zwykły też dobry).
Samochody: Smith Thunderbolt i Shubert Frigate

Broń: Colt, Thompson 1928 i M1 Garand
Samochód rok 1945: Jefferson Provincial

Samochód rok 1951: Smith Thunderbolt

Broń: Colt M1911 Special i Thompson 1928
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Ulubiony wóz to Chaffeque XT a broń to oczywiście Thompson 1928 i Colt 1911 ze zmodyfikowanym magazynkiem na 23 naboje
Obrazek
Ulubiona broń to thompson 1929, m3 ''oliwiarka'', oraz PM używany przez włoską armię. Z samochodów to Ascot Bayley, Jefferson Provincial , Smith Thunderbolt oraz Lassitier 69 seria hollywood.
cron