Newsy na temat Mafii II

Xayoox napisał(a):
Kolejna porcja ocen:

Eurogamer.net – 4/10


Plusy i minusy od tego serwisu:

+ piękny świat gry

- niszczy mit Mafii
- nieistotne mini gierki
- absurdalny system monetowy
- mało checkpoint'ów
- klika błędów AI naszych komapnów
- brak broni białej
- świat gry to tylko fasada
- bezużyteczna mini-mapa
- kiepski system osłon
- brak motywacji do odkrywania
- makabryczny system walki wręcz
- niska sztuczna inteligencja
- ograniczona kontrola

Co ciekawe ten sam serwis 8 lat temu dał pierwszej Mafii 6/10...
Xayoox napisał(a):
Tyle, że w sklepach takich jak Tesco gra będzie kosztować około 140-150zł, a nie tak jak w sklepach internetowych, czy allegro do 130zł z przesyłką. Ja zamówiłem na PC na allegro pare dni temu i właśnie dostałem potwierdzenie, że gra zostanie wysłana w czwartek kurierem. :)
No nie do końca, bo w Tesco będzie kosztować 130zł ;]
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Michael_ napisał(a):
O madafaka. Czyli jak zamówiłem na gram.pl, to nie dostanę gry po polsku ? :-/


Nie jest tak na 100%, spokojnie zaczekaj na kuriera.
Obrazek
Seba napisał(a):
Xayoox napisał(a):
Tyle, że w sklepach takich jak Tesco gra będzie kosztować około 140-150zł, a nie tak jak w sklepach internetowych, czy allegro do 130zł z przesyłką. Ja zamówiłem na PC na allegro pare dni temu i właśnie dostałem potwierdzenie, że gra zostanie wysłana w czwartek kurierem. :)
No nie do końca, bo w Tesco będzie kosztować 130zł ;]


A skąd możesz wiedzieć ile będzie w Tesco ta gra kosztować, skoro jej tam jeszcze nie ma? 8-)


wojtas022 napisał(a):
Xayoox napisał(a):
Kolejna porcja ocen:

Eurogamer.net – 4/10


Plusy i minusy od tego serwisu:

+ piękny świat gry

- niszczy mit Mafii
- nieistotne mini gierki
- absurdalny system monetowy
- mało checkpoint'ów
- klika błędów AI naszych komapnów
- brak broni białej
- świat gry to tylko fasada
- bezużyteczna mini-mapa
- kiepski system osłon
- brak motywacji do odkrywania
- makabryczny system walki wręcz
- niska sztuczna inteligencja
- ograniczona kontrola

Co ciekawe ten sam serwis 8 lat temu dał pierwszej Mafii 6/10...


Dziwne, że nie będzie broni białej, skoro w demie po poszperaniu w nim komuś udało się znaleść jakieś tasaki, noże, kij itp. Ogólnie mówiąc, to ten recenzent pisał te minusy tak jak by był do tej gry zniechęcony, bo myślał, że będzie to drugie GTA.
"Say hello to my little friend" :)
Grisha napisał(a):
Najczęściej pośrednicy ściągają gry z zagranicy, więc przede wszystkim można bać się czy aby na pewno dostanie się wersje spolszczoną oraz czy dojdzie ona na piątek.


Jeżeli mowa tu o spolszczeniu programu to Mafie II można kupić w Kambodży i będzie polska wersja bo była ona montowana w Czechach.
Xayoox napisał(a):
Seba napisał(a):
Xayoox napisał(a):
Tyle, że w sklepach takich jak Tesco gra będzie kosztować około 140-150zł, a nie tak jak w sklepach internetowych, czy allegro do 130zł z przesyłką. Ja zamówiłem na PC na allegro pare dni temu i właśnie dostałem potwierdzenie, że gra zostanie wysłana w czwartek kurierem. :)
No nie do końca, bo w Tesco będzie kosztować 130zł ;]


A skąd możesz wiedzieć ile będzie w Tesco ta gra kosztować, skoro jej tam jeszcze nie ma? 8-)


