Nasze pojazdy

JA teraz jeżdże VW New Beattle

automat chodzi jaj marzenie :-P
http://westside.npx.pl/news.php
No dobra ja też się pochwale a co tam :-P

Posiadam Skuter,Zipp Quantum rocznik 2007,ponad 4000km przejechałem tym cudeńkiem,dzięki zmianie modułu leci 60km/h.Nie miałem z nim większych problemów,oprócz tego że pali 4l/100km.Jest duży,wygodny(2 osoby mogą nim jechać bez problemu),w miare szybki,bezawaryjny ogólnie bomba.Kolor czerwono-czarny,zdjęcia wstawie przy okazji.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
No dobra ja też się pochwale a co tam :-P

Posiadam Skuter,Zipp Quantum rocznik 2007,ponad 4000km przejechałem tym cudeńkiem,dzięki zmianie modułu leci 60km/h.Nie miałem z nim większych problemów,oprócz tego że pali 4l/100km.Jest duży,wygodny(2 osoby mogą nim jechać bez problemu),w miare szybki,bezawaryjny ogólnie bomba.Kolor czerwono-czarny,zdjęcia wstawie przy okazji.


Ponad 4 tysiące kilometrów przez 3 lata ?;D
No to ci powiem że szanujesz skuter ;)
Kumpel ma rocznik 2009 ale intensywnie jeździł w wakacje i przez jedne wakacje zrobił ponad 5,5 tysięcy ;)
Drugi zaś ma od Marca 2009 i ma 8,5 tyś :)
Aktualnie worze się Hulajnogą ale w wakacje planuje zakup Kymco Super 8, czarno-białego, 2T ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
No to ja się pochwalę swoją maszyną ;-) Jeszcze nie do końca moją, ale już niedługo :-)
Polonez, rocznik 1990, tzw. "przejściówka". Z grudnia, dlatego posiada dwukolorowe klamki ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zdzisłaaaaaw... Czemu ja nie mam takiego cuda...? :-/

Miałem kiedyś obiecanego Poloneza (identyczny do Twojego). Właściciel używał go wyłącznie, żeby nim jechać do kościoła po czym, stał w garażu. Niestety umarł i jego wdowa musiała go sprzedać...

Za 1500 zł... Toż to bandyctwo! Auto w takim stanie (jakby zjechał z Żerania) sprzedane za 1500...
Już tyle polskich cudownych automobili poszło mi spod nosa... a pozostaje ich, niestety, coraz mniej.

Dbaj o niego, naprawdę doceń to, że go masz.
Szęściarzu ;-)
Obrazek
U Dziadka w piwnicy stoi jeszcze WFM-ka :-) Prawdopodobnie również będę ją posiadał :-D
W czwórkę na nim na wakacje jeździli. Ech, to były czasy...
Obrazek
A ja od wczoraj jestem posiadaczem Golfa II turbo diesel, auto w bardzo dobrym stanie mi się trafiło, choć zbyt nowe nie jest, rocznik 1991. Ale to moje pierwsze autko i myślę, że lepiej nie mogłem zacząć. Jak wiadomo stare golfy to długowieczne autka i raczej bezawaryjne, mam nadzieje, że mój też taki bedzie :-) Jak zrobię foty to wstawię.
Obrazek
Obrazek
Od dzisiaj Merida TFS XC 100V ;)
Obrazek
Obrazek
Aaa - widzę, że zdecydowałeś się jednak na Meridę ;-)
Ładny rower.
I co? Fajnie Ci się nim śmiga?
Obrazek
Zajefajnie ;) Najlepszy rower na jakim jeździłem, a troche tego było ;p Z pewnością wart swojej ceny
Obrazek
A ile dałeś?
Obrazek
1600 + gratisy
Obrazek
Hanys napisał(a):
Ponad 4 tysiące kilometrów przez 3 lata ?;D
No to ci powiem że szanujesz skuter ;)


Tak się składa że ja jeżdże nim dopiero od roku,wcześniej była to własność mojej siostry.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
A oto troszkę spóźnione fotki mojego pierwszego pojazdu:

ObrazekObrazekObrazek

Jeżdżę nim już od miesiąca, i jak na razie nie narzekam, autko choć już swoje lata ma, to się całkiem nieźle trzyma. Pozdro dla właścicieli VW :-)
Obrazek
Obrazek
Łaaa, fajny Golfik ;-) Mają strasznie fajną deskę rozdzielczą - taka kanciata i wysoko zachodząca. Co tu gadać, Golf II jest ślicznym autem.
Gratuluję egzemplarza i oby długo Ci służył, to jest kultowe auto. Belgijska żandarmeria takimi kiedyś śmigała.
Obrazek
cron