Od ilu lat grasz w Mafię?

Jak dla mnie po wyjaśnieniu TommyTheGun'a nic więcej mówić nie trzeba. Te argumenty dobrze do mnie trafiają i zgadzam się w 100 %. Mafia to nie gra dla 11 latków, ale myślę, że od 18 to też przesada. W zupełności by wystarczyło od 16.
A co do rejestrujących się na naszym forum dzieci, które zaraz zbierają warny a w niektórych przypadkach nawet bany, to można by wprowadzić ograniczenia wiekowe przy rejestracji. Że np musisz mieć te 15 lat minimum aby się zarejestrować.
Obrazek
Obrazek
patricko napisał(a):
...to można by wprowadzić ograniczenia wiekowe przy rejestracji. Że np musisz mieć te 15 lat minimum aby się zarejestrować.


Co to da? Przecież nikt tego nie sprawdza. To że podał w wieku 16 lat gdy naprawde ma 10 to może wyjść jedynie podczas pisania postów, ale to już po rejestracji, czyli syf i tak by był.
muore il bandito, la mafia vive
Mając 7 lat w sensie, że zagrałem, a przeszedłem gdzieś tak w wieku 12 lat :-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Od dnia premiery :-D
W Mafię zagrałem będąc w 1 klasie gimnazjum, miałem wtedy jakieś 13 lat (2003 rok).
Pierwszy raz grałem w Mafię w wieku 8 lat, jakoś nie długo po premierze. Nie rozumiałem o co niej chodzi i czasem sobie grałem na free ride. Około 6 klasy - 1 gimnazjum przeszedłem cała grę.
Ja w Mafię gram od dwóch lat i nie przestaje :-)
Zaczołem kiedy miałem 12 lat :-P
Obrazek
Angel of Death
Moja przygoda z "Mafią" zaczęła się, gdy miałem 15 lat :-)
Moja przygoda zaczeła się z Mafia w 2002 miałem wtedy 9 lat
A siódmego dnia Bóg stworzyl Google i powiedzial szukajcie a znajdziecie
Cztery lata... Tyle gram już w Mafię.
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Ja już w mafię pykam od premiery :-) Co parę lat przechodzę ją ponownie.
Jakieś z 5 latek już jest:) Mam nadziej, że 2 też na tyle u mnie zagości:)
pierwszy raz kilka dni po premierze miałem wtedy 12 lat i przeszedłem ja za pierwszym razem.
Ja pierwszy raz zagrałem jak miałem jakieś 10 lat, a całą przeszedłem jak miałem 12 chyba. Teraz mam 14 i nadal w nią gram.
cron