Historia waszych nicków

Mi sie przyjeło tak od gier multiplayer :mrgreen:
Obrazek
A ja mam taki bo sie wstydze prawdziwego xd
hehe :) mnie mozecie spodkac pd nickami

-Laserbeam
-Laserbeam(poland)
- -pS][LoCk
-lockerman
-ostrowczanin
-Salieri

ITP ITD

To nie temat o tym pod jakimi nickami możemy się spotkać. - Mafioso
Mój nick pochodzi od forum gry Silent Hill (drugiej mojej miłości obok Mafii :-D ) Klimat w niej budowała przedewszystkim niezwykla gra śiwatła i cienia więc nazwałem się Światłocień. Nick tak mi się spodobał że teraz używam go wszędzie, nie tylko na tamtym forum :mrgreen:
Mój nick jest zrusyfikowaną formą mojego prawdziwego imienia - Grzegorz.
Obrazek
Mój nick to skrót od " number four " czyli numer 4 z którym zawsze grałem w basket (kiedy jeszcze grałem)
A mój wziął się od prawdziwego imienia, które być może "wezmę" sobie na imię do bierzmowania ;)
To do bierzmowania można brać takie... niepolskie imiona?
Tak tylko musi być chyba jakiegoś świętego
Oczywiście, że tak. W Wiki Kewin (przez W) jest podany jako święty ;)

PS. Mam pomysł, aby zrobić naszą mafijną wiki na podstawie pewnego skryptu. Tylko trzeba by postawić to na jakimś serwerze ;)
Dokładnie, musi, to być imię świętego na domiar tego musisz opisać jego świętość i scharakteryzowac czemu chcesz je nosić, mój kolega wziął sobie dość egzotyczne imię Igi (idzi).
Obrazek
Ja chciałem Marian na trzecie po dziadku ale teraz chyba wezmę patrona informatyków
Sorry za OFFTOP, ale kto jest patronem informatyków? Słyszałem o Św. Monitorze ;)
Mój nick wziął się od moich kolegów, niegdyś ciągle chodziłem w kapturze wiec wymyślili mi ksywkę Mnich. Tak zostało ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Ja jakoś chciałem nawiązać do mafii, jeśli chodzi o "Darnok" to po prostu imie od tyłu czytane, kiedyś mielismy z qmplami fazy na czytanie od tyłu (coś jak da vinci,tyle że on tak pisał) spodobało mi się i zostało, a przedrostki... różnie najczęściej używam Darth, ponieważ jestem od zawsze fanem SW, don mam tylko w Mafii i jako podpisy na zdjęciach niektórych, nie wiem dlaczego, ale każdy mi mówi jak widzi moje zdjęcia że wyglądam na nich jak bym z więzienia uciekł XD