Historia waszych nicków

Pierwszy człon - Oski od przezwiska, Sko - początek nazwiska.
Nick nigdy nie zmienny.
Po prostu, od imienia ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Hmmm "dziobak" żeby było troche humorystycznie a "101" - najpierw miało być "303" (od dywizjonu lotniczego) ,ale było zajęte. Od dłuższego czasu we wrzystkim gdzie się rejestruje mam ten nick.
Fan of Tommy Gun :D
Mojego zapożyczyłem sobie już dość dawno , gdy grałem w grę - Legacy of Kain: Soul Reaver
U mnie zaczęło się od grania w multi CoD:UO. Z lenistwa nie zmieniałem nazwy Unknowe soldier, ale później mnie natknęło i wyszło takie coś:)
Mój się wziął od CS 1.6 :-P
Obrazek
Angel of Death
Moja ksywa, jak już wcześniej pisałem, może mylić. Mówią na mnie Sam. A ten pseudonim wziął się stąd, że przyszedłem na pewien bal bardzo podobnie ubrany do Sama z "Mafii", kolega mi powiedział: "Wyglądasz tak samo jak Sam z Mafii", i tak już się przyjęło ;).
Mój wziął śię z gta sa:mp.
A siódmego dnia Bóg stworzyl Google i powiedzial szukajcie a znajdziecie
Dawno temu mówi tak na mnie wujek, od mojego prawdziwego imienia - Waldemar.
Mój wziął się z portugalskiej liczby 4 - quatro.
Mój nick to przetłumaczona na język angielski wersja mojego nicka z YouTube. Brzmi on jandolny. A dlaczego taki mam nick na YT? Tak się przypadkowo nazwałem...
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Mój nick wziął się od francuskiego słowa podróż. Lubię bardzo zwiedzać polskie zabytki, poznawać historyczne budowle. A dlatego od francuskiego, bo to słowo bardzo mi się podoba w tym języku. Nic wielkiego.
"Im dłużej na coś czekasz, tym i przyjemniejsze odczucie."
Moj nick jest wziety od poczatku nazwiska Bona a 21 to tak jakos sobie dodalem :-P
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Kiedyś dawno, dawno temu kiedy grałem w grę Stara Waśń ( strategia w realiach wikingowsko-słowiańskich; już niestety nie istniejąca) postanowiłem wymyślić bardziej klimatyczny nick. Pokombinowałem i stąd- Miodmił
Leave the gun. Take the cannoli.
majkool = Michael + cool = majcool tylko, że po Polsku ;-)

Znany z CS 1.6 jestem jako 'micronn'.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
cron