Ulubiony samochód i broń

Moim ulubionym samochodem jest Ascot Bailey. Prowadzi się świetnie, a do tego dobre osiągi.

Broń to będzie... Colt 1911 (nie jestem oryginalny :P )
Ford Thunderbird i MP40
Smith Thunderbolt > Thompson ale ten drugi z mniejszym celownikiem
Smith V8 (w mafii 1 bolt V8 fordor). Mam jakas slabosc do wolnych pojazdow. A bron to ten maly rewolwer (nie wiem jak sie nazywa).
Jestem Vito. Vito Scaletta.
Ja najbardziej lubię Austina Hayleya,Forda T-Bird-a,a co do broni,to Tommy(najwięcej ammo)
Obrazek
Moi faworyci samochodowi to Lassiter 85 Hollywood oraz Walker Rocket.
Lassiter świetnie wygląda, miło się go prowadzi... z
Rocket jest bardzo szybki, ale cóż, w końcu to samochód z silnikiem samolotowym.... Aczkolwiek wolę jego prawdziwą nazwę (Tucker Turpedo).
Smitha Thunderbolta nie wypróbowałem za bardzo, jedynie na początku XIV Rozdziału go miałem, potem mi go skasowała policja, że aż nie chciało mi się zdobywać drugiego. Z tego co tu jednak czytam, muszę go wypróbować.

Ulubione bronie to Thompson 1928 oraz Colt 1911. Wolę bardziej Thompsona, robię nim rzeź, ale z Coltem mam większą styczność. Szkoda, że nie występuje częściej jego wersja z X Rozdziału... Szkoda też, że zmniejszyli liczbę naboi do Tommy Guna.
Masz na mysli srebrną ? Jest u Guiseppe
Obrazek
Lubie Smitha custrom 200 i Tommy guna.
ja najbardziej lubię Mausera(tak to się chyba nazywa) i MP40. A z samochodów nie wiem czemu ale jakoś najfajniej dla mnie jest w latach 40 (Jefferson Provincional)
mauser noi ciężarówki za piszczące hamulce...ah...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Potomac Indian, Magnum
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ulubiona:
a)broń
-MG42, uwielbiam strzelać seriami :-)
b)pojazd
-Ford Thunder Bird, nie wiem dlaczego go lubię :lol:
http://westside.npx.pl/news.php
Berkley Kingfisher i Tommy Gun ,mam do niego słabość^^
I play 4fun!!!

Steam nick: [^7K^1B]^7_^74Fu^1ner^7_[P^1L]
Skype: for_funer
Shubert Beverly i Colt 1911 Special :-D
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Zacząłem jeździć Lassitierem 69 i... nie przestaję. Co do broni - zdecydowanie Magnum
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron