Komunikatory

Z jakiego komunikatora korzystasz ?
68% (50)
11% (8)
11% (8)
1% (1)
0% (0)
4% (3)
0% (0)
0% (0)
5% (4)
Liczba głosów: 74
Ja używam tylko Gadu-Gadu i nie zamierzam go zmieniać.
A siódmego dnia Bóg stworzyl Google i powiedzial szukajcie a znajdziecie
Obecnie używam GG, kiedyś korzystałem również z usług Skype'a. Zaznaczam opcję Gadu-Gadu.
Ja GG, Skype i MSN ale w ankiecie zaznaczyłem skype dla odmiany :)
Maf napisał(a):
ze względu na ilość dostępnych skórek.

Ze względu na małą ilość? :mrgreen:

Ja od dłuższego czasu też korzystam z AQQ 8-) . Podziękowania dla wyżej cytowanego Krystiana, on mi to polecił i dzięki niemu nie wrócę do tego shitu zwanego też czasem GG.
AQQ to fajny komunikatorek, nie mam wielkich zastrzeżeń i wymagań, ale dźwięki wydawały mi się na początku dziwne, jakieś takie... eeee! Po krótkim czasie się przyzwyczaiłam, są teraz nawet fajne. Natomiast przyczepię się do skórek. Nie ma świątecznych zbyt wiele, tylko jedna chyba (a jak wiadomo, już od lipca naszło mnie na ubieranie choinki i na święta, więc chciałam zapodać sobie klimacik). W ogóle mało jest skórek, zaledwie 10/11 stron, dlatego mam standardową (chyba mam taką dla obojniaków, bo dla bab jest jedna rushoffa, a dla facetów jakaś niebieska ^^)

Nie wiem, może kiedyś znajdę lepszą (świąteczną ofc). Mimo wszystko polecam AQQ innym. Jest 489191891699 razy lepsze niż GG. Miejmy nadzieję na świąteczne dźwięki i skórki! ;-)
Obrazek
Od dziś Tlen ;)
Pierwsze wrażenia pozytywne na mnie wywarło zobaczymy jak dalej :)
Zmiana z GG na Tlen dobra rzecz ;P
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Kasziu, sprawdź jeszcze tutaj: http://forum.aqq.eu/forum/31-kompozycje/
Maf napisał(a):
Kasziu, sprawdź jeszcze tutaj: http://forum.aqq.eu/forum/31-kompozycje/

Była jedna, ale link padł. :cry: <chlip> <chlip> Mimo to dziękuję za propozycję ;-)

Przeszukałam jeszcze raz wszystkie kompozycje. Żebyście wiedzieli jaka byłam wybredna (za jasna, za ciemna, zbyt okrągła, zbyt kanciata, nieładne ikonki, brzydka czcionka, zbyt kolorowa, zlewa się, zbyt dziwna, zbyt taka, zbyt taka, bo to, bo tamto... łojeeeju). Aż się musiałam zarejestrować na tamtym forum i poprosić (mój post chyba wywołał śmiech, co za ludzie...) o ładną, świąteczną skórkę.

Próbowałam przekopać internet za świątecznymi dźwiękami z gg (pamiętam, że w zeszłym roku gdy jeszcze korzystałam z GG na jakiejś stronie gaducośtam bodajże, znalazłam fajne dźwięki), ale teraz ani widu ani słychu... Wkurzyć się można. Może ktoś z userów je pobierał i jakimś cudem ma wciąż na kompie? A może ktoś je znalazł? Ja już nie mam siły, tracę nadzieje. Mimo wszystko AQQ rządzi!
Obrazek
GG, skype i tlen. Trochę używałem Google Talk ale mało moich znajomych to ma i szybko przestałem korzystać. Większośc jest albo na GG albo na Skype.
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
GG już od dawna i niech tak zostanie.
Korzystam z GG i czasami ze Skype.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Oczywiście że AQQ !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
Korzystałem z GG trochę z Skype i Tlen... ale przerzuciłem sie na AQQ ponieważ ma bardzo dużo rożnych wtyczek i jest lżejszy niż najnowsze GG.
Si vis pacem, para bellum.
Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona ludzi to statystyka. J. Stalin

Pentium Dual-Core 2.80 GHz | 2x2GB Ram|Nvidia GeForce 9800GT 1GB
Windows 7 Enterprise 32bit
Najczęściej korzystam ze skypa, czasami siądę na gg. No i jeszcze jest steam ale to podczas grania.
Niezawodne, profesjonalne, stylowe, oryginalne.... Gadu-Gadu!! :-P
Obrazek
Odkopię.
Ja od dziś korzystam z AQQ. Jest ładne, ma dużo wtyczek, skinów, obsługuje wszystkie komunikatory (tylko żeby kontaktować się z numerem z GG trzeba mieć konto na gg ;-) ) Chyba zostanę przy tym komunikatorze :-)
Obrazek
cron