Grand Theft Auto V

Premierę GTA V na PC przesunięto na 24 marca. Jak poinformował portal Gry Online.pl, znane są już dokładne wymagania sprzętowe.
Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89806
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Dobrość.

Ostrzeżenie +1 - M.
Dopracować grę, ona już na wstępie jest dopicowana, wymagania hmm ni to duże, ni to średnie jak na taką wielką grę. Ja wszystkie wymagania spełniam poza grafiką, bo zamiast 1024mb mam 512mb.
Obrazek
O pamięć karty graficznej bym się najmniej obawiał gdyż ona jest tutaj najmniej istotna. Z doświadczenie wiem że gierka może i działać płynnie na wydajnych kartach ale z mniejszą ilością pamięci. Po prostu będzie więcej danych zapisywanych w pamięci RAM która jest znacznie wolniejsza, więc tutaj mogłyby się pojawić pewne problemy z niedoczytywaniem tekstur.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=90504
Znowu opóźnienie..
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Czy GTA V pójdzie na grafice 512mb? - Bo Ja mam Nvidia 9800 GT 512mb
Wszystko inne mam ponad minimum.
GTA 4 mi troszkę lagowało ale to było chyba zależne od patcha
Obrazek
Gta V PC będzie optymalizowane z GTA V PS4 więc myślę, że nie. Nawet jeśli pójdzie to nie będzie grywalne (lagi, problemy z renderowaniem, nierysowanie tekstur)

Spójrz na parametry PS4 jeśli będziesz miał takie jak ona pójdzie ci bez problemu.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Panie i Panowie, za 2 dni premiera wersji na PC. Ktoś się zaopatrzył w preordera albo zamierza iść na nocną premierę? :-D
A są gdzieś organizowane "Nocne Premiery"? ja idę we wtorek z samego rana
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ja także w najbliższych dniach zakupię GTA 5. Znana jest już orientacyjna cena?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Kosztuje od 150zł do 200zł w zależności od sklepu i formy (preorder, Steam, Rockstar Warehouse, pudełko, najtaniej jest kupić Brazylijską wersję cyfrową - wychodzi trochę ponad 100zł). Nocne Premiery są organizowane głównie przez Empik ale sklepy 24-dobowe takie jak Tesco też mogą je zorganizować (trzeba zadzwonić na infolinie danego sklepu w swojej okolicy i się zapytać).

Lista Empików w których jest organizowana nocna sprzedaż (oczywiście Bydgoszczy nie ma, a jakżeby inaczej :roll: ):

Kod:
Częstochowa, ul. NMP 63/65

Bełchatów - Olimpia, ul. Kolejowa 6

Bielsko Biała - Sfera, ul. Mostowa 2

Gdańsk, ul. Podwale grodzkie 8

Gliwice, Rynek 4-5

Katowice - Silesia, ul. Chorzowska 107

Łódź - Manufaktura, ul. Karskiego 5

Legionowo, ul. Piłsudskiego 33

Mikołów, ul. Pszczyńska 18

Rybnik - Focus, ul. Chrobrego 1

Szczecin - Galaxy, Al. Wyzwolenia 18

Toruń - Starowka, ul. Wielkie Garbary 18

Warszawa - Arkadia, Al. Jana Pawła II 82

Warszawa - Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12

Warszawa - Junior, ul. Marszałkowska 116/122

Warszawa - Ursynów, Al. KEN 14

Warszawa - Złote Tarasy, ul. Złota 59

Źródło: GRY-Online
To standard, tutaj takie rzeczy to tylko od święta, albo nawet i jeszcze rzadziej :-P

Ja osobiście poczekam miesiąc/dwa aż stanieje i trochę grosza zaoszczędzę, bo aż tak się do tego nie spieszę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja chyba też zrobię tak jak Mateo. Troche zarabiam, ale cena 150 - 200 zł za grę mnie wręcz przeraża. Nawet jakbym się chciał porwać na tą sprzedaż, to w mojej okolicy też nie będzie. :-P
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Co do zakupu to jeszcze się wstrzymam, bo PC nie jest najnowszy, ale postaram się dorwać jakąś mini-edycję specjalną z Fajną Zawartością. Ktoś z was kupuje cyfrówkę? Ja napewno nie bo 65 GB to 2-2,5 dnia pobierania. Ale trzeba czekać.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Woodens napisał(a):
Ktoś z was kupuje cyfrówkę? Ja napewno nie bo 65 GB to 2-2,5 dnia pobierania

Chyba sobie żartujesz. To pobieranie to chyba z jakiegoś rapidshare albo innego chomika. Na Steamie GTA V pobiera się 4-5 godzin, przy łączu rzędu 15 MB/s.
cron