New Buildings Textures Mod

Ostatnie dni miałem trochę wolnego, to się pobawiłem ze starą dobrą Mafią. Która niestety jest tak paskudna, że jak się rozwiąże jeden problem to pojawiają się dwa następne, a poradników ni ma i wszystko trzeba ogarniać samemu. Ale pomimo to, zrobiłem kolejną wersję modyfikacji. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jakie duże są zmiany, bo część tekstur odleżała swoje dobre pół roku. Ostatnio zrobiłem kilka nowych w trochę nowy sposób, myślę, że są nie najgorsze, co więcej poprawiłem kilkanaście modeli. Na razie większość to są szczegóły typu skrzynki, śmietniki, hydranty, płoty, mury itp. a budynków brak, ale wolałem zacząć od takich elementów. Budynki są dwa, jeden to garaże, a drugi to model wykorzystywany czasami jako tył budynku. Mam nadzieję, że się spodoba :-)

Download (118 mb)

Screeny:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DMateo07 (Mateusz) - mnie się podoba twoja kolejna wersja tego Moda, tym bardziej że każda kolejna jest coraz ciekawsza, lepsza - wywołując coraz więcej pozytywnych emocji. Naprawdę super są te poprawione mniejsze elementy występujące w grze - jak wspomniane przez ciebie mury, płoty - nareszcie wyglądają jak powinny dawno wyglądać - jak prawdziwy mur, a nie jak w oryginalnie w grze Mafia. Będzie jeszcze lepiej jak w końcu ktoś w jakimś stopniu poprawi wszelkiego rodzaju budynki występujące w mieście - aby nie wyglądały jak wyglądają - ale miały przede wszystkim dachy, i może z czasem też pozostałe szczegóły - co na pewno jest trudniejsze niż zakrycie budynków dachem. Zarazem kiedyś na rosyjskim forum znanej i nadal działającej strony - ktoś chciał zakryć budynki dachem oraz wykonać te budynki aby wyglądały lepiej - nie jak mamy normalnie w grze - zatem coś zostało zaczęte w tej sprawie, ale potem chyba zostało to przerwane - a zapowiadał się super dodatek który mógł chyba w najlepszym stopniu poprawić ogólny wygląd miasta Lost Heaven.
Działa wam płynnie gra przy ostatniej wersji moda?. Ja mam spadki fps z 60 do 30 czyli teoretycznie nie ma co narzekać ale te spadki wyraźnie przeszkadzają, wcześniej tego nie było. Mam zainstalowany oprócz tego characters hq mod i widescreen który ostatnio dodał Maf, ustawiłem tam sobie w pliku draw distance na 700, domyślnie było to ustawione na 600. Może draw distance tak spowalnia grę. Sam mod oczywiście fajny i ukończę mafie jeszcze raz.
Dzięki. Mod nie powinien powodować aż takich spadków klatek. Zwiększa tylko rozdzielczość niektórych tekstur i poprawia niektóre modele na bardziej trójwymiarowe (co paradoksalnie nie ma prawa powodować żadnych spadków) Największy wpływ na klatki ma drawdistance, jestem prawie pewien, że to przez to fps spadły :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron