Endurance Champions MafiaTown Race LH:MP

W którym dniu ma odbyć się wyścig?
Ankieta wygasła 16 sty 2015, o 01:48
23% (3)
77% (10)
Liczba głosów: 13
Dopisany, zgadacie sie na Pw żeby potem nie czekać na was. :-)
Obrazek
Czyli wczoraj na SB poszła fama że wyścig o 12 i organizatorzy pokazali wszystkim 4 litery. Nie ładnie panowie, nie ładnie, proponuje nauczyć się lepszej organizacji.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Naprawdę?
Obrazek
Tydzień przygotowań i przed dzień wyścigu dowiedzieć się, że ze względu na jedną osobę zmieniła się godzina startu?
Gratki..
Nawet nie raczyli poinformować :-F Szczęście, że zmieniliście zdanie..
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Dobra panowie, dałem ciała wiem o tym, teraz czekam na hejty i obrzucanie mnie błotem.
Obrazek
Mam nadzieję, że dalej jedziemy ~20.
I got used to it.
Niezależnie od godziny postaram się być.

Nie chodzi o to, że zmieniliście godzinę wyścigu. To się zdarza. Nie wnikam dlaczego to zrobiliście. Być może coś wam wypadło. Co innego zmienić godzinę i nie poinformować o tym uczestników. Czy tak trudno w tym temacie napisać posta zawierającego komunikat: ''Z powodu [...] wyścig zostaje przesunięty na godz. np 13'' (decyzja o zmianie godziny z tego, co wiem zapadła wczoraj o godzinie 15) No przepraszam bardzo, ale pisanie takiej ważnej informacji na SB jest lekceważące w stosunku do uczestników, którzy muszą zaglądać do archiwum SB, żeby dowiedzieć się, że wyścig jest przesunięty.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
No Tom ma troche racji. Teraz to nie wiem czy o 20 będę mógł. Bo znowy zmieniać plany to nie wiem czy dostane przyzwolenie. 22 to myślę, że bym był. No zobaczę co da się zrobić.
Wyścig jest przesunięty na godzinę 19:00 lub nawet kilka minut wcześniej. Tak zakładały stare plany i tego się trzymajmy.

Przepraszam wszystkich, których mogło to dotyczyć za zbulwersowanie zaistniałą sytuacją i jej negatywnym wydźwięku.
Obrazek
Wszystkich uczestników zapraszamy na serwer!
Obrazek

Wyniki wyścigu:


1. KornisHonY
2. Zamarznięte Paruwy
3. Zbuntowane Kaloryfery

Teamy były niekompletne i pozamieniane. Kilka osób nie było na torze, a jedna niezapisana doszła, przez co podanie dokładnych wyników było niemożliwe. Dyskwalifikacje też nie były możliwe, gdyż tylko jeden team ukończył wyścig bez wypadków i crashy. Podane wyniki są wynikiem negocjacji między sędziami przy wzajemnym porozumieniu. Jakie kolwiek niejasności, bądź protesty należy zgłaszać do jutra do godz 15 na PW. Dziękujemy za udział w wyścigu i zapraszamy na następny.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Dziękuję za wykazanie na którym miejscu byłem. Wiecie, niektórzy mogli nie wiedzieć... :-D
A tak serio to pisałem to tyle razy, bo pisaliście ciągle, że Sonny jest pierwszy, jak zawalał z 3 kółka za nami i nie chcieliście tego przyjąć do wiadomości ;)
I got used to it.
Bo na torze byłem pierwszy, ale w klasyfikacji okrążeń byłem ostatni :-F (Dzięki Szymon xD)
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Postaramy się, żeby wyścig NASCAR był bardziej dopracowany. :-)
Obrazek
Wygrał mammix i Artibogus i drużyna Artiego była też druga?

EDIT: @down: Tak, ale przez chwile w wynikach było co innego, nvm.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Dwóch osób brakowało : PekTos i jaro89.
Mammix i Artibogus połączyli siły i pojechali w 1 teamie. Liczą się jako 1.
Obrazek
cron