Newsy na temat Mafii II

wojtas022 napisał(a):
Plusy i minusy od tego serwisu:

+ piękny świat gry

- niszczy mit Mafii
- nieistotne mini gierki
- absurdalny system monetowy
- mało checkpoint'ów
- klika błędów AI naszych komapnów
- brak broni białej
- świat gry to tylko fasada
- bezużyteczna mini-mapa
- kiepski system osłon
- brak motywacji do odkrywania
- makabryczny system walki wręcz
- niska sztuczna inteligencja
- ograniczona kontrola


To aż wali na kilometr, że tych minusów powymyślali na siłę. Połowa z nich to jakieś bajki... Taką ocenę to o kant d*** rozwalić.
Przeca dla facetów jest motywacja do odkrywania (znajdźki), a mapka będzie potrzebna.
A co do broni białej to będzie czy nie? Pogubiłam się.
Obrazek
jimmen17 napisał(a):
- makabryczny system walki wręcz- rozumiem, że zbyt drastyczny i realistyczny? Ich zdanie, ich gust, system jest świetny.


No właśnie nie :-) chodziło im o to że jest tak bardzo kiepski :->

Zachodnie serwisy (ale także jak widać polskie - CD-Action) oceniają Mafie 2 pod kątem GTA IV - i to jest efekt tych wszystkich ocen. 4/10 ? To chyba jakaś kpina! Jeżeli chcą klona GTA to niech sobie grzecznie poczekają na GTA V i tyle...
witam.
jestem juz niemal na ukonczeniu gry (aktualnie ukonczylem 11 rozdzial na 15). nie chodzi o to ze chce sie pochwalic, nic z tych rzeczy i odstawmy kwestie piractwa na bok. przechodzac do sedna sprawy chce powiedziec ze Mafia II nie zwchwycila mnie jak jedynka. aczkolwiek jest to jedna z lepszych gier w jakie gralem. co do broni bialem to NIE MA, duzymi literami zeby nie bylo niedomowien. gra sie bardzo przyjemnie ale co do fabuly to juz nie to samo co czesc pierwsza... szczerze to troszke mialem wieksze oczekiwania co do tej gry ale i tak jest dobra. brakuje jej tego czegos co miala czesc pierwsza ale nie potrafie powiedziec czego heh...
Jeśli chcesz tanio ściągać z rapidshare, hotfile, megaupload i wielu innych serwisów wejdż na tą stronę, a reszty dowiesz sie w regulaminie. Polecam bo sam korzystam z tego serwisu.
Obrazek
wojtas022 napisał(a):
Xayoox napisał(a):
Kolejna porcja ocen:

Eurogamer.net – 4/10


Plusy i minusy od tego serwisu:

+ piękny świat gry

- niszczy mit Mafii
- nieistotne mini gierki
- absurdalny system monetowy
- mało checkpoint'ów
- klika błędów AI naszych komapnów
- brak broni białej
- świat gry to tylko fasada
- bezużyteczna mini-mapa
- kiepski system osłon
- brak motywacji do odkrywania
- makabryczny system walki wręcz
- niska sztuczna inteligencja
- ograniczona kontrola

Co ciekawe ten sam serwis 8 lat temu dał pierwszej Mafii 6/10...



"Piękny świat gry" - "Świat gry to tylko fasada"

Ludzie! Widzę że to naprawdę fan GTA.

Ciekawi mnie ile dał ten serwis GTA 3?

furas napisał(a):
witam.
jestem juz niemal na ukonczeniu gry (aktualnie ukonczylem 11 rozdzial na 15). nie chodzi o to ze chce sie pochwalic, nic z tych rzeczy i odstawmy kwestie piractwa na bok. przechodzac do sedna sprawy chce powiedziec ze Mafia II nie zwchwycila mnie jak jedynka. aczkolwiek jest to jedna z lepszych gier w jakie gralem. co do broni bialem to NIE MA, duzymi literami zeby nie bylo niedomowien. gra sie bardzo przyjemnie ale co do fabuly to juz nie to samo co czesc pierwsza... szczerze to troszke mialem wieksze oczekiwania co do tej gry ale i tak jest dobra. brakuje jej tego czegos co miala czesc pierwsza ale nie potrafie powiedziec czego heh...


Widzę że mamy pirata w szeregach... Nie mogłeś poczekać do premiery i gdzieś w sobote dodać ten post?
Obrazek
mowielm zeby odlozyc kwestie piractwa na bok ale zawsze musi sie znalezc ktos kto wytknie palcami heh. wyrazilem swoja opinie zeby hmm jakby to powiedziec, usprawiedliwic troszke te oceny serwisu dotyczace mafii II. jednak fakt faktem, gra jest oceniana pod katem GTA co nie powinno miec miejsca. dlaczego wszystkie gry z otwartym swiatem sa porownywane do GTA? byc moze dlatego ze seria GTA zapoczatkowala ten trend ale to nie jest powod zeby porownywac wszystkie gry to tej serii i nadawac im etykietki "klon GTA"
Jeśli chcesz tanio ściągać z rapidshare, hotfile, megaupload i wielu innych serwisów wejdż na tą stronę, a reszty dowiesz sie w regulaminie. Polecam bo sam korzystam z tego serwisu.
Obrazek
Właśnie pojawiła się oficjalna mapa Empire Bay ( rozdzielczość: 4051 x 3272 ):

(kliknij na obrazek, aby powiększyć)

Obrazek
Jak tak patrzę na tę mapkę to myślę sobie, że głupio, że kiedyś mapki, soundtracki etc były dodawane do pudełek za darmochę jako bajery, a teraz sprzedawane są jako EK za 2x wyższą cenę :/
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
pod legenda widać zapore...i droge... beda tereny pozamiejskie?

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Gdzież czytałem że mapa ma być tez w standardowej edycji tylko ze na papierze gorszej jakości. Nie wiem ile w tym prawdy
To złomowisko było w jakimś filmiku o tym.
- niszczy mit Mafii


Niszczy mit mafii? Nie rozumiem. W mafii 2 jest bardzo dobrze to odwzorowane... od associate po mianowanie na członka mafii, debile, debile... w jedynce tego zabrakło.
Obrazek
beda tereny pozamiejskie?

Nie będzie, tak przynajmniej wyczytałem z recki z gry-online. Może DLC? ;-)

- niszczy mit Mafii
- nieistotne mini gierki
- absurdalny system monetowy
- mało checkpoint'ów
- świat gry to tylko fasada
- bezużyteczna mini-mapa
- kiepski system osłon
- brak motywacji do odkrywania
-ograniczona kontrola

Gościu chyba wczorajszy :mrgreen:
- niszczy mit Mafii

Niech więcej 'Ojca Chrzestnego' obejrzy.
"Next time... There'll be no next time"
Rozwiązanie Tematu z zabójstwem Tommiego Angelo.
Hardstyle jedyna miłość na której się nie zawiodłem.
ehh nie zrozumieliście metafory :P To coś jak mit kresów wschodnich Mickiewicza. Po prostu Mafia 2 została uznana za legendę już dawno przed jej wydaniem, a wrażenie jakie zostawiła na nas pierwsza część jeszcze bardziej pogłębia naszą wiarę w doskonałość drugiej części :-D No to kurwa hał aj ken tejk?
cron