Najgorsza według Was misja w grze

Wszystkie misje sa swietne, ale najmniej przepadam za rozdzialem 6. Nic ciekawego sie tam nie dzieje. Praktycznie caly czas trzeba jezdzic, żadnej akcji, ani nic co by urozmaicilo rozgrywke. Najciekawsza jest chyba srodkowa cutscenka, choc szczerze przyznam, ze jestem neutralny do nagosci w grach.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Według mnie najgorsza misja to ''Exit the Dragon'', nic ciekawego, tylko rozpierducha:(
"Lepiej umrzeć młodo, ale z kupą kasy w kieszeni. " ~ Thomas Angelo
Don Salieri napisał(a):
Mnie się tam wszystkie misje podobają. Nie za bardzo lubię Rozdział 3 "Wróg Publiczny". Zawsze trzeba przygotować jakiś szybki wózek na rozwożenie kartek na benzynę.



Jak ja wykonywałem tą misję to mi strasznie serce biło. Byłem zestresowany i ciągle w coś zapieprzyłem i nie zdążyłem rozwieść na te 6 stacji i nic się nie stało :-) i teraz jak sobie gram to robię sobię drifty czy bije ludzi na zabicie czasu :-D nic ci nie zrobią za to tylko tyle że mało kasy jest a tak se można zarobić parę stówek :mrgreen:

A co do misji to też powiem że Wróg Publiczny :-)
2 rodział jest najlepszy.. Jednak wtedy kiedy dojerzdzamy do giuseppe.. Trageedia..
Sory za błędy ale korzystam z tableta w pociągu
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
To jest temat o Mafii II, nie jedynce. :~ Dla mnie najlepszą misją jest ta druga. Początki Vito, jazda zimą... Piękne. A najgorsza jest ostatnia.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Dla mnie najgorsza jest misja pierwsza, kompletnie nie pasuje do reszty historii.
Tak zdecydowanie pierwsza misja, ma ona bardzo mało wspólnego z właściwą grą, to raczej jakby pokazówka tego, że twórcy również umieją tworzyć gry wojenne (Hidden and Dangerous;)
Według mnie najgorsza jest misja pierwsza i pierwsza misja (nie pamiętam numeru) po powrocie z więzienia. Po prostu mi się nie widzi.
Nie przepadam za misją 12 pt "Dar morza" : )
KhazarOne napisał(a):
Misja z JA gdzie musisz dymać samochodem powyżej bodajże 30mil/h bo inaczej wybuchniesz...denne na maxa, żywcem wzięte z Mafii I z FREX.


Dokładnie. Udało mi się to przejść chyba za dwudziestym podejściem. Dodatkowo misja "Gunrunning" - wydaje się łatwa ale zawsze miałem flaka a później zupełnie bez opony, ciężko było dojechać do celu z policją na ogonie. Co do misji które odbywają się w podstawce nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystkie są klimatyczne i wciągające. IMO mogli dać ich więcej.
muore il bandito, la mafia vive
Ja najbardziej nie znoszę rozdzialu 6 (misji w więzieniu).
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Według mnie wszystkie są dobre :D
Nie lubię tej misji gdzie trzeba było się do tego (muzeum to było?)włamać i wykrasc coś z sejfu. Takie zabijanie po kolei strażników trochę nie na miejscu, w końcu to dobrzy ludzie.
Wcale nie trzeba ich zabijać, jest chyba nawet osiągnięcie za nietykanie ich. Szczerze mówiąc, też nie przepadam za tym rozdziałem, jest na moim drugim miejscu zaraz po więzieniu. Dość nudny, męczący i nic się nie dzieje.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dobrze spędzony czas- tej misji za bardzo nie lubię ;)
cron