Misja, która najbardziej trzyma w napięciu

Misją która najbardziej trzyma w napięciu jest zdecydowanie ''Wycieczka na wieś''.
Według mnie to Wycieczka na wieś - ta burza i ten deszczyk coś pięknego
"Człowiek, który walczy z potworami musi uważać by sam się nim nie stać"
Wycieczka na wieś i Śmierć Sztuki.
Naturalnie "Śmierć sztuki". W misji tej tak łatwo zginąć, że palec cały czas drży na myszce:)
Śmierć sztuki oczywiście :)
Moim skromnym zdaniem, Szczęściarz. Ciągłe zamachy, w większości nieudane, i podczas pierwszego przechodzenia tej misji, ta presja, czy teraz się uda, czy nie! To właśnie trzyma w napięciu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wycieczka na wieś, choć nie tak jak kiedyś.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Napięcie - Wycieczka na Wieś.
Nie jestem oryginalny.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Mnie najbardziej w napięciu trzyma misja "Odwiedziny u bogaczy". To skradania i oglądanie się czy jakiś gangster nie idzie w moją stronę. Reszta misji jest taka bardziej huczna i nie budzi we mnie napięcia. No może początkowa część "Śmierć sztuki" , ale poza tym nie przychodzi mi teraz żadna inna trzymająca w napięciu misja do głowy.
Obrazek
Śmiało moge powiedzieć, że misja która trzymała mnie w napięciu była "chwila relaksu" - tylko jeśli gram jako "tajniak" czyli staram sie by nikt mnie nie zauwazył kradnącego skrzynki.
Ogólnie jeszcze tak jak mowicie, misja na wsi oraz też odwiedziny u bogaczy ze wzgledu na to, że tez nie mozna byc zauwazonym i trzeba sie skradac - ta sprzątaczka co chwile wychodziła - tam jest wielkie napięcie by nie odwrocila sie i nas nie zobaczyla - szybko z kija trzeba ją ogłuszyć :) pozniej jak ten prokurator (?) wraca do willi to tez nie wiadomo szczegolnie za pierwszym razem co zrobic - to wlasnie trzyma mocno w napięciu.
Mnie zdecydowanie misja "Wycieczka na wieś". Klimacik jaki panuje na tej farmie, ten szum wiatru, deszcz, odgłosy burzy, skrzypienie starych desek, istne cudo :-D Pod względem udźwiękowienia jest to najlepiej wykonana misja. Nawet same odgłosy deszczu zmieniają się, gdy jesteśmy w jakimś pomieszczeniu, słychać te uderzające o blaszany dach spadające krople deszczu... Na mnie takie efekty po dzień dzisiejszy robią ogromne wrażenie.
Ponadto misja jest ciekawa i z resztą wszystkie w tej wspaniałej grze. Poziom trudności jest zdecydowanie powyżej przeciętnej. Dla mnie jest to misja najbardziej klimatyczna i zarazem trzymające w napięciu do samego końca.
Nie zaświece oryginalnością czyli Śmierć sztuki
Jak dla mnie, to Omerta.
Mnie najbardziej trzyma w napięciu misja ''Świetny Interes''. Zawsze może coś wybuchnąc, strzelają z ukrycia, a do tego ciągle trzeba pilnować Pauliego i Sama, (nieraz mi się zdarzyło, że rzuciłem granat, to oni stali sobie spokojnie obok niego aż wybuchł :mrgreen: ) I musiałem zaczynać od nowa chyba 15 razy... W tej misji ciągle coś się dzieje.
Świetny interes, wycieczka na wieś a najbardziej Śmierć Sztuki. W tych mmisjach jest ta najbardziej towarzysząca nam niepewność, czy aby na pewno nikt niespodziewanie nam nie wyskoczy i nas nie zabije.
cron