Newsy na temat Mafii II

Nie bądź takim pesymistą ;-) Może "Przygody Joe" miałyby się rozgrywać przed przyjazdem Vita do Empire Bay... mogłoby być ciekawie.
nie żebym był za piractwem, ale jeśli kogoś to interesuje - na torrentach można znaleźc już cracka do mafii2. :-) sam go nie sprawdzałem, więc nie wiem czy działa. nie chce mi się ściągac, skoro już tylko kilka dni do premiery.
Obrazek
Dzisiaj mójbrat ściągnąć Mafię 2 na X'Boxa. W spoilerach dam parę informacji.

O czym jest misja pierwsza?


Jaki jest system zdrowia?


Jak jest z przeładowywaniem?


Dodatkowa nowostka:
Kokoju napisał(a):
Dzisiaj mójbrat ściągnąć Mafię 2 na X'Boxa. W spoilerach dam parę informacji.

O czym jest misja pierwsza?


Jaki jest system zdrowia?


Jak jest z przeładowywaniem?


Dodatkowa nowostka:


napewno to ? kur... po co to czytałem.... :-/ a ściągnął tzn. pirata? to lepiej sie nie chwal tym...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Kokoju napisał(a):
Dzisiaj mójbrat ściągnąć Mafię 2 na X'Boxa. W spoilerach dam parę informacji.

O czym jest misja pierwsza?


Jaki jest system zdrowia?


Jak jest z przeładowywaniem?


Dodatkowa nowostka:



I dla Ciebie to zachwyt ?!!! Zlodziej jest TWOJ brat ,za takie gry warto placic a nie piracic!!!!!!!!!!!!!! Ja zamowilem wersje Mafii 2 na xboxa i zadowolony jestem a nie tak jak ty PIRACIE!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Przestań już się pluć - ściągnął, trudno.
CO sciagnal trudno ty tez popierasz piratow?BRAWO Takim jak wy powinno odcinac lapy za takie cos ,Hieny jestescie nie umiecie pieniedzy wydac na gre to nie grajcie!!!!!!! :evil: :!:
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Skończ.... bo to i tak nic nie zmieni ;] On Cie oleje i będzie ściągał dalej xdd chyba że chcesz jeszcze podbijać posty krzycząc to 'be my guest' ;]
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Bona, przystopuj troszkę. Za bardzo się unosisz :-P Jak ściągają - ich sprawa.

A ja tymczasem znalazłem oceny M2 przez inne serwisy:

EVERYEYE.it - 9/10
GamePro - 85%
gladriel.com - 8,8/10
PlanetXbox360.com - 9,3/10
play³ - 83%
Play3.de - 7,5/10
games.on.net - 5/5
gameplanet.co.nz - 8,5/10
hardgame2.com - 10/10
joystiq.com - 3,5/5
planetxbox360.com - 9,3/10
worthplaying.com - 8,3/10
g4tv.com - 4/5
computerandvideogames.com - 8/10
Obrazek
MaaHoo myslisz ze nie mam co robic tylko podbijac posty brawo za inteligencje.A pozatym trzeba takim ludzia zwracac uwage na takie rzeczy!!!
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Z postami było pół żartem pół serio ;) ale uwierz mi.... to za dużo nie da xdd i tak będzie robił swoje... Jak byś mogła mu coś zrobić poza 'kazaniami' to może i by podziałało :D Ale że nie możesz....
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Aż mnie wierci w brzuchu jak pomyślę, że ktoś już sobie bezkarnie gra w pełną wersję :|. Ja wolę poczekać te 3 dni i być uczciwy, przynajmniej tym razem xD. Zresztą co raz częściej (i bardzo dobrze), ściągających gry (szczególnie tych, którzy jarają się tym, że ściągnęli grę przed premierą) wyzywa się od najgorszych.
przez takich właśnie za jakiś czas nie będziemy mieć w co grać bo nikt za free nie będzie robił gier... na konsole stać na gry już nie...dziwne to

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
a ściągnął tzn. pirata? to lepiej sie nie chwal tym...


No cóż, owszem, ściągnął. Chcieliśmy zobaczyć jak się gra, a demówka nie wystarczyła, a polską wersję już pare dni temu kupiłem przedpremierowo ;). A cóż, piractwo to (niby) przestępstwo, ale w regulaminie MafiaTown nic o tym nie ma, a miliony osób na świecie piracą gry na które ich wyraźnie nie stać. Ja sam zastanawiałem się czy nie piracić także polskiej wersji bo aby grać w mafię na full detalach wydałem większość forsy na nowego kompa, ale cóż, zdecydowałem siękupić ;). Zwłaszcza, ze gra prezentuje się świetnie.
Jurass napisał(a):
A ja tymczasem znalazłem oceny M2 przez inne serwisy:

EVERYEYE.it - 9/10
GamePro - 85%
gladriel.com - 8,8/10
PlanetXbox360.com - 9,3/10
play³ - 83%
Play3.de - 7,5/10
games.on.net - 5/5
gameplanet.co.nz - 8,5/10
hardgame2.com - 10/10
joystiq.com - 3,5/5
planetxbox360.com - 9,3/10
worthplaying.com - 8,3/10
g4tv.com - 4/5
computerandvideogames.com - 8/10


Czyli jak na razie średnia ocena Mafii 2 to 86%. Nie jest źle. Zobaczymy co inne serwisy powiedzą. No i przede wszystkim sami ocenimi już w piątek :mrgreen:
cron