Od ilu lat grasz w Mafię?

Ja gram dokładnie od 13 roku życia. Teraz mam 17, czyli gram już 4 lata :-)
Obrazek
Ja w mafie po raz pierwszy zagrałem około 2002 roku i wtedy nie przeszedłem tej gry bo miałem pożyczoną od kolegi.Potem kupiłem swoją i dopiero ukończyłem grę i do dzisiaj przeszedłem ja chyba z 8 razy.Jedna z moich ukochanych gier.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Pierwszy raz w Mafie zagrałem w wieku 7 lat :D za sprawą kuzyna który kupił swój egzemplarz w sklepie, a że dość często do niego jeździłem to grałem dość dużo u Niego :) potem na następny dzień pożyczył mi swoją grę i zainstalowałem ją na swoim komputerze, w przyszłym tygodniu posiadałem już własną nowiutką Mafie :) i Od razu mówię żebyście mi nie wypominali, że tak gra jest od 18 lat, a ja miałem 7, Mój Tata jest takiego zdania że jak ktoś ma zdrową psyche to może grać w strzelanki nie mając tych 18 lat :) Zresztą On też jest wielkim fanem Mafii :)
Mafia jest druga grą w jaką grałem. A zacząłem w wieku 7 lat. Czyli aktualnie gram od 6 lat. Do tej pory przeszedłem mafie jakieś 30 - 40 razy ale mowie tak na wyczucie bo nie liczylem :D Zaczalem grac gdy moj teraz 23 letni brat pozyczyl ta gre od kolegi mojego ojca. A byla to wersja klasyczna (ta pierwsza).
Potem kupiłem w sklepie to nowsza. Wiem ze gra jest od 18 ale moi rodzice zawsze mi pozwalali bo mowili ze to przeciez nie jest realne i moge grac :D
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Nie wiem dokładnie ale pierwszy kontakt z mafią miałem jakoś jak miałem 12 albo 13 lat. No i jeszcze 2 dni temu skończyłem sobie Mafie raz jeszcze z okazji premiery drugiej części
Obrazek
Miałem 12 lat...Mafię kupiłem nawet nie czytając recki w CDA, tylko patrząc na obrazki z gazety. Teraz mam 20 lat i jedynkę mam i na pececie i na swoim netbooku, którego często mam ze sobą. W ostatnim roku szkolnym w jedynkę graliśmy w technikum na laborkach czy na przerwach :D Teraz na studiach pewnie jedynka umili mi nie jeden nudny wykład :D

Piękne 8 lat grania, łezka w oku się kręci. Dla mnie jedynka przez te lata była (i nadal jest) najlepszą grą, realne tekstury, jazda samochodem, a przede wszystkim wciągająca i poruszająca FABUŁA! Każde GTA przy Mafii to dla mnie kolorowy syf, niczym simsy.
http://www.Counter-Strike.PL
10 lat , ale to tylko FR dla zabawy , a Fabuła jak miałem 14 lat ;-)
W Mafię gram chyba od 2005 roku, ale pełne jej uroki odkryłem koło 2006 kiedy byłem już bardziej dojrzałym graczem. Chodź i tak gówniarzem. Od tamtej pory Mafia jest moją ulubioną grą wszechczasów i myślę, że już nic nie jest w stanie jej zagrozić.
dostałem na urodziny jak miałem 10 lat. zrozumiałem grę. mafie można zrozumieć jak się ma 10,11 lat czemu nie? wystarczy tylko:

- Umieć dobrze i szybko czytać. (w czym jestem mistrzem :D)
- Nie przewijać Cutsenek i uważnie czytać
- po przejściu danej misji głęboko się zastanowić dlaczego to dlaczego tamto, o co chodziło


kiedy mieliście 10 - 12 lat zrozumieliście dlaczego Tommy nie zabił Michelle i Franka?
czemu Tommy razem z Pauliem napadli na bank?
Dlaczego Sam zabił Pauliego?
Może to was trochę zdziwi, ale ja zacząłem grać w Mafię jak miałem... ok. 10 lat. Jednak brutalność nie miała żadnego wpływu na moją psychikę i nawet ta scena, kiedy Morello bije tego gościa o samchód nie przestraszyła mnie. Pamiętam dobrze te pierwsze chwile... Ach, te strzelanie Tommy-gunem w Central Island :-D
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Tego nie jesteś pewny w 100% że nie wywarło... może za 30 lat się zmienisz .. ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja gram w tą grę od kiedy miałem komputer, mafia była to jedna z moich pierwszych gier jakie instalowałem (oczywiście były to klasyki MOHAA itp)

