Grand Theft Auto V

Niv, to zależy od łącza, jak ktoś ma 1MB/s to nawet ze Steam będzie się ściągało pół roku ;-)
Obrazek
Dlatego można też kupić pudełko :-D Ale i tak trzeba pobierać 5cio gigabajtowego patcha. A z serwerów Rockstara to idzie jak krew z nosa. Steam pod tym względem przoduje.

Ja od wczoraj gram, jako wieloletni fan GTA który od małego zagrywał się we wszystkie części które na PC wyszły (plus LCS na PS2) mogę stwierdzić - GTA V na PC to godny następca znakomitej serii, a tryb Online to wisienka na torcie.
Mnie zszokowała super optymalizacja GTA V. Myślę, że minimalne wymagania są tak naprawdę lekko zawyżone, A rekomendowane już sporo zawyżone.

Przechodziłem GTA V na ps3 i mając ją na pc, czuje się trochę jakbym dostał inną grę.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
nivener napisał(a):
Na Steamie GTA V pobiera się 4-5 godzin, przy łączu rzędu 15 MB/s.

Przy takim łączu to pewnie tak, ale GTA IV bez Epizodów pobierało mi się 5-6 godzin.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Mam pytanie do wszystkich czy jest jakiś prosty sposób podkręcenia procesora 1,8 GHz bo zakupiłem GTA V i coś cienko to widzę. Sam się na tym nie znam a poradniki w internecie mnie mocno przerażają. Gdybym miał starą jednostkę to nie było by problemu ale niestety nie jest już do użytku. A teraz sunę na laptopie kupionym miesiąc temu jako prezent więc nie miałem wglądu do jego parametrów. Proszę o pomoc. :D
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Mnożnikiem w BIOSie, albo specjalnymi programami. Podaj model procka.
Obrazek
To jest: AMD A6-6310 APU with AMD Radeon R4 Graphics 1.80 GHz. Bodajże dwu rdzeniowy.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Przed podkręcaniem polecam się zabezpieczyć poprzez podkręcenie szybkości wiatraka w jakimś programie, a potem brać się za podkręcanie.
W moim starym PC przez podkręcanie procka cała płyta główna i podzespoły(prócz dysku HD) się popaliły(prawdopodobnie przez to ,że zasilacz był zbyt słaby).
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Czyli oprócz przyśpieszenia procesora muszę podkręcić te resztę rzeczy? Możecie podać jakieś konkretniejsze programy? Albo przy jakimś niebiańskim cudzie na 1,8 GHz szanowne Grand Theft Auto V zadziała na najniższych detalach? Sorki za same pytania.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Ściągnij pirata i zobacz, najprościej. Potem idź po oryginał bo stracisz multi które jest super. Ja uważam, że Rockstar zrobił super optymalizację i myślę, że Ci pójdzie.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Dzięki, tak zrobię ale i tak na Steam już mam zakupione. Najwyżej sprzedam komuś klucz. Dam znać jak poszło za jakiś czas, pozdrawiam Joguś.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha