Ulubiony samochód i broń

Auto: Roller GL300
Obrazek


Broń: Stary, dobry, robiący niesamowitą masakre Thompson 1928
Obrazek
Pukawka - Mosccetto Automatic Beretta Modelo 938/MAB M938/ Beretta wz.1938
Obrazek

Furmanka : Mercury Monterey 1951 (Berkley Kingfisher) po "lekkiej" modernizacji (tablica wzorowana na tymże Mercurym - lecz w wersji coupe - z filmu Cobra - '86 rok)

Obrazek

Edit : screen kiepawej jakosci, poprzednim formatem bylo .bmp
Obrazek
Ulubionym samochodem jest u mnie Lassiter 75 a bron to colt oraz magnum.
Don Michael Corleone
Co do samochodu to nie mogę się określić, jeżdżę różnymi, bo każdy jest inny i ma w sobie to coś.
Za to jednogłośnie i bez namysłu, już od pierwszej części: Colt 1911 zwany przeze mnie po prostu dziewięćset jedenastką :D Headshot z niego bardziej mnie rajcuje, niż z magnum.
http://www.Counter-Strike.PL
Smith Thunderbolt i Thomphson ; D
Obrazek
Thunderbolt, ponieważ jest to najlepiej wyważone auto w grze. Po odpowiednim podrasowaniu staje się niepokonane.

Colt M1911, bo... TO
Obrazek
Ford Thunderbird (lub jak kto woli Smith Thunderbolt), auto świetnie się prowadzi, jest szybkie i generalnie wymiata :-)

Bronie mam dwie:

Na ogólne strzelaniny biorę M1911A1, ale kiedy sytuacja wymaga użycia tej samej amunicji tylko, że z 30 lub 50 nabojowego magazynku i z szybkostrzelnością wynoszącą 600 strzałów na minutę używam Thompsona...
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Samochód-Smith Thunderbolt
Broń-Thompson 1928 , Colt 1911 , Magnum 357.
Ascot Bailey oraz Thompson 1928.
Moim ulubionym autem jest Ascot Baily a z broni to uwielbiam colta 1911 i Thompson'a 1928 ;-)
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Nie Pamietam nazwy bryki ale tj ta ktora jedziemy upierdzielic tommiego angelo.

A bron , wojenna wersja thompsona 30 naboi w magazynku , celniejsza od zwykjlego thomsona ktory nadaje sie tylko na duze jatki
Smith Thunderbolt oraz colt:)
Smith 34 Hot Rod and Magnum :mrgreen:
Broń - Colt 1911 / Thompson 1928
Samochód - Ascot Bailey
Auto to raczej Smith Thunderbolt, chociaż wszystkie są zeje**ste, ogólnie to lubię te klimaty.
A broń to cięższy wybór- na samym początku najbardziej podobał mi się Thompson, jednak gdy po raz drugi przechodziłem grę na najtrudniejszym poziomie wolałem Magnum.
cron