Historia waszych nicków

OOO widzię że mamy wspólne zainteresowania :-D
muore il bandito, la mafia vive
Historia mojego nicku jest bardzo prosta..
Jako że pochodzę ze śląska i jestem Hanysem dlatego mam taki nick ;)
Można mnie widzieć jeszcze pod nickami :
ZarCapone (po bracie przejełem pierwszy raz użyty był w Mafii ;D ),
ZaReK (Tak mnie kumple nazywają od nazwiska ).
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
No więc nazywam się Maciek. Jednak taki nick byłby mało oryginalny, to postanowiłem zwalić wszystkich z nóg i coś tam jeszcze dodać. A ponieważ mawiano na mnie banan (z powodu nazwiska, niektórzy dalej na mnie tak mowią ;p) to powstała bardzo prosta reakcja syntezy: Maciek + banan ----> bananmaciek ;D
Obrazek
Mój nick nie ma żadnej historii, albo przynajmniej na początku nie miał. ;-) Od niedawna znajomi mówią na mnie gangster, bo wiedzą że gram w Mafię, no i stękałam ciągle, że chcę mieć nową ksywę, kumpela krzyknęła "gangster!" to mi się spodobało, no więc teraz nick ma jakąś podstawę. :mrgreen: ^^
Obrazek
tak szybko..
Ricardo Izecson dos Santos Leite skrócone do Rika ot prawie cała historia xD
bolek
krótkie, proste, banalne, łatwe do zapamiętania i oryginalne ;p
Obrazek
Obrazek
Adi od mojego imienia, a X tak sobie dodałem. Adix brzmiało głupio więc powstało AdiX :P
MAFIA II
Czekam na premierę...
Historia mojego nicka... :D
Na początku był SobeK. Od mojego nazwiska - Sobczyk - Sob(czy)k - Sob3K - SobeK :D
P0 jakimś czasie mi się znudziło i zacząłem już robię konta z nickiem Cukier ponieważ lubię słodycze, cukier i inne przetwory tego typu xD Nawet powiem ze jestem uzależniony od cukru :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Ojoj...Najpierw był Micher,nawiązywał od do mego imienia (Michał).Potem wszedłem na jakiś serwer CS,wyszedłem i od tego czasu mam Sh1zone ;) Niestety,ktoś sobie wziął mój nick (Przyjaciel) i już nie byłem oryginalny.Myślę sobię:Psycho ale to wydawało mi się takie oklepane,więc postanowiłem nowy nick którym się będe posługiwał nawiązać o tego,że jest nowy."Paintend",pomyślałem i zrobiłem ;) Od dzisiaj(Nie licząc MT,OP7 i KOS)Będe się na forach,grach itp. posługiwał "namalowanym".I tyle,żadnych zmian już nie planuje.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Pozdrawiam imiennika z postu wyżej :P
Na MT na początku był Scaletti bo forum o Mafii, ale wszędzie figuruje jako Joguś, czy JGVS (nie wiedzieć czemu koledzy z podwórka tak mnie nazwali kilkanaście lat temu) no ale samo Joguś być nie mogło skoro jestem .. :P samochodosexualistą :P i gustuje w Fiatach 125p rocznik 70' koloru czarnego albo yellow bahama, więc jest Jogus_deFiat :PP
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Cukier napisał(a):
Cukier ponieważ lubię słodycze, cukier i inne przetwory tego typu xD Nawet powiem ze jestem uzależniony od cukru :P


Dobre, to chyba wszyscy lubią słodycze ^^
Obrazek
Lekki off,ale ok ;)
@Gangster(Ka) Nie każdy ;-) Ja np. nie przepadam za słodkościami.Lubię od czasu do czasu sobie jakiegoś batonika zjeść czy coś ,ale tak to nie jestem jakiś "Cukrofobem"
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Psycho napisał(a):
Lekki off,ale ok ;)


Przepraszam :)

Psycho napisał(a):
@Gangster(Ka) Nie każdy ;-) Ja np. nie przepadam za słodkościami.Lubię od czasu do czasu sobie jakiegoś batonika zjeść czy coś ,ale tak to nie jestem jakiś "Cukrofobem"


Ja akurat lubię słodycze ;D tylko czekam na tłusty czwartek :)

Ok, już koniec offtopu, sorry.
Obrazek
Ja jeszcze sobie pozwolę offtopnąć.
Szkoda ze nie ma jakiegoś słodkiego piątku czy coś xD
A co do tego cukru to tak jak mówiłem jem nałogowo :p i z przesadą nie raz. Dużo osób mi mówiło "Ty się kiedyś w Cukier zamienisz" no i się zamieniłem :D ale na necie ^^
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Historia mojego nicku... Chyba można się domyśleć.
Spodobało mi się MT, chciałem się jak najszybciej zarejestrować. Na imię mi Kuba, a że forum związane z mafią, wyszło don_kuba.
Obrazek
cron