Jak potoczą się dalsze losy Vita i Joe'go

Trzeba mieć tupet mówiąc, że Joe nie żyje. To jest teraz największa zagadka gry, której koniec będzie pokazany albo w DLC albo w Mafii 3.
lol
Z czystej ciekawości pojechałem zbadać ten teren, gdzie skręca samochód z Joe:

Obrazek

Po krótkim śledztwie ;-) zobaczyłem jedno miejsce, które nadaje się na egzekucje...

Obrazek

...tylko, że tam są dookoła domki jednorodzinne i raczej wątpliwe jest to, aby właśnie w tym miejscu Joe miałby zostać zabity. Za dużo świadków.
Zresztą sami możecie sprawdzić to miejsce (to ta uliczka na prawo od czerwonej strzałki):

Obrazek

Jest jeszcze taka możliwość, że auto może przejechać to osiedle i wrócić w kierunku planetarium. Dojechać do miejsca gdzie został zakopany Frank Potenza i tam Joe dokona swojego żywota. To by dopiero była ironia losu ;-)

Z drugiej strony, nie widzieliśmy jak nasz kompan dostaje kulkę, więc możliwości jest bardzo wiele. Obstawiam raczej, że Joe nie zginie. Poczekamy zobaczymy :-)
Sami znawcy mafijnych klimatów. Nie zabili Joe'go ;-) Dopbre sobie. Swoją opinię napisałem w temacie "Ogólne wrażenia po ukończeniu".
Wg mnie niestety, ale Joe zginął.Niestety, bo bardzo go polubiłem, zresztą tego można było się spodziewać - podobny schemat był w jedynce, zginął Paulie - zginął Henry, zginął(?) Joe - zginął Sam, Vito o dziwo nie zginął, ale wg mnie właśnie będzie kontynuacja w Mafii 3 losy Vito.Jak dla mnie on nie pogodzi się z tą sytuacją, wyskoczy z auta i pobiegnie pomóc Joe..w końcu Joe nie zdradził go w planetarium, a mógłby..Chyba, że twórcy chcieli walnąć mocne zakończenia gry, uświadomić ludziom że Mafia nigdy nie odpuszcza..Jestem strasznie ciekawy ich dalszych losów i strasznie nie lubię takich zakończeń, ale co poradzić..
Nie wiem dlaczego, ale w tej grze jest wiele zakończeń. :-?

I ogólnie to nie rozumiem, dlaczego własnie zostało wybrane to poniżej.
"Wybacz mały. Joe nie był częścią naszej umowy."
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Jak wiele zakończeń, jak jest jedno?
lol
No po prostu wiele, i nawet nie mam zamiaru tego spoilować.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Już jest po premierze, niczego nie zdradzisz, bo i tak nie da się przerobić gry, możesz podać to jako ciekawostkę ;)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Ale mogę zdradzić szczegóły jakiegoś DLC.

Tak poza tym to wiem nawet jakie będą dodatki itp. ;)
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Ja obstawiam taki scenariusz...

Vito nie mogąc wytrzymać (spójrzcie na jego oczy jak Leo powiedział, że Joe nie jest częścią umowy) wyjął swoją .45 i rozwalił wszystkich w samochodzie. Po czym pobiegł/pojechał pomóc Joe. Za pewne potem Vito i Joe musieliby się szybko zwinąć z miasta... Takie coś mi się nasuwa.

Mafijna Wikipedia napisał(a):
It is suspected that his fate may be revealed in a future DLC, as evidence of content called "Joe's Adventures" was found in the text files of the game.


Hmm... DLC Joe's Adventures :?: Niech no tylko wyjdzie :mrgreen: Mam nadzieję, że tam pokażą co się z nim stało i, że nie będę musiał ronić łez :-P
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
To DLC może nam pokazać co się stało z Joe na końcu gry, ale wcale nie musi.W końcu jak Vito siedział w pierdlu to Joe musiał coś robić, tak samo przed przyjazdem jeszcze Vito do Empire Bay.Wg mnie to właśnie będzie na tym DLC pokazane, no ale jeszcze zobaczymy.
majkool napisał(a):
Ale mogę zdradzić szczegóły jakiegoś DLC.

Tak poza tym to wiem nawet jakie będą dodatki itp. ;)

Walić zdradzanie DLC ;pp Mafia zrobiła w balona, to już mnie osobiście mało interesuje czy się dowiem co powinno być w grze / co jest dalej czy nie ;] Możesz zrobić osobny temat i wypisać wszystkie ciekawostki i walnąć go w spoiler. Każdy swój rozum ma, nie będzie chciał to nie spojrzy ;)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Wg. mnie Joe nie zginie, gdyby miał już zginąć to zrobili by to wcześniej, przynajmniej taka jest moja opinia. W końcu to tylko nasze przypuszczenia, więc możemy sobie tutaj rozmawiać i rozmawiać, mimo to dowiemy się w następnej części. Przez te posty, które tu wyczytałem, co się stanie z Joe, ułożycie niedługo własną historię.

Do Mafii 2 mają wyjść dodatki ?
Zakończenie jednoznacznie sugeruje, co się z nim stanie... A to, czy się to rzeczywiście stanie, to tylko spekulacje. W Filmach wszystko jest możliwe.


majkool napisał(a):
Ale mogę zdradzić szczegóły jakiegoś DLC.

Tak poza tym to wiem nawet jakie będą dodatki itp. ;)


Nic nie wiesz. Od tego są spoilery, kto che klika. Cały czas piszesz nic nie wnoszące do tematu posty, typu "wiem, ale nie powiem". Dziwnym trafem, nigdy nie dostałeś za to ostrzeżenia. Podczas, gdy ja za mojego drugiego posta na tym forum, dostałem ostrzeżenie.

Więc, powiem jedne - moderatorzy na tym forum są stronniczy.
Dobra teraz moja kolej :mrgreen:

Dzisiaj przy robieniu śniadania jakoś nasunęła mi się na myśl Mafia, i tak sobie skojarzyłem, że Thomas Angelo miał córkę, ba nawet w wieku Vito.
Może Vito pójdzie załamany chlać do baru, spotka tam córkę Thoma, która będzie opłakiwać stratę ojca.
Pogadają i zaczną się mścić na oprawcach, Vito zabije odpowiednich ludzi :-) , a w finale vito zostanie zastrzelony przez córkę ( no chyba, że Vito jakos jej to wytłumaczy i razem zatłuką Eddiego i resztę)

Ot taka pokrętna fabuła mi się nasunęła przy śniadaniu, swoją drogą juz parokrotnie się spotkałem z takim scenariuszem 8-)
cron