Nasze pojazdy

Ja jak na razie posiadam skuter - Suzuki Estilete ;-) . Samochodu jeszcze nie mam, ale mam zamiar kupić Volkswagena Polo, ale wpierw zdam prawko ;-)
Obrazek They never fight alone...
Kiedyś miało się rowera , ale zrobił się za mały i teraz jeżdżę z babcią do miasta jej starym fiatem 126 p koloru żółtego. Co za przyjemność nim jechać.
Malucha :)) . Dawaj fotki bo może być fajny, przyjemnie nim jeździć bo to Polska maszyna.
Obrazek
Moim pojazdem jest rower Kross Hexagon V3, który posiadam już od 4 lat. Świetny rower kupiony za 800zł, nie miałem z nim problemów, poza dość częstą zmianą opon, ale to chyba nie wina roweru:P
Obrazek

Rodzice mają także Hondę Civic 1.6 110KM 2004r. zdjęcia zapodam niedługo.
Kamiloxin napisał(a):
mam zamiar kupić Volkswagena Polo, ale wpierw zdam prawko ;-)

Mam do sprzedania :-)

Kilka dni temu zamieniłam moje wysłużone polo na Seata Ibizę. Może i nie cudo, ale w przeciwieństwie do poprzedniego pojazdu, po wciśnięciu gazu następuje reakcja. I to mi wystarczy.
Obrazek
Uaktualniam.... Teraz właśnie, gdy już zdałem prawko jeżdżę Fordem Fiestą z silnikiem o pojemności 1.3. Może nie jest to jakieś tam super szybkie auto, ale jak dla mnie pasuje, jest w miarę zrywne i to jak na razie mi wystarcza. A co do mojego skutera, to gdy będzie ciepło to na pewno i nim także będę jeździł, nie zawsze muszę samochodem ;-) ...
Obrazek They never fight alone...
Sergio napisał(a):
Moim pojazdem jest rower Kross Hexagon V3


Też posiadam taki model, ale od kiedy zrobiłem prawko, to wolę jeździć samochodem (na razie samochodem rodziców, ale kto wie, może po maturze będę miał swoje auto - ale jeszcze nie nie wiem, jakie).

Rodzice mają 6-letniego Fiata Punto (taką wersję, tylko koloru czerwonego)

Obrazek
Mam nowy pojazd. Maszyna ma silnik o mocy 320 KM, 4 stopniowy automat i zbiornik paliwa na 260l.
Obrazek
Mój nowy nabytek to passat B6. 8-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
A ja po zdaniu prawa jazdy stanę się właścicielem błękitnego Fiata Cinquecento ^^ Zacna maszyna, czekam z niecierpliwością na odziedziczenie :-D A obecnie poruszam się kolarzówką Peugeot, ale idzie zima, więc pewnie przesiądę się na komunikację miejską :-P
Hehe Niv, ja też mierzę w CC tylko SPORTING i obowiązkowo w kolorze żółtym :D Oczywiście najpierw muszę zdać prawko. :-)
haha, dziś stałem sie współwłaścicielem malacza. Po czyszczeniu wstawie fotki :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
A ja posiadam ZAJEDWABISTEGO Fiata 126P w kolorze red bachama :-F
Na nic starania, nie sprzedam go nawet za 100 000 zł :satan:

Obrazek
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Obrazek
Co prawda właścicielem nie jestem ale... korzystam z niej :-F
Obrazek
Obrazek

Tak jak u poprzednika, też nie jestem właścicielem, ale już na krótkie dystansy mogę nim jeździć. :D :D :D

A tu już mój własny pojazd.

Obrazek
Obrazek
cron