Historia waszych nicków

Rnaki - zaczęło się ... (aż wstyd się przyznać) gdy grałem w Metina2! Nie chciałem być Kluska (przezwisko rodzinne, uwielbiam kluski!), a ponieważ Metin to bitewna gra wziąłem sobie Rnaki. Według mnie to takie trochę "ostre" i "twarde" imię.

Pozdrawiam,
Rnaki
Dawid=imię 2204 dwudziesty drugi kwiecień,data urodzin
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Na pewnej wycieczce w LO koleżanka tak mnie nazwała bo troszkę jej się język zaplątał, a że byłyśmy w stanie wskazującym strasznie nas to bawiło. Przylepiło się no i zostało ;-)
Obrazek
Moje do imienia a numer po prostu.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Rejestrując się w bodajże 2006 na MafiaScene musiałem wymyślić sobie jakiś nick. Do głowy wpadło mi Mafioso (oczywiście nie było dostępne, więc było z małą zmianą). Dziś myślę, że jest zbyt banalny jak dla mnie.
Historia mojego nicku jest bardzo prosta...
Otóż, kiedy byłam w senatorium i poznałam nowego kolegę, on zapytał mnie o imię (normalka),
a ja odpowiedziałam mu, że mam brzydkie imię, i że on nie chciałby wiedzieć jakie...
Kiedy on zaczął nalegać, żebym mu powiedziała, ja odpowiedziałam jemu- "Mów mi Tajemnicza"...
I taki już nick mi pozostał...
Małą uwagę zwracam na nick, tak więc mój to po prostu zlepek przypadkowo wybranych liter.
Kolega połączył moje imię z wyrazem Face i stąd to wszystko ;-) .
Obrazek
O tu nie pisałem chyba jeszcze. No cóż. Mój nick to długa historia - zaczęła się dawno temu za górami, za lasami:

Właściwie to jest całkiem krótka.

Fallout 2 - New Reno - Moment w którym jedna z rodzin przyjmuje Cię jako Mademana - trzeba wybrac sobie ksywę a jedną z opcji jest własnie Tommy The Gun.

Później za czasów Mafia.tpp.pl [*] skróciłem nick o "the" ale koniec końców wróciłem do oryginalnej wersji - bo łatwiej się pod tym rejestrować itp.

Inna sprawa, że uzywałem innych nicków był Johhnie*Walker, shinigami, Tarro-Kun - każdy z nich miał swego czasu dobry powód żeby zaistnieć :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Mój ... po prostu od imienia . Pechowego ... bo niemieckiego ...
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Co do historii mojego nicku to bylo tak:
Pewnego razu wyszedłem na ulice pokopać w piłe z kolegami, a że nie zauważyłem że byłem lekko ubrudzony na twarzy to brat który wracal i miał akurat proszek do prania (po nicku chyba można się domyśleć jaki) to powiedział do mnie: Masz się umyj w Dosi. Wszystkim podpasowało i zostało do dziś.
A 92 w nicku to mój rok urodzenia.
Moje jest wzięte od anime, jakei oglądałem dwa lata temu. Było one na podstawie karcianki, w którą obecnie gram okazyjnie, samo anime było jakieś niskobudżetowe i banalne, aczkolwiek czuję do niego sentyment jako iż jest to pierwsze obejrzane przeze mnie anime. Innego nicku nie używam, ew. "Ko", ale to rzadko, gdyż w większości for dyskusyjnych nick musi mieć minimum trzy litery.
Mój nick wziął się z czasów, kiedy pisałem swoje pierwsze opowiadanie - musiałem jakoś nazwać postać. Postanowiłem trochę skrócić imię Lorda Nerevara (Morrowind), i wyszło coś takiego. Rozdałem parę kopii tegoż opowiadania znajomym, po czym zaczęli mnie uosabiać z moją postacią - jesteśmy do siebie dość podobni ;)
I w zasadzie tak zostało, po dziś dzień tak do mnie mówią.
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
A moje wzięło się od imienia wielkiego amerykańskiego astronoma Carla Sagana , ponieważ kocham astronomię, ale żeby było ciekawsze to dodałem do tego 5Z.
Salieri Cię dorwie
Historia mojego nicka jest trochę inna niż wasza,kiedyś jak chodziłem jeszcze do Technikum Samochodowego, to dużo piłem wódki, i stad się to znalazło, no bo siup w ten głupi dziub, i zaczęli mnie nazywać Siupak :-P

EDIT: Nie wiem czy jest czym się chwalić,ale taka byla historia :-P
cron