Po prostu Mafią ciesze się od lat pięciu 8-)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
A ja od latek siedmiu gram :-) .Tyle ,że wtedy nie rozumiałem fabuły i jakoś nizbyt mi to wychodziło ;-)
Obrazek
Witam.
Na początku mówię, że jestem gotowy na wyśmianie i wyzwanie od gówniarza, gdyż znając społeczność forum tak skończę.

Chciałbym sprostować tutejszą kłótnię czy "Mafia" jest wyłącznie +18 i osoba mająca lat 12 powinna przygodę z grami przemocy kończyć na Mario.

Żeby wszystko było jasne i łatwiej było mnie zrozumieć mam skończone lat 14.

Uważam, że wasze komentarze niczego nie wnoszą, gdyż nie znacie ani mnie ani innych użytkowników którzy mają 12-14 lat. Sprawa gier komputerowych nie powinna być rozwiązywana przez wiek, którzy wyznaczają ludzie na fotelach "PEGI". Że tak przywołam sprawę seksu - można go uprawiać mając lat 16, i mając lat 27, ale musisz być na to gotowy, a to że masz 27 wcale nie musi znaczyć że jesteś gotowy.

A zaraz pewnie napiszecie pod spodem "Mam brata/kuzyna/kolegę który ma 13 i niech go ręka Boska broni przed takimi grami", czyli chodzi o przywołanie niedojrzałych znajomych.

Historia z życia wzięta: miałem 12-nastoletnią koleżankę, była wtedy w miarę dojrzała. Nie objawiło się u niej jeszcze(!) chamstwo i zachowania lesbijskie jak i chłopak "na 2 dni".
Skończyło się babci sranie - poszła do gimnazjum, zaczęła notorycznie przeklinać, całować się (pot. lizać), oraz zrobiła się chamska. Podobno nawet popalała. Dla mojej osoby stała się niekomunikatywna.

Osoba wyżej wymieniona nie jest dojrzała. Jeżeli napisałbym "kofffciam cie! moja PeReŁko :*** <333" uznalibyście mnie niedojrzałym, ale to wy jesteście niedojrzali osądzając kogoś po jego zachowaniu w internecie, bo mogę napisać że mam 24 lata i handluje dopalaczami i mi uwierzycie., a w rzeczywistości tak nie jest. To jest podstawowy błąd.

Z tej perspektywy nie rozumiem jak kogoś osądzacie że nie może grać w Mafie mając lat 13? Nie znacie tej osoby i nie wiecie czy jest na to gotowa. Z całym szacunkiem Rado Dorosłych ale nigdzie nie jest napisane, że mając 16-17 lat jesteście gotowi na granie w tę grę.

Uważam, że ja jestem gotowy i byłem gotowy. Nigdy nie miałem problemów z psychiką, po grze w drastyczne gry. Nie jestem gotowy na horrory i "F.E.A.R" gdyż moim zdaniem moja psyhika by nie wytrzymała. Dlatego dajcie ludziom się samemu osądzać, albo ich rodzicom, a nie oceniajcie sami. Takie jest moje zdanie.

Wracając do tematu: w "Mafie" zacząłem grać mając lat 6 na kompie wujka ale wtedy z tych 50 pocisków w thompsonie trafiały 2 xD A tak na poważnie grać żeby przejść to jakoś w wieku 10-11 lat (bez misji "Sarah" bo nie umiałem jej nigdy przejść i wujek mi ją przechodził ) A morał całęj fabuły rozpoznałem jakoś w wieku 12 lat.

To tyle, dziękuję. teraz możecie się popisywać komentarzami poniżej, jestem gotowy.
Obrazek
Gdzieś tak dwa-trzy lata będzie. Najpierw przeszedłem ją z płyty kolegi, potem zakupiłem własny egzemplarz bo w wyniku furii rozwaliłem swojego miśka do przytulania.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
cron