Wiem, bo z ciekawości przeglądałem gazetki na stronie Tesco ;P

Edit : Mój błąd ... Mafia 2 będzie kosztować 119zł :-D
Obrazek
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Ciekawe:D Nie potrafię tego znaleść, być może w gazetce w moim mieście nie ma tej gry, ale w Tesco będzie w takiej właśnie cenie.
"Say hello to my little friend" :)
Recenzje Mafii 2 na Gamecorner i Gry-online:

Gamecorner - http://gamecorner.pl/gamecorner/1,94700 ... enzja.html

Gry-online - http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6823
Boże dlaczego w 60tysięcznym miescie nie ma TESCO?! :evil:
A orientujecie się może ile będzie kosztować gra w takich sieciach jak Saturn, Media-Expert, Media-Markt(w O-ce mam tylko to drugie chyba)

Wszak wybulenie 140 zł w normalnym sklepie nie byłoby fajne
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Witam proszę o odpowiedź:
Czy w mieście gdzie mieszka 30 tyś ludzi w sklepie Tesco będzie w tym tygodniu Mafia 2?
Też się przyłączam do prośby czapel007
może już ktoś się dowiadywał ile będzie kosztować w Saturnie?
bo niestety u mnie jest Tesco ale na ich stronie nie mogę nic znaleźć nt. sprzedaży Mafii :<
diGiel napisał(a):
Witam proszę o odpowiedź:
Czy w mieście gdzie mieszka 30 tyś ludzi w sklepie Tesco będzie w tym tygodniu Mafia 2?



Wątpie żeby była. :-/

czapel007 napisał(a):
A orientujecie się może ile będzie kosztować gra w takich sieciach jak Saturn, Media-Expert, Media-Markt


Pytałem się w MM, gdzieś około 100 - 125 zł.
Obrazek
A Jest coś takiego jak support tesco ? :D ,że napisze do nich e-mailem i się spytam czy moze być w piątek Mafia 2?
Musi być. A nie lepiej zadzwonić?
wojtas022 napisał(a):
Xayoox napisał(a):
Kolejna porcja ocen:

Eurogamer.net – 4/10


Plusy i minusy od tego serwisu:

+ piękny świat gry

- niszczy mit Mafii
- nieistotne mini gierki
- absurdalny system monetowy
- mało checkpoint'ów
- klika błędów AI naszych komapnów
- brak broni białej
- świat gry to tylko fasada
- bezużyteczna mini-mapa
- kiepski system osłon
- brak motywacji do odkrywania
- makabryczny system walki wręcz
- niska sztuczna inteligencja
- ograniczona kontrola

Co ciekawe ten sam serwis 8 lat temu dał pierwszej Mafii 6/10...

Panowie z eurogamer to niestety debile śliniący się do gta IV, które u nich dostało ocenę 10/10. Podzielę się subiektywną oceną na temat ich zdania.

-niszczy mit Mafii- dla nich jedyny słuszny "mit mafii" istnieje tylko w gta
- mało checkpoint'ów- "bo gta lepshe!!!1111" Dużo checkpointów
- klika błędów AI naszych komapnów- brak
- brak broni białej- jest broń biała
-- świat gry to tylko fasada- czyli znowu "gta lepshe, bo moszna tom małpom Bellikiem łazić po scianach i dahah". Panowie zapomnieli, ze Liberty City jest jedynym miastem na planecie pokrytej morzem, a Vito to nie cyrkowiec.
- bezużyteczna mini-mapa- bardzo użyteczna minimapa
- kiepski system osłon- wg tych panów powinno być jak w gta- jak jesteśmy za zasłoną, to nie ma prawa nikt nas postrzelić. System osłon jest świetny i bardziej dopracowany od tego w gta
- brak motywacji do odkrywania- jak się uważa gta za jedyną słuszną grę, to o czym tu mamy rozmawiać. Ogromna motywacja do odkrywania.
- makabryczny system walki wręcz- rozumiem, że zbyt drastyczny i realistyczny? Ich zdanie, ich gust, system jest świetny.
- niska sztuczna inteligencja- można zarzucić w niektórych przypadkach przechodniom. Tak to sztuczna inteligencja jest na wysokim poziomie.
- ograniczona kontrola- też ubolewam nad brakiem manualnej skrzyni biegów i sprzęgła. Ale do reszty nie mam zastrzeżeń.
cron