Partie polityczne- za kim jesteście?

Za kim jesteście ?
8% (3)
20% (8)
3% (1)
3% (1)
8% (3)
15% (6)
45% (18)
Liczba głosów: 40
Witam! chcę zacząć dość drażliwy dla niektórych temat polityki.
Inni nie bardzo znają się na polityce a inni wręcz "siedzą" w niej.

Na wstępie proszę aby temat nie stał się śmietnikiem !

Ja oczywiście nie głosuje w tej ankiecie

Przykład:

Jestem za partią : XXXXX

Dlaczego / co jest tam najlepsze:



Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
A dlaczego ty nie głosujesz?
Wydaje mi się, że temat nie ma sensu, zaraz zaczną się kłótnie w stylu "bo moja racja jest mojsza niż twojsza", temat o naszych poglądach politycznych już był, więc proponuję kosz.

@Down: Umiem czytać ze zrozumieniem, to ty mnie nie rozumiesz. Po prostu wiem, że większość dyskusji o partiach politycznych kończy się kłótniami, i wątpię, żeby można temu zapobiec jedną prośbą.
Napisałem na początku:

Na wstępie proszę aby temat nie stał się śmietnikiem !

Czytanie ze zrozumieniem ;-)

Proszę o kulturalną rozmowę jak dorośli ludzie a nie jak dzieci "kto lepiej pociśnie drugiemu".
Nie jestem za żadną partią. Każda partia to złodzieje i naciągacze.
Czekam na jakąś naprawdę wiarygodną partią wartą uwagi. Która będzie dla ludu a nie na odwrót.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Jestem bezpartyjny i popieram zdanie przedmówcy. Również uważam, że każda partia to obłudnicy i złodzieje. Nie wiadomo czy doczekamy się jakiejś porządnej władzy w tym kraju, jeśli już to na pewno nie w tym momencie.
Póki co RPP, dajmy im szansę. Sam Palikot w sejmie zachowuje się jak pajac. W końcu to magnat przemysłu alkoholowego, a nie polityk z prawdziwego zdarzenia. Ale partia ma mądrych ludzi i mądry program.


Dziwi mnie ta wasza "bezpartyjność" patrząc na wyniki ankiety
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Dodaj również
:arrow: za żadną
Ja nie uznaje władzy tym bardziej żadnej partii.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Też się mogę wypowiedzieć... Jeśli chodzi o partie w Sejmie to nie popieram żadnej z nich, bo to jak wyżej koledzy napisali złodzieje i krętacze. Z naszych podatków są napychać swoje kieszenie. Prezydent ma dysortografię, jego charyzma i prezencja = 0, a premier tylko ceny podnosi i łże jak pies... och... i tak oni wszyscy mają nas w dupie.

Jedyną normalną partią w tym kraju jest PJN. Jest tam wielu doświadczonych i porządnych ludzi, którzy jakby weszli do władzy przynajmniej trochę byliby w stanie zmniejszyć bałagan w naszym kraju. Na pewno nie podpisali by ACTA i słuchali głosu ludu, nie to co PO. Niestety, do Sejmu nie weszli, a szkoda, bo mieli bardzo dobry program...
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Hades16 napisał(a):
Póki co RPP, dajmy im szansę. Sam Palikot w sejmie zachowuje się jak pajac. W końcu to magnat przemysłu alkoholowego, a nie polityk z prawdziwego zdarzenia. Ale partia ma mądrych ludzi i mądry program.


Taaak, z Anną Grodzką - wybrykiem natury oraz Robertem Biedroniem - zajmującym się blokowaniem marszów patriotycznych, na czele. Czerwoni w wersji fresh, nic nowego nic lepszego.
Ja kiedyś byłem za PO ale po ostatnich wojażach, już mam inne spojrzenie na tą partię...Ale jak to się mówi z dwojga złego ("najsilniejsze partie"-PIS i PO) to wolę PO i nadal będę głosować na nich-wszystko byle nie PIS :(/ :(/ .
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
glukkon7 napisał(a):
wszystko byle nie PIS :(/ :(/ .


Stadion się sypie, mamy pracować do 67 roku życia, benzyna i prod. spożywcze drożeją i do tego zadłużenie na parę miliardów. Byle nie PiS.

Tyle na temat dzisiejszej polityki i postrzegania tego wszystkiego. Od razu ktoś się może rzucić z mordą że niby jestem pisiorem. Nie popieram tej partii, uważam jako mniejsze zło, ale PO też ma + pod względem tego, że coś się tam ruszyło w państwie.

Zacznijmy od opsiania każdej partii.

PO - Szczerze, to ta partia mogłaby być dobra, gdyby słuchała ludzi, ale niestety. Jest to dowodem ACTA. Do tego jeszcze zadłużyło nas nie przez liczne (nagłe i na ostatnią chwilę) budowanie placówek na EURO 2012, lecz przez złodziejstwo, co bardzo dobrze wiemy. Niby mamy te dotacje z Unii, ale **** nam da, bo jeszcze przez tą ******* Unię, spłacamy Grecję moi państwo, a ten kraj mógłby sobie sam łatać dziury w budżecie. Przecież są mądrzy, wymyślili matematykę.

