Partie polityczne- za kim jesteście?

Za kim jesteście ?
8% (3)
20% (8)
3% (1)
3% (1)
8% (3)
15% (6)
45% (18)
Liczba głosów: 40
Cukier napisał(a):
... ręce opadają... Ludzie czy wy tylko widzicie PO i PIS ???????????
Właśnie przez takich ludzi jak glukkon7 w Polsce jak jest.
Najpierw dorośnij a potem się zajmuj polityką...

Nie muszę dorastać :-/ bo w przeciwieństwie co do niektórych jestem REALISTĄ a nie naiwnym marzycielem. Czy ci się to podoba czy nie Polacy przez długi czas będą widzieć tylko PO i PIS ,bo taka już mentalność Polaków. Sam nie przepadam z PO ale jak tylko te partie (PO i PIS) wchodza w grę to ja jestem po stronie tych pierwszych(mniejsze zło). A twój głos na jakąś partię w polityce i paru innych ludzi nic nie zmieni :|K . Można tak robić że naiwnie zagłosujesz na nowo powstałą partyjkę i uwierzysz ze to cos zmieni-NIE ZMIENI :(/ Tak to juz niestety jest
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Skoro temat jest otwarty...

glukkon7 napisał(a):
Można tak robić że naiwnie zagłosujesz na nowo powstałą partyjkę i uwierzysz ze to cos zmieni-NIE ZMIENI :(/ Tak to juz niestety jest


I właśnie przez tak głupie myślenie w Polsce cały czas dominują dwie partie, a nowe partie, pełne nowych pomysłów i młodych ludzi z zapałem do pracy nie mają szans się rozwinąć. Bo może jeden głos wiele nie zmieni, ale tak myślą miliony Polaków, a te miliony to już bardzo dużo. Najlepiej zagłosować na którąś z partii dominujących, która w sondażach jest na czele i mieć w dupie to, że nie podoba mi się jej program i że pogrążają to państwo, ważne, żeby nie wygrała ta druga, "gorsza" partia, przynajmniej będę miał później na co narzekać. Twierdzisz, że ludzie którzy nie głosowali nie mają prawa narzekać? Mają do tego takie samo prawo jak ci, którzy oddali bezmyślne głosy. I tak największym powodem do narzekania będzie (a przynajmniej powinien być) dla niegłosujących kretynizm tych głosujących.

Osobiście nie popieram żadnej z wyżej wymienionych partii, jak już poprzednicy pisali są to łgarze i złodzieje. A w walkę PiS- PO się nie włączam, bo to nie ma dla mnie sensu, zresztą bardzo dobrze widzimy jak ta druga partia świetnie rządzi :roll:
Benzyna po prawie 6 zł za litr !
bezrobocie rośnie
wysokie podatki
jednym słowem jesteśmy w czarnej (...)

Ale żeby nie było samego słowa to dodam zdjęcia:

Obrazek

Obrazek
Jeżeli uważasz, że wyskoka cena paliwa na całym świecie i drożejąca cały czas baryłka ropy jest winą POLSKIEGO rządu, to gratuluje toku myślenia. Patrzcie jaki mamy wpływowy rząd.
Oglądałem teraz wiadomości poparcie PO spadło o 9 oczek w dół i ma 29% a PIS ma obecnie 26 % ... myślę że jeszcze niżej spadnie poparcie dla PO.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Jak na razie to nie jestem za żadną partią. Dla tych wszystkich polityków zależy tylko własne dobro i nie troszczą się o kraj. Jak tak dalej pójdzie to będzie bardzo źle w Polsce... Gdyby teraz były jakieś wybory to nie głosowałbym na żadną z tych partii...
Obrazek They never fight alone...
To ja mam wspaniałą propozycję - skoro partie polityczne są aż tak złe w Polsce, to może wolelibyście Rosyjskie lub Niemieckie? Ja myślę że jeden list do Mr. Putina lub Mrs. Merkel załatwi sprawę. Kraj Nadwiślański pod panowaniem IV Rzeszy niemieckiej lub Nowego ZSRR byłby idealnym wyjściem z tego politycznego barłogu.

