Komunikatory

Z jakiego komunikatora korzystasz ?
68% (50)
11% (8)
11% (8)
1% (1)
0% (0)
4% (3)
0% (0)
0% (0)
5% (4)
Liczba głosów: 74
ja uzywam GG oraz malo znanego Team Speak RC2
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Ja przeszłem z tlena na gg (z tlena smsy nie szły).

Andre kto Ci powiedział, że team speak jest mało znany :P Mało znany to może Ventrilo jest (odpowiednik team speaka)
Obrazek
MSN jest naprawdę fajny, tylko mało osób z niego korzysta. A szkoda.
Ja osobiście od wieków używam AQQ, ofc z wtyką GG. Tak zostanie chyba do końca mojego żywotu. GG kiedyś używałem.

@Extreme - podaj twój adres :)
Obrazek
Temat odżył. Mogę dodać, że od bardzo dawna używam również programu Xfire. Można aktywnie rozmawiać podczas gry :-)
muore il bandito, la mafia vive
Odkopuję ;)

Ja mam GG, ale od niedawna sprawdzałam czym jest AQQ.Trochę dziwne mi się wydaje, chyba usunę. Wolę GG, już się przyzwyczaiłam. Chociaż nie jest takie idealne, te reklamy, i archiwum denerwują :-/ ale zniosę to.
Obrazek
ja używam aqq z wtyczką gg jak dla mnie bardzo dobrze się spisuje :D
Po długiej znajomości z GG Aqq który moim zdaniem niszczy GG na małe kawałeczki :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
GG i Skype.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Oczywiście...
Obrazek

Polecam przejść - ma otwarty, popularny protokół Jabber i wtyczki (np. obsługa GG), włącznie ze skórkami.
Ja tam używam GG.
Ponieważ mało kto używa inne komunikatory. Byłem zmuszony zerwać więź z MSN i Skype.
Poza tym używam też Xfire.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Gadu Gadu oraz Ventrillo i sporadycznie Skype :)
Kiedyś posiadałem Tlen ale jednak wole GG :p
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Dalej przy gg, a na komie palringo. Jak ktoś ma telefon z OSem to polecam ;)
Obrazek
Mafioso napisał(a):
Oczywiście...
Obrazek

Polecam przejść - ma otwarty, popularny protokół Jabber i wtyczki (np. obsługa GG), włącznie ze skórkami.


Hahaha gg odmówiło posłuszeństwa to teraz kampania anty co? :mrgreen:

MSN rlz.
Nie. To co się działo z GG w ostatnich dniach tylko mnie bardziej nastawiło na zmianę - na stałe. Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do GG.

Jabber mi najbardziej pasuje, bo ma otwarty protokół, ciągle są nowe funkcje i obsługuje go wiele multikomunikatorów (nie tylko AQQ) - więc gdyby kiedyś jakimś cudem mi kiedyś zbrzydł, to mogę się przesiąść na inny - i to bez zmiany mojego ID.

Szkoda tylko, że niektórzy są "niereformowalni". Tylko dlatego muszę używać wtyczki GG.

MSN rlz.

Jabber (na niektórych serwerach) obsługuje transport MSN.