PiS - Partia była moim zdaniem lepsza za czasów śp Lecha Kaczyńskiego, no ale cóż, mamy Jarka, niestety.
Całe PiS polega dzisiaj w 90% na Smoleńsku. 10% To sprzeczanie się z niektórymi ustawami, które (nie kryjmy tego) są ch*****. PiS Traktuje jako mniejsze zło. Niestety nic by nie zrobiło poprzez ciągłe gadanie o Smoleńsku (rozumiem, Jarkowi zginęła rodzina, chce się dowiedzieć prawdy itp., no ale nie kosztem partii i częśći polaków) i przez to że media zaraz ich oplują, ale oni przynajmniej by nie kradli. Do tego rozumiem Ziobrę i resztę których odeszli.

SLD - Teraz jak rządzi tam Miller, partia moim zdaniem straci poparcie u więkoszśći młodych wyborców.
Niby partia dobra, poprawiłaby by swój wizerunek i moim zdaniem utrzamała by się jeszcze trochę.

RPP - Gdyby Palikot doszedł do władzy byłoby przynajmniej śmiesznie i opodatkowanie kościoła, z czym się w większości zgadzam. Jednakże, Palikot to pajac, więc też różnych akcji można się po nim spodziewać. Jeszcze te geje, Chryste Panie, ratuj D: Oni mieliby rządzić Polską ? Jakby inni na nas patrzyli D:

"Ziobryści" - partia godna uwagi, jeśli ktoś jest prawicowy. Poglądy podobne do PiS'u i BEZ Smoleńska. Liczę że do czegoś dojdą.

PJN - To co Ziobryści. Nic więcej. No, niby tak...



Jedynym kolesiem który mi sie podoba jest Pan Janusz Korwin-Mikke. Koleś ze świetnymi poglądami. Jedyne co mi się nie podoba, to to, że by chciał monarchię w Polsce, co by doprowadzilo do rozpadu państwa :D Ale od nie dawna zaczynam się z nim zgadzać, na przykład w kwestii podatków. Szkoda tylko, że ma małe poparcie, bo facet ma jaja.
Obrazek
CzarFace na 99% sie z tobą zgadzam(1% to PIS :-F ).Tylko niestety tak jest że na razie dominują PO i PIS.I raczej nic nie wskazuje aby miało się to zmienić. W moim województwie od wieków wygrywa PIS, przez co prawie cała Polska się z nas śmieje. :-x
BTW:fajna charakterystyka partii CzarFace 8-)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
glukkon7 napisał(a):
Ja kiedyś byłem za PO ale po ostatnich wojażach, już mam inne spojrzenie na tą partię...Ale jak to się mówi z dwojga złego ("najsilniejsze partie"-PIS i PO) to wolę PO i nadal będę głosować na nich-wszystko byle nie PIS :(/ :(/ .


... ręce opadają... Ludzie czy wy tylko widzicie PO i PIS ???????????
Właśnie przez takich ludzi jak glukkon7 w Polsce jak jest. Każdy myśli że PO i PiS to jest polska władza permanentna i trzeba wybierać pomiędzy nimi... Co jak co ale za rządu PiSu było lepiej... Przynajmniej Kaczyński był patriotą i bronił Polski. Ale oczywiście media i małolaty wyśmiewające się z byłego prezydenta grubasa/kaczki też wpływają na głosy zwyczajnych ludzi...

I naprawdę aż mam ochotę strzelić sobie w łeb jeżeli ludzie biją się pomiędzy PO a PiS a potem mówią że Polska jest do dupy i emigrują za granice, narzekają na ceny, na władze itp itd. za przeproszeniem chuj mnie strzela jeżeli słyszę takie gówniane gadanie !!!!!!!


glukkon7 napisał(a):
CzarFace na 99% sie z tobą zgadzam(1% to PIS :-F ).Tylko niestety tak jest że na razie dominują PO i PIS.I raczej nic nie wskazuje aby miało się to zmienić. W moim województwie od wieków wygrywa PIS, przez co prawie cała Polska się z nas śmieje. :-x
BTW:fajna charakterystyka partii CzarFace 8-)


Najpierw dorośnij a potem się zajmuj polityką...
I właśnie w tym jest problem Polaków.
Każdy polak który się nie zna na polityce głosuje na PO ponieważ PiS jest za kościołem, głową partii jest gruba kaczka, smoleńsk, konflikty z PO, kłamstwa, bla bla. A potem narzekacie ze mamy zjebany rząd...
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
To sobie własne partie załóżcie, jak uważacie że obecne to złodzieje i krętacze. Na kogoś trzeba głosować - to obywatelski obowiązek. Jeśli ktoś się z niego nie wywiązuje NIE MA PRAWA narzekać na władzę.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Z mojego punktu widzenia najlepsza jest partia- Nowa Prawica Trochę mało prawdopodobny plan zrealizowania obietnic, ale lepsze, to niż PO, czy PiS.

Przypominam także o zachowaniu odpowiedniego tonu rozmowy.