Najlepsza część Grand Theft Auto

Która część z serii Grand Theft Auto wg Ciebie jest najlepsza?
6% (1)
6% (1)
0% (0)
47% (8)
0% (0)
0% (0)
18% (3)
6% (1)
18% (3)
Liczba głosów: 17
GTA III zdecydowanie najlepsze. Chociaż 4 i dodatki też są fajne. SA I VC też...
Zdecydowanie GTA IV Najlepsze ;-) , które właśnie dzisiaj ukończyłem. Głównie za to że polubiłem wszystkie postacie, a najbardziej Romana Bellica. I za dodatki a mianowicie za wprowadzenie osób z podstawowej gry w dodatkach. Np: W dodatku The lost and Damned, trzeba porwać Romana dla Dimitriego. Oraz w The Ballad Of Gay Tony, początek zaczyna się od napadu na bank Nika, z resztą i po chwili gdy Ochroniarz, wraca z napadu na czerwonym świetle na przejściu, to Niko go o mało nie potrąca samochodem którym uciekał z napadu, lub Roman w dyskotece. To mi się podoba w dodatkach. W Jimmy Vendetta powinno być sporo wzmianek o Vito, lub Joe. Nawet jakaś robota np. Napad na Bank.
Obrazek
Grałem w we wszystkie części na peceta, ale, że byłem szczeniakiem to w I i II nie interesowała mnie fabuła. Trójeczka była przełomem i to pierwsza część jaką przeszedłem, ale strasznie sztuczna - m16, które ma charakter MINIGUNA :D
VC miało fajny klimat lat 70. czy tam 80., ale mało możliwości dlatego też zagłosowałem na San Andreas. Świetny klimat lat 90. czuć nawet siedząc przed ekranem monitora to gorące słońce. Duży obszar + pełno możliwości (latanie samolotami :D) no i do tego pełno serwerów do SAMP'a
GTAIV mnie zafascynowało, w końcu porządna grafika, fizyka, system chowania się za przeszkodami, ale jakoś szybko mi się znudziło. Skończyłem na odebraniu prochów w starym opuszczonym szpitalu gdzie nagle cała armia SWAT nas zaatakowała, a my znowu mieliśmy odegrać Chuck'a Norris'a.
Ja zagłosowałem na gta 3 ,czemu ? Bo po prostu uwielbiam liberty city z ery tej gry ,pogoda często szara ,a do tego myślę że gta 3 ma swój własny mroczny i tajemniczy klimat. :-)
Ogólnie to wszystkie część mi się podobają poza tym gta 3 to pierwsza gra z tej serii w jaką grałem.
Obrazek
Pozwoliłem sobie na odkop tutaj, ponieważ administracja odesłała mnie tu po usunięciu tematu Grand Theft Auto.
Hades napisał(a):
Najczęściej wracałem do
VC. Za ten klimat, muzykę i
to, że przypominała mi
pierwsze lata
podstawówki ;D Ale
graficznie najbardziej
odpowiada mi TLAD: lepiej
zoptymalizowana od
poprzedniczki (IV) i podoba
mi się podejście twórców
do tematyki gangu
motocyklowego.
Zabawę z GTA zacząłem w
2004 grając w trójkę. Całą
serię uwielbiam za
możliwości dostosowania
postaci, humor cutscenek,
wszechstronność i
soundtrack. GTA VC było
majstersztykiem w
dziedzinie wyśmiewania
społeczeństwa; w czwórce
czułem, że postać jest
przeze mnie kształtowana -
od charakteru po wygląd.
Tego wszystkiego będę też
oczekiwał od nadchodzącej
piątki.


Na piątkę czekam z utęsknieniem, bo brakuje mi klimatu miasta i wsi z San Andreas, które z kolei nie spełniło moich oczekiwań fabularnych.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
GTA SA duży świat , dobra grafika , dużo możliwości , GRA SIĘ NIE STARZEJE \:/
Odkopuję, bo fajny temat.

Zagłosowałem na GTA San Andreas, bo klimat Los Santos jest super. Latanie samolotem ( tym zwykłym, co był na lotnisku na Tierra Robada) nad lasami, klimat Las Venturas, przyjemność prowadzenia szybkich samolotów, chore skoki rowerem z wieżowców, jazda crossem i quadem.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Według mnie najlepszą cześcią jest Vice City. Bardzo ładne miasto, tropikalne klimaty i w miarę interesująca fabuła.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Moim zdaniem najlepsze jest GTA Vice City. Gra rozwala klimatem. Ciepłe, skąpane w słońcu miasto, wszechobecne palmy, cudo. Najbardziej przypadło mi do gustu. Na następnym miejscu postawiłbym GTA III, gdzie szare i ponure Liberty City również intryguje. Na trzecim miejscu ląduje GTA 2. Również klimatyczny majstersztyk. Tamte części miały w sobie to coś. Coś co powodowało, że były oryginalne, innowacyjne i niepowtarzalne.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Pytanie do założyciela tematu: można dodać do listy GTA V?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Dodałem GTA V do ankiety, ale niestety tym samym poprzednie głosy się usunęły :( Zagłosujcie jeszcze raz.
Toleruję tylko części I-III (III i tak ledwo); jakoś wszystko po tym mnie odrzuca: miasta, klimat, jeżdżenie, misje, "bzdurność"... II była więc najfajniejsza ;)
I got used to it.
Zagłosowałem na V. Podoba mi się to, że Rockstar ma bzika na punkcie detali. Fotorealizm, masa aktywności, Trevor, pojazdy, Trevor, miejscówki, Los Santos i oczywiście Trevor, Michael i Franklin. Trev jest osobą, przy której nie da się nie śmiać, Mike osobą, która wprost pragnie być w tej grze, Frank, który przypomina klimat Los Santos, choć może wynika to z podobieństwa do CJ-a z GTA SA. Z całego Blaine County i Los Santos najciekawsze miejsca to getto, Vinewood i Sandy Shores. Wszystkiego dopełnia oprawa muzyczna.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
To zależy pod jakim kątem

Co do fabuły:
1.IV i dodatki
2.Vice City
3.V
4.III
5.San Andreas
6.I, II

Co do klasyki gier:
1.Vice City
2. III
3.IV i V
4. I, II
5.San Andreas

Co do możliwości:
1.V
2.SA
3.IV i dodatki
4.Vice City i III
5.I, II
Mnie się najlepiej grało w GTA VC i to je najmilej wspominam. W drugiej kolejności będzie GTA III, później pierwsze GTA.