Komunikatory

Z jakiego komunikatora korzystasz ?
68% (50)
11% (8)
11% (8)
1% (1)
0% (0)
4% (3)
0% (0)
0% (0)
5% (4)
Liczba głosów: 74
Z jakiego komunikatora korzystasz, i dlaczego.
Czy wcześniej korzystałeś z innych ?
Jak tak to z jakich i czemu z nich zrezygnowałeś :?:
Obecnie GG + ew. Skype. Kiedyś Tlen, ale był taki...nijaki ;)
a gdzie jest opcja "żadnego", ha? :-P
i co ja mam teraz zaznaczyć? :mrgreen:

PS tak w ogóle, to nie mam gg, dlatego że nie wiem jak używać :oops:
GG jest jak narazie najlepsze :-)
muore il bandito, la mafia vive
GG- i sie do niego przyzwyczailem :-)
Murphy był optymistą.
Od zawsze używałem gg, ale próbowalem się zaprzyjaźnić z AQQ oraz Konnektem i nic z tego nie wyszło. Gadu Gadu pomimo wielu wad jest najlepszy, choć reklamy denerwują.
Obrazek
Od zawsze gg, chodzą słuchy że tlen jest lepszy, ale mi się nie spodobał.
Na początku gg, potem tlen, który też obsługiwał moje gg, potem tLen się zwalił, ale gg dalej na nim działało i zostałem przy takim rozwiązaniu. W ankiecie dam gg.
Obrazek
Ja też mam GG (choć próbowałem pocieszenia w AQQ - nie udało się). Jeśli chce się być otwartym na cały świat najlepiej mieć MSN.
Gadu Gadu.

Ale najbardziej podoba mi się MSN Messenger ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
Gadu Gadu.

Ale najbardziej podoba mi się MSN Messenger ;-)


Od wczoraj staram się zarejestrować :/, ciągle jakiś błąd. Komunikator nie ma nawet polskiego supportu, to mi pomaga gość z microsoftu o imieniu Max z UK który też nie wie o co cho :/
Ja, tak samo jak 100% innych użytkowników tego forum używam tylko GG ;o
Widzę że odkopałem ciekawy temat. Radzę wam sprawdzić tlena. Moim zdaniem naprawdę warto.
Obrazek
Dla mnie Skype najlepszy, jakość rozmów, możliwość rozmowy głosowej bez zakłóceń, rozmowa video, częste uaktualnienia darmowe, bardzo dogodna i estetyczna możliwość personalizacji, nie ma przerw w dostarczaniu wiadomości itp.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Po długim małżeństwie z GG postanowiłem przenieść się na AQQ.... i tak chyba zostanie ;-)