Komuś tęskno za taką mapą Europy, skoro nie chce na nikogo głosować.
Obrazek

Przypominam, że wybory to OBOWIĄZEK obywatela IIIRP. Nie można nieustannie narzekać na polityków; tylko społeczeństwo może coś zmienić na polskiej scenie politycznej.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Dokładnie Hades16
Niektórzy próbują się tu wymądrzać jacy to oni
"patrioci" a na obowiązek głosowania się wypinają (jezeli są tu jacyś niepełnoletni-to nie do was :idea: )
Jest źle w kraju:

"Głosowałeś?
-głosowałem
-to masz prawo narzekać"

"Głosowałeś?
-nieeee
-To miej pretensje do siebie"
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Eee, bez zbędnych komentarzy tylko.... Nie sugeruję tutaj, że chcę aby była taka Europa jak przedstawił kolega wyżej... Chodziło mi tylko o to, że teraz tych wszystkich polityków obchodzi własne dobro i że teraz nie głosowałbym na żadnego z nich... ;]
Obrazek They never fight alone...
Sory za odkop ale muszę się tu wypowiedzieć. Po prostu to zaczyna być żenadą. To co wyprawia Kaczyński przekracza wszelkie normy. Już nawet go nie pokazują :)) Jak się ostatnio dowiedziałem co jest potwierdzoną informacją (mój nauczyciel od WOS-u był kolegą Tuska) Tusk donosił do Czerwonych podczas komuny, bo handlował walutami :)) Ja się pytam jak można dopuścić takiego człowieka do władzy ?

Wracając za kim jestem. Oczywiście Ruch Poparcia Palikota. Czekam na legalną marihuannę . Cena 34 zł za 1g jest dość wysoka i jeszcze trzeba szemrane interesy z tym robić :)) Piękny będzie dzień gdy w końcu można będzie iść ul.Marszałkowską i palić sobie trawkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
No jasne.... Nie będzie na pewno żadnej marihuany.... A po za tym... Co to będzie za społeczeństwo w naszym kraju? Ta marihuana to jest chory pomysł.... Jak można kierować się takimi wartościami jak ten cały Palikot?!
Obrazek They never fight alone...
Generalnie, to poglądy mam lewicowe ale w dzisiejszych czasach SLD, to jakaś kpina.
SLD za czasów Millera, Cimoszewicza, Borowskiego czy ŚP Szmajdzińskiego to było to. Dzisiejsze SLD ma się nijak do dawnego.
Na pewno nie jestem zwolennikiem tych zaplutych, wstrętnych, tępych, zawistnych PiSuarów i moherowej gwardii Rydzyka i Kaczyńskiego. Wystarczy sobie przypomnieć Obrońców Krzyża, żeby zrozumieć chory umysł tych ludzi. I te teksty, że oni są prawdziwymi Polakami, że ich prawda jest jedyną prawdą, tępienie Żydów, gejów, kolorowych i tak dalej... Nie, nie dla mnie takie klimaty. Tak samo bojkotuję TVP, bo to telewizja misyjna jest. Kto to widział, żeby państwowa telewizja była rządzona przez czarnych i żeby była upolityczniona?
W Łodzi mówi się Polak katolik na kogoś zawistnego i wrednego, na donosiciela i łobuza - śmiem twierdzić, że ci ludzie zostali zindoktrynowani przez radio Maryja i TV Trwam. Tacy ludzie robią obciach z Polski.
Takie już moje skromne zdanie.

I jeszcze jedno: jak TVP żebrze o abonament, że się opłaca - O! Takiego bolszego ode mnie dostaną, niech Rydzyk im popuści parę groszy!
Obrazek
Niestety, wolne media w bardzo szybkim tempie zanikają, zobaczcie sobie fakty w TVN, a wiadomości w TVP. Jedna taka sama wiadomość a inne przekłamanie. Jak nie jeden to drugi. Powiem teraz, że ostatnie wolne media zostały : TV Trwam,Radio Maryja i wolne wydawnictwa gazet lub wydawnictwa redagujące w internecie. Niestety, ale rządy Donalda T. doprowadzą do ruiny w państwie i będziemy tego bardzo żałować.
Marlboro napisał(a):
Powiem teraz, że ostatnie wolne media zostały : TV Trwam,Radio Maryja ...


Jeżeli tak uważasz, to pokazujesz jak bardzo jesteś ślepy i głupi. Moim skromnym zdaniem, Kościół za bardzo miesza się w struktury władzy, co nie powinno mieć miejsca.
muore il bandito, la mafia vive
Wiesz że dzięki Kościołowi, nie zostaliśmy włączeni do Prus, uchroniliśmy nasz Naród od licznych bitew w XVI wieku. Moim zdaniem Kościół niech się troszkę miesza w politykę, ale tak bardzo jak teraz. W końcu nasze państwo zostało na nim zbudowane.

Radio Maryja otóż nie jest wolnym mediem. Rydzyk, Rydzyk, stare babcie i na okrągło Rydzyk.
Co do Trwam to jeszcze jeszcze. Tam przynajmniej wiadomości są normalne, reszta, niestety to co wyżej.
Obrazek
cron