Jak potoczą się dalsze losy Vita i Joe'go

Witam ,jest to mój pierwszy post na tym forum. Przejdę do sedna nurtuje mnie jakie będą dalsze losy Vita i Joe'go . Jak sądzicie dalsze losy dwójki przyjaciół będą zawarte w jakimś dodatku czy może będzie to już mafia III.
Jak już wiadomo, tym co przeszli grę
Może będzie Mafia 3, bo ten adres www jest juz o dziwo zarejestrowany, kto wie... Poczekamy zobaczymy.
Obrazek
Możliwe, a miasto będzie nosiło nazwę "Novato". 8-)
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Pewnie będzie kontynuacja mafii na pewno Vito będzie głównym bohaterem mi tam on jako postać pasuje wielu z was mówiło że on Tommemu Angelo nie dorównuje ale ja uważam że nie jest to zła postać, Zakończenie gry zostawia wiele domysłów niedomówień co do dalszego ciągu wydarzeń i wielu twierdzi że jest smutne :-/
Nie jest pokazane że zabijają Joe'ego. Poza tym niby jaki by mieli w tym interes ?
Już nie musicie pisać w spoilerach bo jest już dzień po premierze, kto nie przeszedł to jego strata :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Od początku tych "śmierci" przyjaciół, najbardziej bałem się, że zrobią coś z Joe'em .
No i końcówka mnie zabiła , mam nadzieję ,ze nie będę musiał czekać 8 lat na kontynuację :D
w grze pada tylko coś typu "Joe nie był częścią naszej umowy" więc to czy go zabili to może być tylko nasz domysł ale nie musi to być prawda. Jakby zrobili dalszą część historii może być coś takiego ze Joe zorientuje się że jest coś nie tak i rozwali tych gości zanim oni to zrobią albo wyskoczy z samochodu ;D albo po prostu nie zabiją Joe tylko każą mu zniknąć. Ja uważam, że nie zabiją Joe.
Jeśli chcesz tanio ściągać z rapidshare, hotfile, megaupload i wielu innych serwisów wejdż na tą stronę, a reszty dowiesz sie w regulaminie. Polecam bo sam korzystam z tego serwisu.
Obrazek
Ja myślę, że drogi obu panów się w kolejnej części rozejdą, Vito będzie myślał że Joe umarł, a po latach przypadkiem dowie się, że jednak Joe żyje.
Jeśliby Joe zginął to byłoby to zbyt proste:)
Było już wiele zwrotów akcji, a to może być kolejny z nich. Gdyby to pokazali, to wszystko byłoby jasne, a tak coś czuję, że coś kombinują :-P
Nie mamy pewności że Joe nie żyje, może uda mu się jakoś wydostać w gorszych tarapatach bywał, okej zjeżdzają na jakies pobocze ale nie słychać strzałów. Może zrobili takie zakończenie zeby móc wydać dodatek i się jescze troche dorobić ;-)
Core 2 Quad Q8300 4x2.50Ghz,
GeForce GTS250 1024mb DDR3,
2 GB 800Mghz GOODRAM,
Windows 7 ulimate x32bit
Nie bedzie kontynuacjii gry...DLC to bedzie dodatek jimmy vendeta i misje na czas albo punkty. Na YT macie GamePlay z tego...
Też tak uważam że Joe zorientuje się że coś jest nie tak bo niby po co mieli by go zabijać słowa 'Joe nie był części naszej umowy" nie koniecznie musi oznaczać zabicie Joego ale w jakimś celu ten samochód skręcił pod jakiś dom
lipka napisał(a):
Nie bedzie kontynuacjii gry...DLC to bedzie dodatek jimmy vendeta i misje na czas albo punkty. Na YT macie GamePlay z tego...

ten dodatek ma byc wylacznie na ps3, z reszta skad mozesz wiedziec ze powstanie tylko 1 dodatek? Mysle ze wyjdzie dlc z dalszymi przygodami Vita
Core 2 Quad Q8300 4x2.50Ghz,
GeForce GTS250 1024mb DDR3,
2 GB 800Mghz GOODRAM,
Windows 7 ulimate x32bit