Endurance Champions MafiaTown Race LH:MP

W którym dniu ma odbyć się wyścig?
Ankieta wygasła 16 sty 2015, o 01:48
23% (3)
77% (10)
Liczba głosów: 13
Nie i nie.... Wyraźiłem tylko swoje zdanie. Widzę każdy chce organizować. Każdy ma się prawo wypowiedzieć... Nawet nie wiem czy ktoś ze mną pojedzie jak już?!
No ale tak już było wcześniej powiedziane. Po co komplikować :-P
Dobierzcie się w pary, jak ktoś sobie miejsca nie znajdzie to najwyżej będzie jako sędzia, ewentualnie rezerwowy w jednym z teamów.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
a moze ci co nie mają pary niech sie tez zapisują, zawsze się im dobierze jak coś jak będzie dwóch bez pary to wiadomo.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Wy koledzy się dłużej znacie to się dobierzecie, a ja np nie mam z kim . Jak mnie nikt nie będzie chciał to mogę ewentualnie sędziować. Bo takie ograniczanie kogoś bo nie ma pary to mija się z celem taki wyścig.
Pogadaj z użytkownikiem Sergio, jest dobry w wyścigi a jest bez pary.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
To ile będzie tych sędziów, Ja jestem jednym z nich i zarazem głównym ;-)
Obrazek
jaro89 napisał(a):
Wy koledzy się dłużej znacie to się dobierzecie, a ja np nie mam z kim . Jak mnie nikt nie będzie chciał to mogę ewentualnie sędziować. Bo takie ograniczanie kogoś bo nie ma pary to mija się z celem taki wyścig.

Też pary nie mam, nikogo tu nie znam ( ;( ), chcesz być ze mną? :D
I got used to it.
mammix napisał(a):
Też pary nie mam, nikogo tu nie znam ( ;( ), chcesz być ze mną? :D


Spoko . Mogę być z Tobą. Będzie bekowy wyścig. Już widzę to bieganie od fury do fury :D

Mam jeszcze pomysł na trasę. Można by zaczać pod Hotelem Corleone i jechać trasą którą wyznaczają tory tranwajowe. Zaczając w DOWNTOWN przejechać nad OAKWOOD pod kinem Twister przez HOOBOKEN koło Stadionu potem nad Barem Morello jadąc przez NEW ARK i cały czas torami aż do Hotelu ponownie. Każdy przy okazji miał by mapę trasy zaznaczoną już w grze na żółty kolor . Napewno była by to trudniejsza mapa niż te wyżej . Szerokość drogi daje wiele możliwości nawet na zakrętach. Czekam na opinie.
Jeżeli będzie taka możliwość, to się zjawię :-D
Obrazek
Ok zostaniesz dopisany lecz pamiętaj, to wyścig teamowy i każdy samochód ma 2 kierowców. Wyścig będzie trwał przynajmniej 20 okrążeń.
Obrazek
jaro89 napisał(a):
mammix napisał(a):
Też pary nie mam, nikogo tu nie znam ( ;( ), chcesz być ze mną? :D


Spoko . Mogę być z Tobą. Będzie bekowy wyścig. Już widzę to bieganie od fury do fury :D

Mam jeszcze pomysł na trasę. Można by zaczać pod Hotelem Corleone i jechać trasą którą wyznaczają tory tranwajowe. Zaczając w DOWNTOWN przejechać nad OAKWOOD pod kinem Twister przez HOOBOKEN koło Stadionu potem nad Barem Morello jadąc przez NEW ARK i cały czas torami aż do Hotelu ponownie. Każdy przy okazji miał by mapę trasy zaznaczoną już w grze na żółty kolor . Napewno była by to trudniejsza mapa niż te wyżej . Szerokość drogi daje wiele możliwości nawet na zakrętach. Czekam na opinie.


Co do trasy, chyba trzeba się umówić czy skupiamy się na prędkości, czy raczej na umiejętności jeżdzenia.
Trasa zaproponowana w 1szym poście jest relatywnie łatwa, skupiona właśnie na prędkości- szerokie ulice, mało zakrętów...
Twoja trasa niby podobnie, ale mam wrażenie, że troszkę trudniejsza (może przez tory) i będzie się bardziej liczyło umiejętne jeżdzenie (wchodzenie w zakręty, omijanie przeszkód).

Osobiście mi się podoba trasa z 1szego postu.

Czekamy jeszcze na listę aut (czy wszystkie oprócz wyścigówek i prototypów?) i chyba mniejwięcej wszystko gotowe :)

EDIT - Ah, jeszcze trzeba ustalić zasady jazdy w boxach: czy wystarczy wjechać do boxów, żeby kolega mógł od razu jechać, czy też trzeba wjechać na miejsce i tam się zatrzymać? Jakaś prędkość maksymalna tam, czy po prostu nikogo nie potrącać/zabijać?
I got used to it.
Samochody mogą być wszystkie poza prototypami i wyścigówkami. Jeden może jechać Falconerem a drugi Bruno, liczy się kto dłużej będzie jechał :-)

EDIT:
Wstawiłeś zdjęcie z mety, a boksy dla reszty ekipy to gdzie postawisz? Na moście jest chyba dość miejsca.
Proponuję żeby nie było w boksach ograniczenia prędkości. Jedyną wymaganą czynnością będzie zatrzymanie się na wyznaczonym dla teamu miejscu.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Od dziś przez PW przyjmuję informacje o teamach do wyścigu. ;-)

Nazwa, samochód i uczestnicy.

EDIT:

Miejsce odpowiednie do pit stopu będzie szpital, posiada parking dość duży ;-)

Screen przedstawiający pit stop dodałem w 1 poście.
Obrazek
To zrobić skórki samochodów dla teamów?
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Sonny, dla tych teamów które są już zapisane w 1 poście, tak ;-)
Obrazek
cron