Historia waszych nicków

Mój nick wziął się z gry Shellshock 'Nam 67. W grze mamy do wyboru trzy postacie (murzyn, latynos, biały), postać rasy białej ma na hełmie napisane sLaCKeR, od razu mi się spodobał ten nick, a poza tym slacker to leń, czyli moje "wypisz wymaluj" :mrgreen:
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
jak sie nie ciezko domyslic od filmu .
Musiałem sobie wymyślić jakiś nick więc napisałem po krótkim zastanowieniu +Mafia 2. Cała hostoria. :-D
+Mafia 2
Moja historia, to oczywiście Henry Tomasino. Ulubiona postać w świecie gier komputerowych :mrgreen:
Obrazek
mój zwyczajnie przyjąłem od Ksywki raczej popularnej Krzychoo a drugi człon PK to skrót od ulubionego hobby a mianowicie Le Parkour chociaż bardziej respektuje Freerun bo więcej elementów zapożyczam od tego rozłamu . Ksywke tą stosuje powszechnie na różnorodnych portalach i forach aczkolwiek nie na wszystkich sie udzielam xd Moje filmy na YT są dostępne pod loginem używanym na forum :D
michciu96 napisał(a):
Moja historia, to oczywiście Henry Tomasino. Ulubiona postać w świecie gier komputerowych :mrgreen:


Lekki offtop. Co ma Henry do nicku?
muore il bandito, la mafia vive
Od początku do teraz.

DimA - Od aktora z filmu Bymep oraz Bymep 2
DimoN - Od tego samego, ale lepsze sformułowanie.
Władek - Od nazwiska
DemoN - Tak jakoś wpadło...
najpierw było "kamilmo", koledzy w gimnazjum nazwali mnie "Mordor" i tak zostało.
Na początku był Yeti później TaLiB, Długi(Długosz, DLG) czasami legitymuje się nickiem SideWinder/SideWinderX6...
Si vis pacem, para bellum.
Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona ludzi to statystyka. J. Stalin

Pentium Dual-Core 2.80 GHz | 2x2GB Ram|Nvidia GeForce 9800GT 1GB
Windows 7 Enterprise 32bit
Ja mam dlatego Kamiloxin bo kojarzy się z moim imieniem ;-)
Obrazek They never fight alone...
Mój, jak nie trudno się domyślić, wiąże się z zakończeniem Mafii 1 (Pan Salieri przesyła pozdrowienia)
Mój nick tworzyłem z myślą , iż będzie towarzyszył mi na każdym forum i stronce. Musiał więc mi odpowiadać , tak abym nie musiał później wymyślać innych. Nie trudno się domyślić skąd wzięła się pierwsza część mego nick'u.
Druga , czyli cyfry '723' pożyczyłem z nick'u mojego starszego brata.
Obrazek
Mój nick, woohoo! Długa historia, wszystko zaczęło się kiedyś tam dawno, dawno temu, bodajże w pierwszej klasie podstawówki, kiedy to grałem w Tibię, potrzebowałem nicku, a jako że znajomy ksiądz zawsze mówił na mnie "mateo", od imienia Mateusz, to taki sobie chciałem ustawić tam nick, o ile dobrze pamiętam, był zajęty, więc spróbowałem "meteo98", ze zmienioną literką i rocznikiem. Później przez długi czas nie pamiętam co było, ale później ok. 5 kl. zacząłem grać w CS2D, tam potrzebowałem nicku, tak myślałem, myślałem, a jako że wtedy całymi dniami nolifiłem w Mafię, to pomyślałem sobie, dlaczego nie Don? Tak powstał "Don Mateo", ale łyso tak było, dodatkowo ciągle ludzie się pytali mnie "pl?", "poland?" itp. jak to na niektórych grach sieciowych jest, więc dopisałem sobie "Don Mateo PL", później jakoś to przeszło w całość czyli "DonMateoPL", ale nadal było łyso, czegoś mi brakowało, jakiegoś ozdobnika, a że mój pierwszy mail to był 'matc7', od wieku ile lat miałem kiedy był założony, tak powstało "DonMateo07PL, dla ozdoby dodałem zero. Później długo tak przetrwało do dzisiaj, a dzisiaj w niektórych miejscach po prostu przedstawiam się jako "Don" tak jakoś prościej, np. wolę tak żeby mi mówiono niż "Mateo", bo już tak przywykłem, a cały nick to tak jakby zbyt oficjalnie :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja na wielu forach mam różne nicki, także ten tutaj był z góry zakładany dla tego forum - miałem problem z grą - od tego się zaczęło i tu w zasadzie się kończy :D
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Mój nick wziął się z czystego przypadku. Zakładałem wtedy konto na Allegro i potrzebowałem poczty. A teraz taki mam nick. Przeplatanka dużych i małych liter tak z kaprysu.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha