Endurance Champions MafiaTown Race LH:MP

W którym dniu ma odbyć się wyścig?
Ankieta wygasła 16 sty 2015, o 01:48
23% (3)
77% (10)
Liczba głosów: 13
Raczej chodzi o błąd serwera- wtedy chyba zmiana kierowcy niewiele pomoże. Jak wywalało kierowcę, z którym jechałem jako pasażer, zazwyczaj wywalało mnie zaraz potem lub znikał samochód...


EDIT: Szlag, nie zauważyłem dodatkowych 2 stron w temacie :D Proszę, usuńcie ten post :)
I got used to it.
Co wy kombinujecie, przecież to jest bardzo prymitywny system gdzie przy 15 osobach jest po 500 pingu. Proponuje maks. 8 osób na raz na serwerze, żeby było można w miarę normalnie grać. Nie ma też za bardzo co kombinować z jakimiś formułami bo widzieliście ze nawet ostatnio było pełno problemów. Jestem za tym, żeby zrobić najprostszą formułą, najprostszego wyścigu po prostu startuje to 6 lub 8 osób, ścigają się np. 3 okrążenia spisujemy wyniki, potem to drugie 6 czy 8 osób, ścigają się, a na koniec wyścig finalny, tych, którzy wygrali kwalifikacje. I nie będzie desynchronizacji żadnych. Ważne, żeby nie było aż tylu osób na serwerze. A i formułą prosta, żeby crashe są bardzo nie przeszkadzały. Kogo wywali lub zginie - trudno to tylko gra. On odpada, reszta jedzie dalej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Skąd ten pesymizm? toż po to się ubezpieczamy, żeby nie było później problemów z brakiem kierowcy.

Ehh
Zrobimy tak. Idziemy na żywioł, w końcu to beta testy więc trzeba próbować. Jeżeli będzie dosłownie TRAGICZNIE ŹLE to zrobimy jak powiedział Don Mateo. Chociaż przy pierwszym wyścigu na torze LH nie było większych problemów, wszyscy grali :-p
"To nie jest kradzież, to jest podział."
a moze po prostu zrobic kilka tras, takie eliminacje zeby były w lost heaven. zrobic przebiegi kilku tras i takie eliminacje zrobic, ze np. mamy 18 to po 3 grupy no i kazda oddzielnie pojedzie no i powiedzmy ze 4 pierwsze miejsca z kazdej grupy wygrywają. no i potem na nowej trase i mamy 12 i znowu na 3 grupy to mamy po 4 w jednej i 2 pierwszych wygrywa, to zostaje juz 6, no i potem final.
Za duże skomplikowanie, ludzie, Kevin i reszta we wcześniejszych postach dobrze pisał, nie komplikujmy sprawy bo potem Ja i ktoś dodatkowy nie ogarniemy chaosu logistyki przed wyścigiem.
Obrazek
W takim razie powodzenia, jak na serwerze będzie 15 osób, 500 pingu, będziesz mistrzem jak ogarniesz wszystkich i wszystko pójdzie zgodnie z planem na tej jakże a stabilnej wersji mp. Mam trochę doświadczenia w organizacji, widziałem jak to działało ostatnio i z góry wiem ze będą z tym same problemy. A formuła jest tak skomplikowana, ze nawet nie ogarniam jak to będzie, więc chyba nawet nie będę brał udziału.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
EDIT

Zmiana koncepcji.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
mialem wlasnie pytac o samochody, ale widze, ze takie srednio luksusowe. wszyscy sie rzuca na ceasera ;d to taka wyscigowa na ulice wiec ceasera bardziej do bruno speedstera porownac, ale i tak fajnie, roznorodnie bedzie.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Wszystkie samochody są szybkie i co więcej, nie składają się jak pudełko zapałek przy stłuczce - patrz Bolt Ace :-D
Obrazek
Caesar ma tą wadę, że podczas dachowania istnieje 80% szans na śmierć, więc kierowca musi być ostrożny a co za tym idzie będzie na równi z resztą.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
z tym że Ceasar rzadko dachuje. Bez sensu jest ta lista. Powinny jechać wszystkie auta prócz wyścigówek i prototypów, Jedzie ulver ale lassiter v16 już by był za szybki? LOL.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Widzę, że już wam samochody nie pasują.
Limity to limity, to są najlepsze jakie są. W prawdziwych zawodach z tamtych lat samochody były dużo bardziej różnorodne.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Ustaliłem takie zasady:

- Team przy zapisach wybiera auto z ogólnie dostępnych w Mafii z wyjątkiem samochodów rajdowych i prototypów. Przed wyścigiem nie będzie możliwości zmiany auta.
Obrazek
Wg mnie teamowo jest spoko. Zgłosi się parzysta liczba graczy i zrobić poprostu losowanie kto z kim. Na takiej miejskiej trasie by było lepiej i myślę, że wypadków też mniej. Nie ma tych wertepów, lasów, płotów. Kwalifikacje są zbędne. Też wylosować kto rusza z którego miejsca lub zrobić start tak szeroki żeby to 5-6 aut weszło. Nikt nie będzie oszukiwać bo po co i jaka z tego zabawa?Ile np okrążeń przejechał.Bo crashe bo coś tam...

Jak będzie gotowa mapka to niech admin pokaże trase rozrysowaną i każdy sobie we FREE przejedzie danym ustalonym pojazdem i będzie wiadomo ile czasu zajmuję pokonanie tego okrążenia(lub testowo admin to pomierzy). Np 5 minut wyjdzie więc x4 daje nam 20 minut. Jak zaczniemy o 20 to wcześniej niż 20:20 nie poznamy zwycięsców. Da się to ogarnąć na lajcie.
Nieee.. ustaliliśmy, od wtorku zgłaszają się teamy po dwóch graczy.
Jakoś to podzielimy.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
cron