Komunikatory

Z jakiego komunikatora korzystasz ?
68% (50)
11% (8)
11% (8)
1% (1)
0% (0)
4% (3)
0% (0)
0% (0)
5% (4)
Liczba głosów: 74
ja stare gg bo nowe nie chodzi mi na win7... widzę ze dużo osób chwali AQQ. chyba go przetestuje.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Tylko i wyłącznie Gadu - Gadu ;-) . Od początku mojej przygody z komputerem to on najbardziej przypadł mi do gustu ;-)
Obrazek They never fight alone...
Odświeżam
Od jakiegoś czasu nie korzystam z niczego oprócz Xfire, ponieważ taki mam obowiązek(wymaganie w klubie w TDU2)
Obrazek
Dzisiaj przerzuciłem się na AQQ i jestem bardzo mile zaskoczony. Zero reklam, szybkość taka jak trzeba. Korzystam także z xfire (potrzebne do multi Far Cry) :-P
Używam gadu-gadu w wersji online i jak narazie działa jak trzeba - narazie nie zamierzam zmieniać komunikatora.
Mnie ostatnimi czasy coraz bardziej drażniły problemy z gg. Problemy z przesyłaniem mniejszych plików czy zdjęć stały się coraz bardziej drażniące i postanowiłem przerzucić się na aqq, użytkuje od jakiejś godziny i jak na razie wszystko jest ok, tylko trochę ciężko przyzwyczaić się do nowych emotikon :-)
Obrazek
Ja tam używam GG na codzień, a jak chcę z kimś pogadać przy graniu to włączam skype i nie muszę co chwile gry na pasek zrzucać :-J
Ja też używam GG, ja tlena używam przez 2 tygodnie i wchodzę w Tlen.Czaty z kimś rozmawiam... włanczam swoje skrypty w "kontrolerze skryptów" i tam często bawię się skryptami np: wywalam kogoś z pokoju lub wszystkich,zawieszam czat. Dostaję od kogoś i tworzę nowe skrypty,no dla mnie była fajna zabawa w rozwalanie pokoiku i tam umiem podrobić za kogoś. No jak jeszcze raz zawieszam czat... to fiolet(Admin czata) mi daje permbana ale nie na IP. Mnie to wkurzało jak ktoś mnie wiesza na CRC, ale w tlenie są straszne dziury niż w AQQ. :-/
Był tu jeden podpis, ale komornik zabrał. :->
Obrazek
cron