Newsy na temat Mafii II

Choć i tak dziwią mnie te niektóre 7/10 (choć ocena sama w sobie nie jest zła), ale to chyba ludzie wystawiają takie oceny, którzy nie czują mafiowego klimatu ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Kolejna porcja ocen:

Eurogamer.net – 4/10
Eurogamer.fr – 10/10
MTV Multiplayer
Kotaku
D’Toid – 6.5 (360), 7.5 (PS3)
NowGamer – 8.3 (PC), 8.0 (360) and 8.1 (PS3)
Joystiq – 3.5/5
IGN – 7.0
GamePro – 3.5/5
G4 – 4/5
CVG – 8/10
Crave Online
Multiplayer – 9/10
Gamespot – 8.5/10
1UP – B
"Say hello to my little friend" :)
Xayoox napisał(a):
Kolejna porcja ocen:

Eurogamer.net – 4/10

:o Masz może ich plusy i minusy, albo jakieś wyjaśnienie?
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Proszę bardzo, zaczerpnąłem to z tej strony http://www.vg247.com/2010/08/24/mafia-ii-reviews-come-in-isnt-sleeping-with-the-fishes/
"Say hello to my little friend" :)
Hehehe najlepsze jest to że Francuska wersja tego samego serwisu dała 10/10 :D Szczerze mówiąc nie chce mi się czytać całego tego tekstu, a wyszczególnionych nie ma xd ;p
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Na cdaction.pl mafia II dostała 4/5. Recenzja to w 3/4 narzekanie na wady i jęczenie że to nie GTA IV w lata 50. Zalet autor nie raczył zauważyć. Innymi słowy powtórka z przed ośmiu lat. W pismie bedzie recenzja innego autora.
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Ostrzegam, przygotujcie się na mega spoiler.
Odnośnie powiązań między obiema częściami mafii...

Już to wiemy. Dziękuje, dobranoc
Obrazek
I zniszczyłeś mi grę, nie wiem czemu naciskałem ten spojler, aaaaaaaaaa. Myślałem, że Henry. ; o
Obrazek
Za oceanem spora część graczy już poznaje historię Vita Scaletty. Europa niestety musi poczekać aż (albo tylko) do piątku. Polscy gracze są zaniepokojeni dostępnością gry w sklepach, ale wydawca wszystkich uspokaja : „W poniedziałek cały nakład gry trafił już na nasz magazyn. Od wtorku będzie rozsyłana do najważniejszych punktów sprzedaży w całej Polsce. Mafia II to jedna z największych premier ostatnich lat dla grupy Cenega i jestem przekonany, iż nie będzie najmniejszych problemów z dostępnością gry na polskim rynku.” – powiedział Konrad Rawiński, PR manager firmy. „Oczywiście, podobnie jak i na całym świecie, jeśli ktoś się niepokoi szczególnie o swój egzemplarz, to zamawiając preorder ma 100% gwarancję otrzymania gry w pierwszej kolejności. Ale jak podkreślam, gra będzie dostępna w odpowiednich ilościach w dniu europejskiej premiery w najważniejszych kanałach sprzedaży gier w całej Polsce” – dodaje.

Źródło : http://www.frazpc.pl/aktualnosci/467611 ... pitek.html
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
A jeśli zamówił z 3kropki.pl, to tak kiedy mógłbym się spodziewać, że do mnie przyjdzie?
Obrazek
Zamawiać preordera w tym przypadku Mafię II nie bezpośrednio od wydawcy tylko od pośrednika, to duże ryzyko.

Najczęściej pośrednicy ściągają gry z zagranicy, więc przede wszystkim można bać się czy aby na pewno dostanie się wersje spolszczoną oraz czy dojdzie ona na piątek.

Pisze przez pryzmat własnego doświadczenia:

Zamówiłem GTA IV na gram.pl i otrzymałem grę w wersji angielskiej (Cenega wysyłała wersję ze spolszczoną okładką i książeczkami), dodatkowo nie mogłem zarejestrować gry w kompanii graczy, bo kod nie był od Cenegi. Gram.pl wysyłało grę sprowadzoną z UK.
Obrazek
... To jest pierwszy minus, a drugi jest taki, że przesyłka może przyjść kilka dni po premierze. W sklepach takich jak Tesco Mafię II pewnie będzie można kupić już w czwartek ;D
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Tyle, że w sklepach takich jak Tesco gra będzie kosztować około 140-150zł, a nie tak jak w sklepach internetowych, czy allegro do 130zł z przesyłką. Ja zamówiłem na PC na allegro pare dni temu i właśnie dostałem potwierdzenie, że gra zostanie wysłana w czwartek kurierem. :)
"Say hello to my little friend" :)
O madafaka. Czyli jak zamówiłem na gram.pl, to nie dostanę gry po polsku ? :-/
cron