New Buildings Textures Mod

Szczerze to nie interesuje mnie żadna współpraca, bo modyfikacje robię tak sobie kiedy nic innego mi się nie chce robić, po prostu tak z nudów. A jeśli chodzi o błędy, to każdy jak jakieś znajdzie, może mi tu napisać :->
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Najnowsza wersja modyfikacji, tak wiem, że doublepost, ale jakbym edytował poprzedni, to by się nie pojawiło, że jest nowa wersja, a zależy mi, bo dużo tutaj poprawiłem ;)
DOWNLOAD
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Niestety nie udało się wyeliminować błędu z pasami w CI z tego co widzę. Mogłeś jeszcze poprawić szynę na drodze bo jest krzywo zrobiona :P

A reszta jak zawsze w profesjonalnym wykonaniu.
Błąd w Central Island to niestety wina Mafii, bez tekstur też tam tak jest, nic niestety nie poradzę, po prostu źle są tam tekstury nałożone. Co do szyn, to z nimi już większy problem, ale na szczęście nie rzucają się tak w oczy, więc nie jest to moim zdaniem warte poprawiania, lepiej się wziąć za inne tekstury.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No w sumie masz rację nie jest to takie rzucające się w oczy podczas rozgrywki. Dużo jeszcze tekstur z miast zostało? Będziesz się brał za tekstury w środku budynków misji?
Możliwe, nie wykluczam, ale to zależy czy to będzie duży problem, czy nie. A tekstur w mieście zostało jeszcze sporo, naprawdę sporo.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ostatnio również w wolnych chwilach pracuję nad nowymi teksturami, średnio jedna/dwie tekstury tygodniowo. Co mi zaszkodzi zrobić małe porównanie jeden tekstury, którą dzisiaj zrobiłem.



Jak się podoba?

Może jak w jakiś jeden dzień po świętach się wezmę to może jeszcze w tym roku wydam kolejną wersję, która będzie zawierała całkiem sporo nowych tekstur, oraz kilka poprawek.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Idealnie odwzorowana. Dobra robota. Takie tekstury będą w Lost Family Mod?
Obrazek
Tak, głównie też właśnie pod to je robię, żeby jak najlepiej wyglądało ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kolejna wersja, dużo starszych tekstur poprawiłem do wyższej rozdzielczości, poprawiona została również ulica, chodniki i trawa. Standardowo doszło również kilka nowych tekstur.
mediafire.com/New_Buildings_v.6

Zapraszam do pobierania :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Już myślałem, że porzuciłeś projekt, a tu proszę jaka niespodzianka.

Super, że kontynuujesz moda. Zaraz pobiorę i sprawdzę Twoją pracę :P

Zawsze wrzucać tylko najnowsza paczkę wersji tak? Bo ona zawiera te pozostałe tekstury też z wcześniejszych tak?
Wrzucam całość, czyli i starsze tekstury i nowsze, więc można spokojnie i wgrać najnowszą wersję do starszej wersji po prostu podmieniając starsze pliki na nowe, lub wgrać do całkowicie czystej Mafii.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wiem ze to na pewno wyglada swietnie, Don juz tak ma. Tylko ze nie lubie sciagac w ciemno. Mozna poprosic Screenshotów kilka?
Odrestaurowana tekstura jaka zostala pokazana na jednym z postów wyglada swietnie, ale chcialbym zobaczyc magie w Mafii.
Proszę bardzo :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
:0000
Niektóre na prawdę świetne, a niektóre za bardzo pikselowate.
Obrazek
cron