Najgorsza według Was misja w grze

Napiszcie, jaka jest najgorsza misja wg Was? Bo moja to ta gdzie trzeba rozwozić te kartki na benzynę ;-)
Obrazek They never fight alone...
Wdg. ta misja, gdzie kradniemy białe auto od czarnych. Nie dość, że oni atakują, to po chwili goni mnie kilka radiowozów :evil:
Obrazek
Mnie się tam wszystkie misje podobają. Nie za bardzo lubię Rozdział 3 "Wróg Publiczny". Zawsze trzeba przygotować jakiś szybki wózek na rozwożenie kartek na benzynę.
Moja najmniej ulubiona misja to "Dobrze Spędzony Czas" ponieważ uważam ją za nudną i monotonną.
Obrazek
szymix99 napisał(a):
Moja najmniej ulubiona misja to "Dobrze Spędzony Czas" ponieważ uważam ją za nudną i monotonną.


Co ty? Ona super jest ;-) . Mało w jakich grach występuje wątek w więzieniu, a w Mafii 2 ładnie przedstawili to ;-)
Obrazek They never fight alone...
Ostatnia misja bo jest ostatnia :D Tyle lat sie czekalo na M2 bylem ciekawy poznania histori duzo rozrywki mi ta gra dala a tu nagle Rozdzial 15 deszcz i przymulenie :D cala ta misja to takie smutne pozegnanie z grą i to nie ze wzgledu na to ze vito ma lipe :D a tak na chlodno to misja jest dobrze zrobiona bardzo klimatyczna jednak typowa strzelanina w ktorej trzeba sie nawyginac palcami malo zwrotow akcji poza pomocą Joe na koncu no i jego wywiezienie . Bardziej liczylem na jakis efektowny poscig na koncu gry a na koncu jakas bieganina za celem :D dziwne w tej misji jest to ze cała ekipa Leo stoi pod planetarium zamiast pomoc chocby pod koniec w tej glownej sali strzelanina z carlo
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
więzienie. Nic dla mnie nie ciekawego w nim nie było. więcej oglądania niż zabawy. Ale muszę powiedzieć że byłem zaskoczony że taką zrobili jest dość oryginalna.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
według mnie najgorsza misja to piła no bo jak uciekasz masz na głowie policje i czas zanim Henry zginie.
Wg mnie najgorsza misja to ta, w której musieliśmy wykraść kartki na benzynę, a potem je sprzedawać. Po prostu mi się nie podobała.
Ja tak samo myślę c kolega wyżej :D
Cytaty:
1.
Joe - "Rany! Ile ich tu jest!"
Vito - "Tu musi być jakiś tunel do Chin."
2.
Henry- "Zabierzcie mnie do El Grecko"
Joe- "Do tego malarz ?"
Schody do nieba - mówię konkretnie o strzelaninie w porcie. Gram zawsze na najwyższym poziomie trudności i ten epizod przechodziłem chyba ze 20 razy zanim mi się wreszcie udało.
Drugiego rozdziału, początek fajny, ale od momentu kiedy odwiedzamy Joego strasznie nudno. Kiedy przechodze Mafie pomijam tą misje. Makabrycznie nudna :roll: .
Ogólnie to nie lubie rozdziałów w zimie. Klimat fajny, ale w misjach nic się nie dzieje ciekawego.
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
JA nie lubię ostatniej misji, ponieważ w tej misji się nie podoba to, że niby już wyczuwam, że coś będzie po tym przerywniku filmowym, a tu THE END. Już taki napalony na następne misje byłem, a tu takie rozczarowanie. Do tego nigdy nie lubię ostatnich misji (np. w Mafii: The City of Lost Heaven po zabiciu Sama, też mi czegoś brakowało. Jakby stworzyli taką misję, ze trzeba rozp******ićby całą rodzinę Salieri. :-D ). Powinni jakiś dodatek za dodatkiem wydawać, aby gra się nie nudziła.
Mi się wszystkie misje podobają.
Misja z JA gdzie musisz dymać samochodem powyżej bodajże 30mil/h bo inaczej wybuchniesz...denne na maxa, żywcem wzięte z Mafii I z FREX.
http://www.Counter-Strike.PL