Od ilu lat grasz w Mafię?

Ja przymierzałem się do tej gry od 2007 no ale wyszło jak wyszło... :mrgreen: .
Pierwszy raz odpaliłem w 2010 i od pierwszych minut czarowała mnie swoim urokiem (Kapitalny scenariusz,dojrzałość fabuły,i świetna animacja,no i ścieżka dźwiękowa , to wszystko daje nam epickie połączenie.) :A :-F
Gdy pierwszy raz przeszedłem gre (było ciężko , nie mogłem zabić Sama :shock: , ale po pewnych kombinacjach sie udało i wtedy nastąpiło zakończenie , echh i wtedy stało się nieuniknione , łezka się zakręciła ;-)
ja staram sie grać w mafię corocznie od 2005 roku ;-)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Ja gram w Mafię tak od 4 bodajże lat . Pierwszy raz zagrałem mając 12 lat. Jeszcze nie wiem kiedy przestanę.Na razie tak się nie stanie!
Ja u wujka grałam pierwszy raz w mafie jak miałam 10 lat:D chodziłam sobie po mieście ale była frajda xD
Teraz mam 14
Ja w Mafie gram około 3-4 lat.
Obrazek
Ja to gram gdzieś chyba od 1-2 :-D
Kupiłem premierową Mafię w MediaMarkcie na Brzezińskiej w Łodzi w 2002 roku. W tamtych czasach miałem jedenaście lat. Pamiętam, że była późna jesień i że to była moja pierwsza gra na PC. Zaczynałem swoją przygodę z grami na PlayStation i jakoś nigdy mnie nie korciło, żeby mieć komputer. Teraz Mafia jest na stałe zainstalowana w blaszaku, chociaż praktycznie w nią nie gram.
Obrazek
Pierwszy raz w Mafię zagrałem w 2002 u wujka. Pamiętam jak jako mały przedszkolak zastanawiałem się jak trafić w tej długiej liście samochodów na te "wyścigówy" z autoencyklopedii :-F
Będzie gdzieś tak 2-3 lata.
Obrazek
Pierwszy raz udało mi się zagrać u wuja w wieku chyba 7 lat (oczywiście w jeździe swobodnej bez broni i z ogranicznikiem). Całkiem świadomie przeszedłem grę w wieku lat 14 i nie uważam że moje zdrowie psychiczne na tym ucierpiało.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ja pierwszy raz grałem w wieku 10 lat. Gra źle na mnie nie podziałała
"Człowiek, który walczy z potworami musi uważać by sam się nim nie stać"
cron