Nasze pojazdy

Podawajcie tu info o swoich rowerach, skuterach, motocyklach, samochodach i o wszystkim tym, czym jeździcie :)

No więc tak. Posiadam Peugeota Speedfighta, 1997 rok, kolor czerwony. Kupiłem go w zeszłe lato. Rozpędza się do ok. 65 km/h :) Ma ściągniętą jedną blokadę. Jak będę miał czas to umyję go i zrobię fotki. Chyba jeszcze warto wspomnieć, że posiadam BMXa :) Fajna, niklowana bądź chromowana rama ;D Też może kiedyś zrobię fotosy :)
Moje cudeńko to Zipp QUANTUM GT5:

- kolor biało-czerwony (patriota ze mnie)
- automatyczna skrzynia biegów
- alarm, odpala na pilota/kopa/guzik
- obecnie rozpędzę się do 55 km/h po zdjęciu blokad nie jestem pewien , mój kolo z klasy ma też Quantuma ale nie sportowego i idzie 80 km/h
- super sprawa że ta wersja ma 2 tarczówki i fajnie idzie driftować

Oto fotki:

Obrazek

Obrazek
Ja osobiście posiadam VW Polo, rok prod. 1991, silnik 1.0
Maksymalna prędkość jaką uzyskałem, to ~130km i już zaczynało trząść.

Silnik mały, ale jako, że nie mam żadnych zniżek, bo to pierwszy mój samochód musiałem taki kupić żeby za OC za dużo nie zabulić, poza tym na miasto całkowicie wystarczy. Jak to mówią stare Volkswageny są nie do zepsucia, jeżdżę nim już prawie rok i wymieniałem tylko te części które sie zużywają wraz ze zwiększeniem przebiegu: świece, przewody WN, filtr paliwa, hamulce. Chodzi cacy.

Samochód krótko po umyciu więc do końca nie wysechł
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
No nie powiem autko całkiem fajne, moja mama się wozi FSO Matizem może potem dam fotki.
A ja jeszcze za młody na autko jestem :D A rodzice mają VW Golfa III :)
Ja za niedługo mam zamiar znaleźć prace i uzbierać sobie na jeden z tych samochodów.

(Orientacyjne ceny za około dwa lata)

Volkswagen Passat B5 (12.000zł-14.000zł)

Obrazek

Opel Vectra B (10.000zł)

Obrazek

Oczywiście ceny będą zależeć w dużej mierze od rocznika, pojemności, rodzaju silnika itp, ale nie powinny drastycznie odbiegać od tych podanych. Bardziej skłaniam sie ku VW, bo to jednak dobry niemiecki shit :-)
Oczywiście, to tylko plany, zobaczymy jak to będzie w praniu.
Obrazek
Passacik lepszy, chociaż Vectra ma bardziej zadziorną sylwetkę ;)

[ Dodano: 27 Marzec 2008, 15:56 ]
Oto fotki mojego skutera. Myślę, że nie jest źle jak na ponad 10 letniego staruszka :P Żeby je powiększyć wystarczy kliknąć :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Możecie zadawać pytania i komentować :P
Super skutery - gratuluję ;)

Ładne fotki Wam wyszły :D
Kevin napisał(a):
uot;]10 letniego staruszka
Kevin napisał(a):
Rozpędza się do ok. 65 km/h


Hmm dlaczego tylko 65 km/h ?? Takie stare (bez obrazy) powinny jechać ok 140 km/h.
Tylko jedna blokada zdjęta jest ;/ Ta na wariatorze.
Dzięsięcio-latek ma jeszcze blokady?
Widocznie ktoś nim oszczędnie jeździł :P
Ja za roczek (prawko) kupuje BMW E30. I rozbawil mnie czyjs powyzszy tekst o driftowaniu skuterem:D.
Obrazek
Crunk Ain't Dead, Ho!
Może stary temat, ale warty odkopania.
Aktualnie jeżdżę sobie na rowerze marki Maxim. Ale wczoraj z okazji urodzin do mojej kolekcji zostały dołączone dwa nowe pojazdy.
ROLKI!!!
Oto one (te MASTER XT) http://www.go-sport.pl/rowery_rolki_2009/default.aspx
Na rolkach jeździłem kilka lat temu, ale jakoś przestałem. Teraz wracam do formy (nie do końca, bo szukam ochraniaczy)

A moi rodzice jeżdżą czymś takim (my mamy w innym kolorze, jak będę miał fotki to wrzucę)
Obrazek
Obrazek
Nie wydaje wam się troszkę żałosnym pokazywanie aut waszych staruszków :P? Ja tam bujam się Golfem mk2 1.6 TD 70KM :D. Umyję to walnę fotencje i zaprezentuje ;)


PS. Załóżcie sobie temat "Jakim autem jezdzi Twoja Stara", i tam chwalcie się autami mamusiek ;D
Crunk Ain't Dead, Ho!
cron